Кредит в Miloan

Кредит в Miloan

Компанія Miloan почала працювати на  ринку України з 2016 року. Сервіс пропонує громадянам швидкі кредити онлайн на карту. Заявки аналізує спеціальний алгоритм, тому відповідь можна отримати за кілька хвилин.

Перший кредит до 15000 грн / 0.01% день

О компанії Miloan

Компанія передбачила для нових клієнтів привітальні знижки, для постійних користувачів – програму лояльності.

МФО Мілоан має всі необхідні документи, що підтверджують законність надання фінансових послуг. Компанія Мілоан отримала ліцензію свідчення Нацкомфінпослуг про реєстрацію фінансової установи, видану 14.07.2016 р – №16103409 ІК №176.

Офіційний сайтhttps://miloan.ua/
Сума кредитуваннявід 500 грн до 20000 грн
Перший займдо 15000 грн
Термінвід 1 до 30 днів
Відсоткова ставка1.2…1.9 %
Швидкість видачі5 хвилин
Мета кредитуБезвідмовні кредити онлайн, Короткострокові кредити, Кредит автоматом, Кредит без довідки про доходи, Кредит без застави, Кредит без прописки, Кредит без фото, Кредит з поганою історією, Кредит на карту без перевірки кредитної історії, Кредит онлайн без поручителів, Кредит онлайн на карту під 0%, Мікрозайми, Онлайн кредит без дзвінків і перевірок, Споживчий кредит, Терміновий кредит на картку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік70 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяЄ можливість продовжити термін кредитування на 3, 7 або 15 днів
Дострокове погашенняКомісія за дострокове погашення не нараховується
Штрафи2,5% в день з 1-го дня після порушення терміну кредиту

Умови кредитування Miloan

Взяти кредит в Miloan онлайн на карту можна на вигідних умовах:

 • Розгляд відбувається протягом 5-10 хвилин
 • Перша заявка під 0,01% в день
 • Кредити надаються на суму від 500 до 20000 гривень (на перший та наступні звернення
 • Термін кредитування – від 1 до 30 днів

Ставка в Miloan після першої позики визначається індивідуально в залежності від кредитної історії клієнта, рівня його доходів і ряду інших чинників. В середньому вона становить 1,5% (межі – 1,2-1,9%) добових. Постійні клієнти компанії Мілоан отримують персональні знижки до 50%

Комісія

На сервісі Miloan повністю відсутні приховані платежі. Політика компанії – зробити кредитування доступним для людей, які потребують термінової фінансової допомоги. Однак, якщо банк, картою якого користується клієнт, вказує комісію за безготівкові перекази грошей, то Мілоан не може уникнути цього правила. Комісію банку можна дізнатись у відділенні або ж подзвонивши на гарячу лінію. 

Інша ситуація, коли може бути знята комісія – це непогашений кредитний ліміт на картці. Якщо позичальник не повернув гроші банку або не вносив вчасні платежі за кредитним лімітом, то при кожному переказі може стягуватись певна сума. Її розмір залежить від розміру кредитного ліміту та кількості прострочень. Це стосується не тільки надходжень кредитних коштів, а й інших операцій з картою. Позичальник повинен враховувати цю комісію, якщо буде вносити платіж по кредиту через особистий кабінет за допомогою цієї карти.

Кому Miloan надає кредит?

Miloan пропонує послуги з надання кредитів онлайн на карту великому прошарку населення України. Вимоги до позичальника:

 • Вік від 18 до 70 років
 • Наявність карти будь-якого українського банку
 • ІПН та документ, що підтверджує особу та громадянство
 • Наявність діючого мобільного номеру
 • Відсутність несплачених позик
 • Доступ до інтернету

Кредит в Мілоан може отримати людина з будь-яким працевлаштуванням та рівнем достатку:

 • З поганою кредитною історією
 • Без офіційного працевлаштування
 • Безробітний
 • Студент
 • Пенсіонер
 • Мама в декреті.

Пролонгація

Компанія Мілоан пропонує своїм клієнтам пролонгацію на 15 днів для внесення оплати по кредиту. За допомогою відстрочки клієнт отримує можливість не тільки користуватися позиковими засобами, а й зберегти КІ, так як прострочення в цьому випадку не настане. Якщо позичальник розуміє, що не встигає виплатити кредит вчасно, ми радимо швидко ввімкнути пролонгацію в особистому кабінеті до початку нарахування штрафу.

