Що таке кредит на карту без відмови?

кредит на карту без відмови

Безвідмовні кредити онлайн – це відносно нова процедура для українського ринку. Хоч раніше в країні і працювали ломбарди, вони діяли по принципу застави, а кредити надавали під досить великий відсоток. З 2011 року в Україні зя’вились МФО (мікрофінансові організації). Такі компанії почали пропонувати зручні умови, сучасний підхід та невеликі суми одразу на руки клієнту. Великим плюсом стало оформлення всієї процедури онлайн без необхідності відвідувати офіс. Кредит відтепер могла отримати не тільки офіційно працевлаштована людина, а будь-який громадянин, який досяг віку 18 років.

Кредит без відмов позбавив населення і від довгого очікування рішення. Відтепер після подачі заявки треба було лише почекати 10-15 хвилин і гроші автоматично надходили на карту. Велике різноманіття компаній дало змогу клієнту подавати заявки одразу в декілька компаній і чекати схвальної відповіді від однієї з них.

Порівняння банків та МФО

УмовиБанкМФО
Необхідні документиПаспорт, ІПН, довідка про доходиПаспорт, ІПН
ПрацевлаштуванняЛише офіційне працевлаштування, необхідна довідка про доходи. Виняток – кредитний ліміт на картуПрацевлаштування не має значення
Мінімальний вік позичальника21-23 роки в залежності від банку18 років
Час роботиЗа розкладом банку – з обідом, святами та вихіднимиМожна взяти кредит 24/7 без вихідних, обіду та свят
Сума позикиДо 500 тисяч гривеньВ середньому – від 100 до 15 тисяч, проте деякі МФО та часні кредитні організації пропонують суми до 200 тисяч
Відсоткова ставка3-5% на місяць, грейс-період.Перший кредит більшість компаній надають під 0,01%, наступні – під 1,5-2% на день
Термін кредитуванняДовгостроковий, від 1 до 7 роківЧастіш за все короткострокові (до 30 днів), але деякі компанії пропонують і довгострокові (до 2 років)
Відповідь на заявкуУпродовж декількох робочих днівУпродовж 5-15 хвилин після відправки заявки
ВідмовиЧастіСтаються рідко, здебільшого через неуважність клієнта

Чому в МФО можна отримати позику без відмови?

кредит на карту без відмови мфо

В кредиті без відмови однаково зацікавлені як позичальник, так і кредитор. Для позичальника це швидка можливість отримати невелику суму грошей та вирішити всі свої фінансові проблеми. Для кредитора це має декілька плюсів:

 1. Відсоткова ставка при кредитуванні досить велика, якщо порівнювати її з банківськими кредитами. Оскільки ценз клієнтів, які хочуть отримати онлайн кредит 24/7 не дуже високий, компаніям треба отримувати якусь підстраховку та все ж мати прибуток. Деякі позичальники не виплачують свій борг, змінюють місце проживання, ухиляються від правосуддя. Великою відсотковою ставкою МФО страхують себе від безвідповідальних клієнтів, та утримують компанію на плаву. Попри критику таких методів, це зовсім не означає, що МФО хочуть нажитись на своїх клієнтах. Більшість компаній пропонує програму лояльності, промокоди, акції та інші позитивні сторони для своїх постійних позичальників.
 2. Лояльні клієнти завжди вертаються. Якщо послуга була надана швидко, а клієнта обслуговували професійні робітники, то шанс повернення буде досить великим. Це підкріплюється приємними умовами, зручним особистим кабінетом, великою кількістю методів погашення кредиту тощо.

Кому доступний кредит без відмов?

кредит без відмов мфо

Для отримання позики в МФО не треба виконувати специфічні умови. Достатньо буде вже того, що має кожна людина:

 • Більшість компаній вимагають громадянство України. Є і ті, які надають позики резидентам з інших країн. Умови треба вточнювати в обраній МФО.
 • З документів треба мати лише паспорт та ІПН. Це базові документи, які допоможуть ідентифікувати особистість позичальника. Деякі компанії вимагають фото клієнта разом з документом.
 • Клієнт повинен надати номер телефону та e-mail для підтвердження умов та зв’язку з представниками МФО у разі виникнення проколу
 • Карта Visa або Mastercard теж необхідна для отримання позики. Її треба буде верифікувати та прив’язати до особистого кабінету. Це допоможе швидко отримувати гроші та моментально гасити старі позики.

