Кредит в Moneyveo

moneyveo

Moneyveo – це небанківська фінансова установа (МФО), яка надає громадянам можливість отримувати кредит онлайн на карту без довідки про доходи, застави та поручителів.

Перший кредит до 25000 грн / 0.01% день

О компанії Moneyveo

Moneyveo працює на українському ринку з 2013 року. Зараз компанія має статус МФО №1 в Україні за версією дослідження Ukrainian E-Commerce Expert). На рахунку сервісу вже більше 5 мільйонів оформлених позик і понад 1 мільйон постійних клієнтів. Головна ціль компанії – вводити інноваційні функції для зручності клієнтів та упроваджувати сучасні технології в кредитуванні. Зараз в МФО Moneyveo можна взяти кредит на суму до 30 тисяч гривень. Відгуки про цю МФО позитивні, люди хвалять можливість отримати займ за 2 хвилини.

Офіційний сайтhttps://moneyveo.ua/
Сума кредитуваннявід 100 грн до 30000 грн
Перший займдо 25000 грн
Термінвід 1 до 140 днів
Відсоткова ставка0.5…1.70 %
Швидкість видачі2 хвилини
Мета кредитуДо зарплати, На бізнес, На весілля, На відпочинок, На ремонт, На техніку
Форма видачіКредит готівкою, Онлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік92 роки
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяПісля сплати відсотків можливе продовження кредиту на термін кредитування
Дострокове погашенняКомісія за дострокове погашення не нараховується
Штрафи3% в день з 1-го дня після порушення терміну кредиту

Умови кредитування

В Манівео можна взяти кредит онлайн на карту за двома програмами – Смарт та Комфорт.

Кредит “Смарт”Кредит “Комфорт”
Сума кредитувід 100 до 25 000 грнвід 10 000 до 22 000 грн
Термін кредитуваннявід 1 до 20 дніввід 70 до 140 днів
Перший кредитдо 25 000 грндо 22 000 грн
Відсоткова ставка3,65 % річних – при отриманні першого кредиту, 620.50 % річних – за другою і наступними позиками.321,17 % річних – при отриманні першого кредиту, 620,50 % річних – за другою і наступними позиками.
Додаткові умовиПлатежі кожні 14 днів, в залежності від терміну кредитування.

Комісія

Компанія Манівео не має жодних прихованих платежів та не стягує додаткові кошти за отримання позики. Однак, банк, карткою якого користується клієнт, може стягувати комісію за безготівкове поповнення рахунку або переказ грошей. Також можлива наявність комісії від банку, якщо позичальник має невиплачений кредитний ліміт на картці. У такому разі банки стягують певну суму за будь-які операції з картою.

Повторний кредит

Одразу після повного погашення попереднього займу будь-яким з запропонованих способів можна отримати наступний. Інформація оновлюється протягом однієї доби, але зазвичай процес відбувається миттєво. Статус кредиту можна подиситись в особистому кабінеті.

Пролонгація

Пролонгація – це процедура подовження кредиту у випадку, коли клієнт не може вчасно погасити займ. Пролонгацію Moneyveo можна оформити на термін від 1 до 30 днів. Для активації пролонгації клієнт повинен сплатити нараховані відсотки за термін користування кредитом.

Часткове та дострокове повернення коштів

При частковому погашенні сума до повернення перераховується. При достроковому поверненні грошей клієнту потрібно виплатити відсотки, нараховані за фактичний термін користування кредитом. Актуальну суму оплати можна дізнатися, якщо виконати вхід до системи Moneyveo.

Кому Moneyveo надає кредит?

На кредит від Moneyveo може розраховувати будь-який громадянин України, який досяг віку 18 років.

Позичальнику треба мати лише:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • Карту будь-якого українського банку з позитивним балансом;
 • Мобільний номер телефону та email для зв’язку.

Компанія не вимагає від позичальників жодних додаткових документів. Не потрібно надавати довідку про доходи, шукати поручителя або ж заставу. Офіційне працевлаштування теж не є вимогою для отримання швидкого кредиту онлайн в Moneyveo. Позику можна взяти до зарплати на будь-які потреби (споживчий кредит).

Кредит від Манівео може отримати громадянин:

 • З поганою кредитною історією;
 • Без офіційного працевлаштування;
 • Безробітний;
 • Студент;
 • Пенсіонер.

Як взяти кредит в Moneyveo?