Часткове та дострокове повернення коштів

В Miloan є функція дострокового повернення коштів. Якщо позичальник може повернути тіло кредиту раніше, то він не сплатить жодних штрафних санкцій. Відсотки по кредиту будуть нараховані лише за ті дні, пока він користувався кредитом, відсотки за весь термін кредитування сплачувати НЕ ПОТРІБНО.

Що буде, якщо не платити кредит Miloan?

Компанія Miloan ставиться до клієнтів лояльно, але для боржників існують справедливі методи покарання. Позичальник, який не повернув кредит вчасно та не оформив пролонгацію, буде змушений платити підвищену відсоткову ставку (вона зростає до 2,5% на добу), пеню та штраф. Кредитор має право також звернутись до суду або долучити до справи третіх осіб. Якщо боржник програє суд, то він також буде зобов’язаний сплатити всі витрати на судовий процес.

Як взяти кредит в Miloan?

Для отримання позики в Miloan не треба докладати багато зусиль. Все, що потрібно клієнту – виконати декілька простих кроків. З інструкцією впорається будь-яка людина самостійно. Алгоритм дій:

 1. Перейдіть на сайт. На цій сторінці натисніть на кнопку “Отримати кредит” та перейдіть на офіційний сайт Miloan.
 2. Оберіть параметри займу. На онлайн-калькуляторі виставіть розмір позики та кількість днів. Подивіться на суму, яку треба буде повернути. Якщо все влаштовує, можна натискати на кнопку «Взяти кредит». 
 3. Зареєструйтесь на сайті. Введіть інформацію у відповідні поля. Таким чином ви зареєструєте особистий кабінет Miloan. В ньому ви зможете переглядати інформацію про поточний кредит, віддавати заборгованості та оформлювати пролонгацію.
 4. Заповніть анкету. Заповніть всі поля, які вказані в анкеті. Позначте відомості про майно, авто, свій дохід та витрати. Додати контакти тих, хто зможе підтвердити надані дані Варто також не залишати пустими необов’язкові поля. Вказуйте лише достовірну інформацію та перевіряйте дані перед відправкою, щоб не отримати відмову.
 5. Верифікуйте карту. Введіть всі потрібні дані з карти. З неї буде списано невелику випадкову суму (до 2 гривень). У спеціальне поле треба буде ввести цю суму. Після цієї процедури операції з картою стануть доступні в вашому особистому кабінеті.
 6. Прикріпіть документи. Зробіть і завантажте на сайт фотографії заповнених сторінок паспорта та селфі з документом в руці.
 7. Відправте заявку та чекайте відповіді. На вказаний телефон прийде SMS з кодом, який потрібно ввести в відповідному полі.
 8. Отримайте гроші. Після підписання електронного договору ви зможете користуватись грошима.

Гроші від Miloan надходять на карту упродовж декількох хвилин після отримання позитивної відповіді. Банк може затримати платіж на декілька годин.

Як виплатити кредит Miloan?

Позасити кредит в Miloan можна декількома зручними способами:

 • Оплата в особистому кабінеті. Треба просто натиснути на кнопку “Погасити кредит” та підтвердити транзакцію.
 • Оплата без авторизації. Натисніть на кнопку “Сплатити кредит” та введіть номер договору. Далі вкажіть номер карти та підтвердіть транзакцію.
 • Інтернет-банкінг Privat24. Для здійснення зарахування коштів на рахунок мікрофінансової організації Miloan потрібно мати доступ до кабінету в додатку. Оплата не відбудеться без авторизації і створення платежу, у призначенні якого слід вказати ІПН або номер кредитного договору.
 • Термінал Приватбанку. Потрібно вибрати відповідну компанію і слідуючи інструкціям зробити сплату.

Чому відмовлено в кредиті від Miloan?

У Мілоан позики схвалюються для більшості користувачів. Відмови найчастіше пов’язані з неуважністю або механічними помилками:

 • Користувач вказав вік, який не підпадає під умови компанії. В такому випадку анкета відхиляється.
 • Наявність прострочень в Miloan або інших МФО. Якщо позичальник має активні кредити та прострочення, компанія не може надати нову позику. Допускаються лише закриті позики, навіть якщо вони були прострочені та зіпсували кредитну історію позичальнику.
 •  Система відхилить заявку, якщо в анкеті були допущені помилки (особливо уважно потрібно перевіряти ІПН і паспортні дані). У разі відмови клієнту слід перевірити анкету і при необхідності виправити помилки. Через деякий час можна буде подати заявку знову.

