Кредит в RECREDIT

recredit

ReCredit (ТОВ «Кредитсервіс») – сучасна платформа з надання великих кредитів на території Україні. На даний момент, Рекредит – єдина компанія в країні, яка спеціалізується на рефінансуванні мікрозаймів до 100 тисяч гривень. До 30000 грн можна навіть отримати кредит онлайн на карту.

Перший кредит до 100000 грн під 0,25% в день

О компанії RECREDIT

Компанію було засновано у 2017 році. Серія та номер свідоцтва про реєстрацію фінансової компанії: ФК No 1094, дата видачі 11.09.2018.

Компанія ReCredit не має конкурентів в своїй ніші, але це не заважає надавати якісний сервіс своїм клієнтам. Фірма може пишатись штатом висококваліфікованих співробітників та швидкістю надання послуг.

Офіційний сайтhttps://recredit.ua/
Сума кредитуваннявід 10000 грн до 100000 грн
Перший займдо 100000 грн
Термінвід 91 до 365 днів
Відсоткова ставка0.25…0.25%
Швидкість видачі60 хвилин
Мета кредитуБезвідмовні кредити онлайн, Довгостроковий кредит на карту, Кредит без довідки про доходи, Кредит без застави, Кредит з поганою історією, Кредит на карту без перевірки кредитної історії, Кредит онлайн без поручителів, Кредити на перекредитування мікрозаймів, Мікрозайми, Онлайн кредит без дзвінків і перевірок, Споживчий кредит
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік21 рік
Максимальний вік65 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяДоступна пролонгація. За детальною інформацією зателефонуйте на гарячу лінію компанії.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиУ разі несвоєчасної оплати кожного щомісячного платежу Позичальник оплачує штраф в розмірі 10% від розміру простроченого(-их) щомісячного (-их) платежу (-ів).

Умови кредитування ReCredit

Компанія ReCredit пропонує два продукти з різними умовами та вимогами до позичальника. Клієнт може обрати послугу, яка підійде саме йому.

За продуктом ReCredit S клієнт отримує такі умови:

 • Сума кредиту – від 10 000 до 25 000 грн
 • Оформлення онлайн, кошти надходять на карту
 • Разова комісія – 7,5% від суми кредиту
 • Відсотки лише за фактичний термін користування кредитом
 • Термін кредитування – до 12 місяців
 • Відсоткова ставка – 0,25% на день

Продукт ReCredit L пропонує позичальнику оформити таку позику:

 • Сума кредиту – до 100 000 грн
 • Оформлюється в офісу компанії або ж по пошті з підписанням паперового договору
 • Гроші надходять на карту
 • Разова комісія – 7,5% від суми кредиту
 • Відсотки лише за фактичний термін користування кредитом
 • Термін кредитування – до 12 місяців
 • Клієнт здійснює оплату лише через місяць згідно з графіком, зазначеним в умовах кредитного договору
 • Відсоткова ставка – 0,25% на день

Комісія ReCredit

Компанія не вимагає перед оформленням кредиту сплатити комісію чи послуги нотаріуса, страховку та будь-які інші платежі. Разова комісія утримується при перерахуванні суми кредиту на вашу картку. 

Коли може бути комісія по кредиту ReCredit:

 • Комісія може зніматись банком, картою якого користується клієнт. Перед оформленням позики дізнайтесь комісію свого банку.
 • Якщо у позичальника є невиплачений кредитний ліміт з простроченням, банк може стягувати відсоток з усіх фінансових операцій, які проведені з цією картою.

Кому ReCredit надає кредит?

ReCredit пропонує послуги з надання кредитів онлайн на карту великому прошарку населення України. Вимоги до позичальника:

 • Вік від 23 до 55 років
 • Наявність карти будь-якого українського банку
 • ІПН та паспорт
 • Наявність мобільного телефону та електронної пошти
 • Для кредитів більше 25000 грн – довідка про доходи

Кредит в Recredit до 25000 грн можна отримати:

 • Без поручителя
 • Без довідки про доходи
 • З поганою кредитною історією
 • Без застави
 • Без роботи

Дострокове повернення коштів ReCredit

ReCredit пропонує своїм клієнтам функцію дострокового погашення кредиту. Позичальник виплачує відсотки лише за дні фактичного користування кредитом. Жодних штрафів та додаткових відсотків за дострокове погашення компанія не стягує.

Що буде, якщо не платити кредит ReCredit?

Для запобігання прострочення в Рекредит позичальникам пропонують 7 днів грейс-періоду, під час якого штраф не нараховується. Клієнт може не виплатити внесок через форс-мажорні обставини або ж заплатити через касу банку та чекати декілька днів доки кошти не надійдуть на рахунок. Саме для цього потрібен грейс-період. Але вже на восьмий день прострочення нараховується штраф 10% від суми заборгованості. Штраф нараховується раз на місяць. Якщо у клієнта виникли проблеми з оплатою, варто зателефонувати в колл-центр та пояснити ситуацію.