Щоб оформити на Манівео кредит онлайн, не треба докладати зусиль. При першому зверненні вся процедура займе не більше 15 хвилин. Для оформлення позики треба пройти декілька простих кроків:

 1. Перейдіть на сайт. За посиланням на цій сторінці перейдіть на офіційний сайт Moneyveo.
 2. Оберіть параметри кредиту. На онлайн-калькуляторі виберіть програму кредитування, суму та термін. Подивіться на загальну суму до повернення і відсотки. Якщо сума вам підходить, тисніть на кнопку та переходьте далі.
 3. Зареєструйтесь на сайті. Для цього необхідно ввести свій номер телефону, вигадати пароль та заповнити всі поля із зірочками. Таким чином, ви зареєструєте особистий кабінет Moneyveo. В ньому можна буде дивитись на залишок виплати за поточним кредитом, виплачувати позику або ж оформлювати пролонгацію.
 4. Заповніть анкету. На цьому етапі потрібно вказати особисті дані, заповнити соціальну інформацію, ввести адресу та надати відомості про працевлаштування.
 5. Верифікуйте карту. На відповідній вкладці потрібно вказати реквізити карти, після цього система сервісу проведе її верифікацію. Процедура полягає у тимчасовому блокуванні випадкової суми розміром до 1 гривні. Вказавши цю суму, позичальник підтверджує, що карта належить йому. Це дозволяє упевнитися, що карта не використовується в шахрайських цілях. На Манівео реєстрація закінчується підтвердженням наданої інформації.
 6. Дочекайтесь прийняття рішення. Завдяки автоматичній програмі, відповідь по заявці приходить протягом декількох хвилин після її відправки при першому зверненні. Запити постійних клієнтів розглядаються не довше 2 хвилин. Статус заявки можна дізнатися, виконавши на сайті Манівео вхід в обліковий запис. Рішенні по кредиту надійде на електронну пошту та телефон.
 7. Укладання договору. При позитивному рішенні по кредиту клієнт повинен виконати вхід в особистий кабінет Манівео, щоб ознайомитися з умовами електронного договору та підписати його. Після підписання гроші швидко надійдуть на верифіковану карту.

Для оформлення займу всі наступні рази достатньо буде виконати вхід в особистий кабінет Moneyveo, обрати параметри позики та відправити заявку. Повторно анкету заповнювати не потрібно.

Як виплатити кредит Moneyveo?

Компанія Манівео дозволяє погасити кредит декількома зручними способами:

 • Онлайн в особистому кабінеті Moneyveo з верифікованої карти;
 • Оплатити на сайті без авторизації;
 • Через термінали компаній, які співпрацюють з Маніео – 24nonStop, EasyPay, City24, iBox, ПриватБанк, 2click, E-PAY, ФК «Система»;
 • Через платіжні системи iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, LeoWallet, Pogashay, City24;
 • За допомогою інтернет-банкінгу;
 • Через чат-бот Moneyveo у Telegram;
 • У касі будь-якого банку;
 • У відділенні Нової Пошти.

Чому відмовлено в кредиті від Moneyveo?

Насамперед, важливо розуміти, що компанія ухвалює 89% поданих заявок. Відмови зазвичай відбуваються з технічних причин:

 1. Недостатньо інформації. Позичальник міг не вказати важливі для компанії дані в анкеті або ж зробити помилку. Оскільки заявки обробляються автоматично, бот не може обробити хибну інформацію і відмовляє в кредиті. Для виправлення цієї ситуації треба перейти в особистий кабінет Moneyveo та змінити або доповнити інформацію. Одразу ж можна подати повторну заявку.
 2. Не пройшла верифікація карти. При реєстрації та заповненні заявки на кредит позичальник повинен верифікувати карту та прив’язати її до особистого кабінету Moneyveo. Карту неможливо прив’язати, коли її термін придатності пройшов або ж позичальник встановив на ній кредитний ліміт на проведення онлайн-операцій. Ліміт у більшості випадків можна зняти самостійно, скориставшись онлайн банкінгом. Для заміни ж протермінованої карти треба звернутись до найближчого відділення банку позичальника.
 3. Наявність непогашених кредитів. Хоч Moneyveo надає позики людям з поганою кредитною історією та простроченнями, незакритий кредит може стати причиною відмови. Якщо позичальник закрив кредит і хоче взяти новий, краще почекати декілька днів, поки Бюро Кредитних Історій оновить інформацію.

Акції та промокоди Moneyveo

Компанія Moneyveo часто пропонує своїм клієнтам промокоди. Промокод дає короткострокову знижку на відсоткову ставку. Умови на промокодах можуть бути різні. Стежте за офіційним сайтом компанії та за розсилками на електронну пошту, сервіс може надсилати промокоди за користування послугами. Постійним клієнтам компанія регулярно розсилає промокоди на знижки до 99,99%.

