Промокоди, знижки і акції на позики у нашому Telegram-каналі

Кредит цілодобово

Швидкі кредити цілодобово – корисна допомога у фінансовій проблемі! Ознайомтеся з рейтингом МФО, щоб знати, де брати цілодобовікредити онлайн.

Взяти кредит цілодобово онлайн

 • Перекредитування
  Річна ставка (APR)
  до 97 %
  Перший кредит
  до 100000 грн
  Термін
  90-365 днів
  Розгляд
  до 60 хвилин

  Компанія надає кредити на суму до 100 000 гривень, а так само перекредитування мікропозик. У сервісі можна оформити позику на будь-які потреби, наприклад на подорож, ремонт техніки, покупку продуктів, оплату медичних послуг і так далі. Крім споживчих позик, Сервіс займається кредитуванням фізичних осіб і бізнес.

 • 100000 грн на рік
  Річна ставка (APR)
  до 100 %
  Перший кредит
  до 100000 грн
  Термін
  90-365 днів
  Розгляд
  до 5 хвилин

  «Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

 • Перший кредит під 0%
  Річна ставка (APR)
  до 630 %
  Перший кредит
  до 20000 грн
  Термін
  7-120 днів
  Розгляд
  до 11 хвилин

  Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. VeroCash видає кредит на банківську карту видає всього під 1,49%. Термін дії позики від сьоми до тридцяти днів.

    Знижка 20% для повторних клієнтів на продукт "Uno Vero" по промокоду inst_june
  Знижка 15% для повторних клієнтів на продукт "LUCKY STAR" по промокоду lucky_june
  Знижка 15% для перших клієнтів на продукт "Uno Vero" по промокоду SUMMER_VERO

Моментальні мікропозики

Швидкі кредити онлайн цілодобово зазвичай надають мікрофінансові організації. Всі українські МФО працюють цілодобово, адже ситуації бувають різні і людині терміново може знадобитися немаленька сума грошей.

Дуже зручно звертатися до таких компаній, адже ви можете отримати кредит цілодобово онлайн на карту всього за 15 хвилин в цілому. В цей процес входить заповнення анкети, прочитання договору (обов’язково і уважно) і очікування підтвердження заявки. Зазвичай робот її обробляє за 5 хвилин.

Вимоги до позичальників

Кредит онлайн 24/7 доступний кожному офіційному громадянину України, який досяг повноліття. В першу чергу МФО перевіряють вашу здатність виплачувати кредит. Але як вони це роблять, запитаєте ви?

Будь-які ваші дані містяться в бюро кредитних історій України (БКІУ) і обійти або обдурити кредитора, якщо ви не виплатили будь-якої позику, не вийде.Якщо платіжна дисципліна клієнта виявляється незадовільною, йому можуть відмовити у видачі кредиту онлайн, проте є МФО, які видають позики з поганою кредитною історією. Звичайно, ідеально якщо ви раніше вже брали мікропозики і встигли його виплатити без прострочень.

Будь-якому кредитору важливо знати, чи є у вас офіційне місце роботи, але це зовсім не обов’язково. Якщо ви студент, безробітний або пенсіонер – у вас все одно високі шанси на отримання позики.

Умови видачі мікрокредиту

Як ми писали раніше, головна умова – наявність громадянства України і повнолітній вік. Давайте подивимося, чому ще потрібно відповідати:

 • Наявність паспорта і ІН коду
 • Повне заповнення анкети з чесними даними (не потрібно намагатися обдурити МФО, ваші дані містяться в багатьох базах, які перевіряє кредитор перед видачею позики, і брехнею ви лише урізаєте свої шанси)
 • Наявність іменної карти (Visa/Mastercard). Зверніть увагу, що ви не зможете взяти кредит онлайн на карту цілодобово, якщо вона зареєстрована на чуже ім’я.
 • При необхідності вказати реальні номери реальних людей (друг, колега, чоловік\дружина, родич). Це робиться, щоб уникнути вашої пропажі, якщо ви відмовитеся платити кредит.

Умов мало: але їх потрібно дотримуватися. Чесність і своєчасна виплата кредиту підвищує ваші шанси на отримання більшої суми, наприклад 100 000 грн.

Процес отримання грошей

Після того, як ви зареєструєтесь і створите особистий кабінет, вам необхідно заповнити невелику анкету, в якій потрібно вказати:

 1. Ваше ПІБ
 2. Місце офіційної роботи або її відсутність
 3. Причина, по якій ви берете кредит
 4. Місце проживання
 5. Прив’язка іменної банківської карти
 6. Бажана сума (зазвичай новачкам видають від 5 до 10 тисяч)

Після даних дій ваша анкета перевіряється роботом в 2 етапи: перевірка вашої кредитної історії і перевірка достовірності даних. Через 5-15 хвилин, якщо ви все зробили правильно, мікропозика надійде вам на карту.

Документи, обмеження

Основні документи для отримання позики (фото, скан):

 • паспорт (серія, номер, дата видачі, прописка) або ID-карта,
 • ідентифікаційний код,
 • діюча платіжна карта.

Ви не зможете отримати кредит, якщо ваша кредитна історія максимально зависла в боргах. Якщо за вами числиться більше 3х незакритих позик – отримати кредит онлайн на карту цілодобово буде дуже складним завданням.

Переваги цілодобових онлайн позик

Плюсів отримання кредиту цілодобово на карту дуже багато. наприклад:

 1. Отримання грошей в будь-який час доби. Вам потрібно лише заповнити анкету і протягом 15 хвилин кошти надійдуть до вас на карту.
 2. Мінімальний перелік документів. Вам буде потрібно лише паспорт та ІН код.
 3. Моментальне оформлення. Заявка заповнюється і розглядається набагато швидше, ніж в банках. Зазвичай гроші надходять від 5 до 15 хвилин.
 4. Високий відсоток схвалення. Коли мова йде про невеликі суми, позитивну відповідь приходить в 98% випадків.
 5. Доступність. Банки пред’являють до своїх клієнтів більш жорсткі вимоги. Обмеження за віком і погана кредитна історія стануть перешкодами для отримання грошей. МФО більш лояльні до позичальників. Наявність незначних прострочень і низький скоринговий бал не гарантують відмову.

Зверніть увагу, що погашення позики в строк гарантує вам не тільки більш низький відсоток і вищу суму грошей в подальшому, а й швидке підтвердження кредиту в будь-якому МФО.

Вопрос-ответ

Де можливо взяти кредит на карту цілодобово?

Цілодобовий кредит онлайн доступний в будь-якому хорошому МФО. Ви можете переглянути рейтинг на нашому сайті.

Що необхідно для оформлення швидкого кредиту вночі?

Те ж саме, що і вдень - наявність паспорта, ІН коду, громадянство України і повнолітній вік.

На яких умовах можна отримати швидкий кредит в МФО?

Якщо ви студент, безробітний, пенсіонер або мама в декреті - вам не відмовлять у позиці. Відмовити можуть лише через погану кредитну історію, а й то не завжди.

Де погасити заборгованість?

Найшвидший спосіб – оплата картою онлайн в особистому кабінеті. Більшість мікрофінансових компаній є партнерами платіжної системи LiqPay, яка дозволяє розраховуватися картками Visa і MasterCard будь-яких банків-емітентів. Засоби моментально зараховуються на рахунок МФО, тому ризик прострочити платіж мінімальний. Так само ви можете погасити позику через термінал, вибравши в списку необхідне МФО, або через касу банку. У цьому способі оплати є один нюанс - банківські платежі іноді приходять із запізненням в декілька днів. Це слід враховувати, щоб не допустити прострочення.