Повторний кредит

Після погашення кредиту в Miloan будь-яким способом можна найближчим часом оформити нову позику. Інформація у Кредитному Бюро оновлюється протягом доби, тому наступного дня можна сміливо подавати анкету знову. Іноді оновлення стається швидше, але все ж краще зачекати, щоб не отримати зайву відмову.

Плюси і мінуси Miloan

Компанія Мілоан вже багато років на українському ринку. Вона довела свою чесність, порядність та відкритість своїм клієнтам. Відгуки про Miloan здебільшого позитивні. 

Переваги компанії:

 • Можливість отримання першого кредиту на акційних умовах під 0,01%.
 • МФО може надати персональну знижку до 50% лояльним клієнтам.
 • Оформити позику онлайн можуть люди з будь-яким соціальним становищем.
 • Наявність пролонгації до 15 днів, швидке та зрозуміле ввімкнення функції.
 • Гроші видаються на карту клієнта в режимі онлайн, не треба нікуди їхати.
 • Розгляд заявки відбувається автоматично, через це можна отримати кредит за лічені хвилини.
 • Немає потреби в зборі великої кількості документів – достатньо надати лише паспорт та ІПН.

Недоліки:

 • Невеликий термін кредитування (максимум – 30 днів);
 • Потреба у фінансовому рейтингу (при великій кількості прострочень та непогашених кредитів компанія не надасть нову позику);
 • Великий відсоток за прострочення.

Акції та промокоди Miloan

Зазначений на сайті Miloan промокод допомагає отримати позику на пільгових умовах, тобто зі зниженою ставкою, збільшеним лімітом або більш довгим терміном кредитування. Знайти промокоди від сервісу Miloan можна в соціальних мережах на офіційних сторінках компанії або підписавшись на email- або СМС-розсилку. 

Програма лояльності

Для того, щоб підтримувати інтерес в постійних клієнтах та надавати вигідні умови для нових, компанія створила програму лояльності з використанням промокодів. Можна знайти промокоди як за акційних умов в соціальних мережах, так і за регулярне користування послугами Miloan. Промокоди програми лояльності – іменні. Вони розраховані на велику знижку для постійних користувачів. 

Контакти Miloan

Офіційний сайт: miloan.ua

Телефон: +38 044 337 36 67

Юридична адреса: 01135, вул. В. Чорновола 12, Київ

Електронна адреса: info@miloan.ua

Офіси компанії та прийом дзвінків – пн-пт з 8.00 – 20.00

Поширені запитання

✅ Як не отримати відмову в Miloan?

Позичальнику слід бути уважним при заповненні анкети. Перед відправкою заявки перевірте внесені відомості: неправильно введений ІПН або серія / номер паспорта можуть стати причиною відмови. Хоч більш ніж 90% заявок компанія схвалює, краще додатково переглянути інформацію, щоб краще розуміти причину відмови, якщо вона станеться.

✅ Чи можна отримати кредит в Miloan з поганою КІ?

Компанія схвалює більшість заявок, навіть позичальникам із зіпсованою кредитною історією. Однак, для клієнтів з поганою кредитною історією призначається більш висока ставка - близько 1,9% на день.

✅ Що робити при простроченні в Мілоан?

Ні в якому разі не треба ігнорувати цій факт. Якщо прострочення невелике, то борг буде легко погасити і не загнати себе в боргову яму. Увійдіть в особистий кабінет і перевірте, яка сума до погашення нарахована (вона буде включати тіло позики, відсотки і пеню). Погасіть борг якомога швидше та зв’яжіться з оператором для обговорення умов виплати.

✅ Чи потрібна довідка про доходи для кредиту в Miloan?

Компанія надає позики без довідки про доходи. При цьому, кредитна ставка може змінитись в кращу сторону, якщо цю довідку надати. Середня ставка по кредиту в Мілоан - 1,5% на день. При наявності додаткових документів ставку можна зменшити до 1,2%.

Написати коментар