Де отримати кредит на карту 24/7?

Де отримати кредит на карту 24/7?

Кредит онлайн на карту срочно і без відказу надають лише МФО та приватні кредитні компанії. На нашому сайті клієнт може подивитись список таких компаній і обрати ту, яка найбільше підходить під його умови. 

МФО можна поділити на два типи – ті, які надають короткострокові і довгострокові кредити. В залежності від терміну кредитування залежить відсоткова ставка та графік виплат. Позику на 30 днів клієнт виплачує разово в кінці терміну. Якщо ж кредит оформлено, наприклад, на 90 днів, позичальник повинен буде вносити регулярні платежі однаковими сумами за графіком, який обере він сам або ж який запропонує МФО.

Як оформити онлайн позику на картку без відмови

Як оформити онлайн позику на картку без відмови

Алгоритм оформлення кредиту без відмови онлайн простий і інтуїтивний. Він може трохи різнитись в залежності від обраної МФО, але все ж основні дії залишаються незмінними:

 1. Перейдіть на сайт обраної компанії. З нашого сайту можна потрапити на сайт МФО, обравши її зі списку та натиснувши кнопку “Отримати кредит”.
 2. Оберіть параметри позики. На онлайн-калькуляторі підрахуйте суму та термін кредитування. Нижче буде писатись фінальна сума до виплати або ж сума одного платежу. Якщо вона вас влаштовує, натискайте на кнопку.
 3. Зареєструйтесь. Введіть свій номер телефону, пошту, вигадайте пароль і заповніть додаткові поля. Таким чином ви зареєструєте власний особистий кабінет – інструмент, де можна проводити операції по поточному і наступним кредитам. в особистому кабінеті позичальник може відстежити виплати по активному кредиту, внести кошти для погашення або ж оформити пролонгацію за необхідністю.
 4. Подайте заявку. Для отримання онлайн кредиту 24/7 треба заповнити спеціальну заявку-анкету, де позичальник вказує свої паспортні дані та надає більш детальну інформацію про себе. Детально перевіряйте інформацію. Для швидкого підтвердження мікрофінансові організації використовують алгоритми перевірок. Бот не розуміє неточностей, через що може бути відмовлено в кредиті. Майже завжди помилки можна швидко виправити і подати заявку знову.
 5. Підтвердіть документи (якщо це необхідно). Деякі МФО просять у клієнтів зробити фото разом з паспортом так, щоб було видно їх обличчя і написи на документі. Це потрібно для ідентифікації людини.
 6. Верифікуйте карту. Вкажіть дані з карти. Ви можете робити це сміливо, так як МФО працюють цілком законно і не розповсюджують інформацію про клієнтів. На карті повинен бути позитивний баланс. Краще мати близько 5 грн. З рахунку буде знято випадкову суму до 5 грн. Задача клієнта – вказати суму у відповідному полі. Якщо сума правильна, карта прикріпляється до особистого кабінету і нею можна швидко користуватись для погашення кредиту.
 7. Відправте заявку. Рішення буде прийнято упродовж 5-15 хвилин (в залежності від МФО). Заявку можна надіслати навіть вночі. 
 8. Підпишіть договір. Якщо ваша заявка підтверджена, вам залишається тільки підтвердити свій намір отримати гроші. Більшість МФО надсилають повідомлення на вказаний номер. Код із повідомлення треба ввести в спеціальну графу для завершення процедури.
 9. Чекайте надходження грошей. Частіш за все, кошти надходять за декілька хвилин. Однак, платіж може затриматись через банк на декілька годин. 

Що робити, якщо компанія відмовила в займі?

кредит з плохою кі

Кредит онлайн без відмови 24/7 не означає те, що клієнт зовсім не може отримати негативну відповідь на заявку. Така назва означає те, що на відмову не вплине фінансовий стан, кредитна історія, працевлаштування клієнта тощо. Тобто, в МФО не відмовлять при тих умовах, коли банк точно не надав би позику. Відмови стаються тільки тоді, коли клієнти неуважно ставляться до процедури:

 1. Неправильне заповнення анкети. Часто позичальники вказують інформацію з помилками через те, що поспішають. Але навіть невелика помилка в прізвищі може стати причиною відмови.
 2. Нульовий баланс на карті. При нульовому балансі неможливо верифікувати карту, тому і процедура видачі грошей не може бути проведена.
 3. Обмеження карти. На деяких картах є обмеження на інтернет-операції. Для отримання позики в такому разі треба зняти ліміт. Це можна зробити в інтернет-банкінгу або ж звернутись в службу підтримки банку. 
 4. Шахрайство. Коли людина намагається видати себе за іншу особу, це не тільки несе за собою відмову. Такого позичальника можуть відмовитись обслуговувати й інші МФО.

