Вибір кредитної компанії

Від вибору компанії залежить комфорт позичальника при поверненні коштів. Ми радимо звернути увагу на такі моменти:

 1. Вимоги компанії. Перед оформленням кредиту в Дніпрі варто впевнитись, що ви відповідаєте умогам обраної МФО. 
 2. Процентна ставка. Визначтесь з комфортною відсотковою ставкою, порівняйте пропозиції на нашому сайті.
 3. Термін кредитування. Оберіть термін, за який ви зможете погасити позику. Розрахуйте найвигіднішу пропозицію з розрахунком на термін і відсоткову ставку.
 4. Комісія. Зверніть увагу на наявність або відсутність додаткових комісій. Переконайтесь, що компанія пропонує прозорі умови.
 5. Репутація. Ознайомтесь з оглядами та відгуками на обрану МФО. На нашому сайті можна знайти детальний опис всіх надійних українських компаній.

Приклад розрахунку

Сума до виплати залежитиме від обраних параметрів кредитування, а саме терміну та відсотків. 

Переважна більшість МФО у Дніпрі пропонує кредити під 1-2% на день. Зверніть увагу також на пропозиції безвідсоткового кредиту, які пропонують деякі компанії.

Термін кредитування рідко перевищує 30 днів, але деякі сервіси пропонують строки до 365 днів.

Чим меншим буде термін, тим менше відсотків доведеться сплатити, адже вони нараховуються за кожен день користування позикою. Пропонуємо звернути увагу на компанії, які надають змогу сплатити кредит достроково без сплати відсотків за повний термін кредитування.

Перший кредит під 0,01%

Більшість сучасних МФО пропонують вітальну акцію — кредит під 0,01%. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Найпопулярніша відсоткова ставка на займ в Дніпрі — 2%. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

Твоя Позика

Твоя Позика – це кредитна компанія, яка пропонує швидкі та зручні кредити на вигідних умовах. Серед переваг компанії можна відзначити високу швидкість оформлення кредиту, можливість вибору зручного графіка погашення, відсутність прихованих комісій та штрафів. Крім того, перший кредит можна взяти на сумму 150 000 грн!

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику у Дніпрі?

Кредит на карту чи готівкою в Дніпрі може отримати дієздатний громадянин, якому виповнилось 18 років. Вимоги до позичальника — українське громадянство, паспорт, ІПН та банківська карта. Такий кредит називають безвідмовним. Клієнт може отримати гроші, не зважаючи на працевлаштування, майно та кредитну історію.

Як отримати позику у Дніпрі?

Для оформлення позики в Дніпрі достатньо мати комп'ютер і пройти декілька кроків:

 1. Вибір МФО. Перегляньте наш список і оберіть компанію, яка найбільше вам сподобалась.
 2. Визначення суми та терміну. Підрахуйте параметри на онлайн-калькуляторі і зверніть увагу на кінцеву суму до виплати. Введіть промокод за наявністю.
 3. Реєстрація і заявка. Введіть свої дані і отримайте доступ до особистого кабінету. В анкеті вказуйте лише чесну інформацію та перевіряйте її на помилки.
 4. Підтвердження карти. Внесіть дані карти і зачекайте, поки на ній буде заблоковано випадкову суму до 5 гривень. Внесіть суму у поле на екрані. Карту буде прикріплено до особистого кабінету. Ви зможете сплачувати кредит чи оформлювати пролонгацію в два кліки на сайті.
 5. Підписання договору. На телефон надійде СМС-повідомлення з рішенням та кодом-підтвердженням. Ознайомтесь з договором в особистому кабінеті і дайте згоду, використавши цей код. Гроші надійдуть на карту упродовж декількох хвилин.

Де взяти кредит у Дніпрі з поганою кредитною історією?

МФО здебільшого надають кредити у Дніпрі з поганою КІ. Для компанії важливе лише ставлення до поточного кредиту. Вчасно виплативши нову позику, позичальник може підвищити свій показник кредитної історії.

Чи можу я отримати займ у Дніпрі без довідки про доходи?

Мікрофінансові організації не вимагають від позичальників надання довідки про доходи, застави, поручителя тощо. Клієнт може не мати офіційного працевлаштування. Достатньо володіти необхідною сумою для погашення кредиту.