Також клієнти Манівео за заохочення друзів або відвідування особистого кабінету можуть отримувати спеціальну ігрову валюту – enotcoin. Її можна використовувати для оплати суми нарахованих за кредитом відсотків. Для отримання знижки при оформленні наступної позики на онлайн-калькуляторі натисніть на кнопку “промокод/enotcoin” та введіть дані.

Манівео пропонують позичальникам скористатись спецпропозицією «Приведи друга». Акція дає можливість отримати 100 гривень за клієнта, який прийшов за рекомендацією та отримав кредит. Для участі в акції потрібно розмістити посилання посилання в соцмережах або ж відправити друзям на пошту. Після ухвалення кредиту другу Манівео нараховує клієнту, який його привів, бонус на рахунок.

Програма лояльності

Одержувачі дистанційних кредитів можуть знизити переплату, якщо візьмуть участь у програмі лояльності для постійних клієнтів. Учасники програми мають право отримати більшу знижку, поліпшити кредитний рейтинг і збільшити суму позики до максимально допустимої – 22 або 30 тисяч гривень. Зміни починають діяти відразу після погашення попередньої позики.

Плюси і мінуси Moneyveo

Компанія Манівео за весь час своєї роботи показала приголомшливі результати. Відгуки від клієнтів про цю МФО тільки позитивні, а сервіс та обслуговування покращуються з кожним роком.

Переваги Moneyveo:

 • Швидке рішення по кредиту – від 1 до 5 хвилин;
 • Постійні акції, промокоди, вигідні бонуси;
 • Невисокі вимоги до позичальника;
 • Не потрібно збирати пакет документів – потрібен лише паспорт та ІПН;
 • Компанія вважається найнадійнішою в Україні, за весь час існування позичальники отримали сумарно 20 млрд гривень;
 • Зручний особистий кабінет та зрозумілий інтерфейс;
 • Безліч можливостей погасити кредит;
 • Анонімність – жодних докучань родичам та керівництву зі сторони компанії;
 • Перший кредит під 0,01%;
 • Швидка та професійна робота служби підтримки;
 • Легальна діяльність та захист інформації позичальників;
 • Присутній грейс-період.

Недоліки Moneyveo:

 • Недолік можна виділити лише один, але він суб’єктивний. Анкети-заявки клієнтів обробляють не люди, а алгоритм. Це значно зменшує час очікування рішення, але і додає проблему – при наявності хоча б маленької помилки заявка відхиляється. Тому позичальникам треба бути уважними при заповненні анкети.

Контакти Moneyveo

Офіційний сайт: moneyveo.ua

Телефон: 0800 21 93 93

Юридична адреса: 01015, Київ, вул. Лейпцизька, 15Б

Електронна адреса: support@moneyveo.ua

Офіси компанії в усіх містах працюють в режимі ПН-ВС 24/7.

Поширені запитання

✅ Що буде, якщо не платити кредит Moneyveo?

Пропустивши дату виплати позики, клієнт може протягом грейс-періоду 3 днів оплатити суму кредиту або ж оформити пролонгацію. Якщо клієнт ігнорує виплату, то після цих 3 днів розмір відсоткової ставки збільшується до 3%/добу і починає нараховуватися з першого дня прострочення. Крім того, компанія має право стягнути борг через суд або із залученням третіх осіб. Максимальний термін дії підвищеної процентної ставки – 100 діб. Пеня складає 1,3%. З 2017 року позичальники, які програють суди через невиконання кредитних обов’язків, додатково сплачують 1 378.00 грн судових витрат.

✅ Чи може взяти позику в Moneyveo пенсіонер?

Так, послуга кредитування в компанії Moneyveo доступна людям у віці від 18 до 90 років. Манівео - одна з небагатьох компаній, яка пропонує свої послуги літнім людям. Умови для всіх груп людей однакові.

✅ Чи можна отримати кредит з поганою кредитною історією?

Так, клієнтом може стати навіть людина з поганою КІ. Більш того, можна покращити свій кредитний рейтинг за рахунок вчасної сплати кредитів. Виняток - люди, які мають активні невиплачені кредити. Для оформлення позики в Moneyveo треба спочатку повернути попередній займ.

✅ Як дізнатись статус заявки по кредиту Moneyveo?

Після відправлення заявки на розгляд у найближчий час позичальнику прийде СМС-повідомлення, лист на пошту та оновиться статус в особистому кабінеті.

✅ Що потрібно для оформлення пролонгації в Moneyveo?

Для оформлення пролонгації треба внести на рахунок Манівео суму, яка набралась за відсотки по кредиту. Таким чином платіж по тілу кредиту перенесеться на обраний термін пролонгації.

Написати коментар