Наскільки швидко дають кредит?

Наскільки швидко мфо дають кредит

У позичальника є можливість отримати кредит без відмови 24/7 упродовж вього декількох хвилин після підписання договору. Компанія одразу ж відсилає гроші на вказану карту. Всі затримки і проблеми з відправленням – це проблеми банку, картою якого користується позичальник. Проте, не буває випадків, коли з картою все нормально, а гроші не приходять зовсім. Максимальна допустима затримка – 2-3 години. Якщо гроші не прийшли в цей термін, можна сміливо телефонувати в банк та вимагати розібратись в ситуації.

Як повернути кредит?

Повернути кредит онлайн на карту без відказу можно так само срочно, як і його взяти. Для повернення позики можна використовувати такі методи:

 • Виплатити в особистому кабінеті. Натисніть на кнопку “Погасити кредит” і з прикріпленої карти знімуться кошти.
 • Через сайт без авторизації. За номером телефону буде знайдена ваша позика, а оплата буде здійснюватись через сервіс інтернет-платежів.
 • Через інтернет-банкінг або касу банку. На сайті треба знайти номер реквізитів та просто оплатити суму. 
 • В терміналі самообслуговування. В пошуку введіть назву компанії та введіть свій номер. Оплатіть готівкою. 

Звертаємо увагу на те, що оплата двома останніми методами може не одразу доходити до МФО, тому не варто вносити платіж в останній день.

Що буде, якщо не повернути позику?

кримінальна відповідальність за несплату кредита

Хоч кредит без відмови онлайн надається на лояльних умовах до клієнта, покарання за несплату можуть бути достатньо жорстокі. В залежності від МФО, позичальнику може бути нарахована пеня і штрафи (разовий чи періодичні). У деяких компаній існує грейс-період на випадок, якщо клієнт дійсно забув оплатити кредит або ж стались форс-мажорні обставини.

При серйозній заборгованності та повному ігноруванні повідомлень від МФО, компанія має право звернутись до третіх осіб для допомоги у поверненні боргу. Якщо ж і це не допомагає, то відкривається справа в суді. Вирок можуть винести навіть без присутності боржника. Судові пристави можуть заблокувати карту позичальника та обмежити виїзд за кордон. 

Якщо клієнт не може виплатити кредит, треба не ховатись, а навпаки йти на контакт з мікрофінансовою організацією. Іноді можна досягти комфортного компромісу та знищити фінансове навантаження. Також для позичальників діє можливість оформити пролонгацію кредиту, сплативши лише відсотки. 

Переваги і недоліки кредитів без відмови онлайн

Переваги і недоліки кредитів без відмови онлайн

Клієнти мікрофінансових організацій виділяють такі позитивні сторони отримання кредиту онлайн без відказу 24/7:

 • Приємні вікові рамки. Позичальником може стати людина від 18 до 75 років.
 • Не треба виходити з дому. Вся процедура від реєстрації до отримання грошей проходить на сайті.
 • Швидкість. Вся процедура займає близько 30 хвилин в перший раз, а на наступне звернення – меньше 5 хвилин.
 • Служба підтримки. МФО навчають кваліфікованих співробітників, які зможуть допомогти клієнту навіть у форматі розмови.
 • Програми лояльності. Для постійних клієнтів роблять максимально комфортні умови, дарують бонуси та ексклюзивні промокоди.
 • Пролонгація. Якщо клієнт не встигає вчасно виплатити кредит, він може його продовжити, сплативши лише відсотки.

Мінусами можна назвати такі моменти:

 • Великий відсоток. За позику в МФО треба платити більше, ніж за банківський кредит. 
 • Невелика сума. В більшості МФО неможливо отримати великий кредит. На території України зараз не так багато компаній, які готові надати позику на суму до 200 тисяч гривень.
 • Жорстокі покарання. За несплату кредиту з клієнтом будуть розбиратись так само, як і при банківському кредиті. Не треба думати, що якщо сума позики менше, то і відповідальність менше.