Як взяти кредит в ReCredit

Позику в Recredit оформити просто. Достатньо виконати декілька простих кроків та отримати гроші швидко на карту:

 1. Перейти на сайт. На цій сторінці натисніть на кнопку “Отримати кредит” та перейдіть на офіційний сайт ReCredit.
 2. Оберіть параметри позики. Виставіть на онлайн-калькуляторі суму та термін та оцініть суму відсотків, які потрібно буде платити. Якщо все влаштовує, переходьте до наступного кроку.
 3. Заповніть заявку. Анкета на онлайн-кредит дуже проста та потребує лише декілька хвилин часу позичальника. Треба вказати особисті дані, працевлаштування та способи зв’язку.
 4. Дочекайтесь зв’язку. Протягом години з клієнтом зв’яжеться менеджер компанії ReCredit і задасть кілька уточнюючих питань.
 5. Підпишіть кредитний договір при позитивній відповіді. Якщо позика береться на суму більше ніж 25 тисяч гривень – договір потрібно підписувати на папері в офісі або самостійно, відправивши його поштою.
 6. Отримайте кошти. Клієнт може розпоряджатись грошима на свій розсуд. Компанія не вимагає звітності.

Як виплатити кредит ReCredit

Позику від Recredit можна оплатити декількома способами. Позичальник може обрати найзручніший для себе:

 • За реквізитами в касі будь-якого українського банку
 • З банківської карти
 • За допомогою інтернет-банкінгу
 • У терміналі самообслуговування ПриватБанку
 • На сайті компанії

Всі виплати приймаються навіть вночі, у свята та вихідні.

Зверніть увагу, що виплати в інтернет-банкінгу та на сайті точно надійдуть швидко. Інші способи можуть затримати виплату, тому рекомендуємо робити внесок за декілька днів до заданої дати.

Повторний кредит

Для оформлення нового кредиту від ReCredit не треба чекати багато часу. Якщо позичальник закрив позику, варто почекати одну добу для оновлення даних в Кредитному Бюро. Наступного дня можна відправляти нову анкету. Іноді оновлення стається швидше, але краще все ж зачекати, щоб не отримати відмову.

Плюси і мінуси ReCredit

Сервіс ReCredit має безліч плюсів перед МФО та банками:

 • Швидкість. Компанія пропонує отримати кредит до 25 тисяч гривень за лічені хвилини. Анкета-заявка коротка та дуже проста. Вона не віднімає багато часу.
 • Можливість перекредитування. Для тих клієнтів, які мають заборгованості на суму до 100 тисяч гривень компанія пропонує гроші на перекредитування. В Україні це єдина компанія, яка дозволяє рефінансувати великі борги в МФО.
 • Низька ставка. Відсоткова ставка у порівнянні з МФО дуже приваблива. ReCredit пропонує отримати позику лише під 0,25% на день у той час, коли в МФО ставка – приблизно 1,5-2%.
 • Швидкий розгляд заявки. Всі анкети розглядаються протягом 30 хвилин з моменту надходження.

Мінуси сервісу:

 • Для кредиту на великі суми (більше 25 тисяч) потрібна довідка про доходи.
 • Кредит на суму більше 25 000 грн не можна оформити онлайн, треба укладати паперовий договір.
 • Великий штраф за прострочення – 10%.
 • Висока вікова планка – кредит можна взяти лише з 23 років.

Контакти ReCredit

Офіційний сайт: recredit.ua

Телефон: 0 800 21-66-75

Юридична адреса: 01133, м. Київ, вул. Коновальця, 36-Д

Електронна адреса: info@recredit.com.ua

Офіси компанії та прийом дзвінків – пн-нд з 9:00 до 18:00

Поширені запитання

Як запобігти відмові в кредиті від ReCredit?

Для того, щоб отримати кредит треба заповнювати анкету чесно та уважно. В компанії за весь період її діяльності налічується лише 3% відмов. Більшість з них - через неуважність позичальника. Уважно прочитайте умови кредитування та впевніться, що ви їх задовільняєте. Після заповнення форми подачі заявки перечитайте інформацію ще раз, зверніть увагу на паспортні дані.

Чи надає ReCredit позики клієнтам з поганою КІ?

Так. Компанія спеціалізується на рефінансуванні заборгованностей. Клієнт, який отримав заборгованість, у будь-якому разі зіпсував свою кредитну історію. Якщо позичальник буде вчасно виплачувати внески, то він матиме змогу покращити свій кредитний рейтинг та закрити борги.

Що робити при простроченні в ReCredit?

Компанія надає досить великий грейс-період для тих, хто не встиг вчасно виплатити кредит. Якщо клієнт побачив, що прострочив позику, то за 7 днів він може встигнути внести платіж та не отримати жодних штрафів. Якщо ж він не встигає, йому нараховується штраф раз на місяць в обсязі 10% від суми. Для припинення нарахування зателефонуйте до кол-центру та обговорить ситуацію зі спеціалістом.

Чи треба надавати довідку про доходи в ReCredit?

Для кредиту до 25000 грн в ReCredit довідка про доходи не потрібна. Достатньо надати паспорт та ІПН. Якщо клієнт хоче отримати більшу суму (до 100000 грн), то довідка для доходи буде необхідна.

Коментарів: 2

Віктор

Доброго вечора я хотів би знати чи можна у вашої компаній взяти кредит на перекредитування мікропозик десь приблизно 10мікрозаймів є прострочення погашиння

Віктор

Доброго вечора я хотів би знати чи можна у вашої компаній взяти кредит на перекредитування мікропозик десь приблизно 10мікрозаймів

Написати коментар