Вибір кредитної компанії

Обираючи кредитну компанію, треба звернути увагу на такі моменти:

 1. Вимоги до позичальника. Клієнт повинен виконати всі правила, які вказує компанія на сайті (громадянство України, необхідні документи тощо).
 2. Процентна ставка. Позичальник частіше за все звертає увагу саме на APR, щоб не платити велику суму за відсотки.
 3. Термін кредитування. Варто обирати максимально комфортний та якомога коротший діапазон для повернення коштів, щоб не переплачувати за відсотки.
 4. Комісії. Треба перевірити, чи немає у компанії прихованих комісій за користування послугою.
 5. Репутація. Не рекомендуємо брати кредит в сумнівній організації без достатньої кількості інформації та відгуків в інтернеті.

Приклад розрахунку

Вартість кредиту визначається терміном кредитування, відсотковою ставкою і сумою.

Ставки по кредиту в МФО зазвичай становлять 1-2%, але можуть знаходитись в діапазоні 0,2-3%. Ми радимо звертати увагу на співвідношення відсоткової ставки і кількість ухвалених анкет.

Взявши кредит на коротший термін, позичальник може заощадити гроші, не плативши зайві відсотки. Також у більшості компаній гроші можна повернути достроково і сплатити відсотки лише за фактичні дні користування.

Перший кредит під 0,01%

Більшість МФО пропонують акційні умови на перший кредит — відсоткову ставку 0,01%.

 • Відсотки за 1 день: 2 000 грн * 0.01% = 0,2 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,2 грн * 10 = 2 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,2 грн * 30 = 6 грн

Кредит під 2%

Середня відсоткова ставка МФО або приватної кредитної компанії становить 1-2%. Розрахуємо позику під 2%:

 • Відсотки за 1 день: 2 000 грн * 2% = 40 грн
 • Відсотки за 10 днів: 40 грн * 10 = 400 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 40 грн * 30 = 1200 грн

Де краще взяти кредит?

Moneyveo

Умови кредитування на порталі абсолютно прозорі. Споживачі мають можливість взяти перший кредит під нуль відсотків, а на наступні кредити скористатися промокодом на знижку до сімдесяти відсотків. Співробітники компанії коректні і доброзичливі. Вони надають підтримку телефоном і за допомогою онлайн чату.

Tengo

Tengo — мікрофінансова організація, яка надає швидкі кредити онлайн на карту громадянам України. Перший займ 15000 грн! Оформлення проходить онлайн. Від клієнта вимагається лише паспорт та ІПН.

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику на 2 000 гривень?

Відповідь на це питання можна отримати ще до подання заявки. Компанія ставить вимоги до позичальника — українське громадянство, певний прибуток, відсутність прострочень тощо. Деякі компанії надають і безвідмовний кредит на 2 000 гривень. Якщо ви не підходите під вимоги компанії, рекомендуємо не витрачати свій час та обрати іншого кредитора.

Як отримати позику на 2 000 гривень?

 1. Оцініть власну спроможність. Впевніться, що ви підходите під всі вимоги МФО та порівняйте умови обраних компаній.
 2. Перейдіть до оформлення. Оберіть потрібного кредитора зі списку та натисніть кнопку “Отримати кредит”
 3. Оберіть параметри. На онлайн-калькуляторі оберіть суму та термін, зареєструйте особистий кабінет і почніть роботу з заявкою.
 4. Заповніть заявку. Вкажіть чесну інформацію про себе та відправте документ. Рішення повинно надійти в особистий кабінет та в СМС на телефон
 5. Підпишіть документ. В особистому кабінеті ознайомтесь з договором. Якщо він вас влаштовує, погодьтесь з його умовами кодом з СМС.
 6. Отримайте займ на 2 000 гривень. Гроші надходять на карту упродовж одного дня, але найчастіше — за 2-5 хвилин після підписання документу.

Де взяти кредит на 2 000 гривень з поганою кредитною історією?

МФО надають кредити позичальникам з поганою кредитною історією. Відсоткова ставка для таких громадян буде така сама, як і для інших позичальників — в середньому 2% на день. Клієнт з поганою КІ також може отримати позику на 2 000 гривень для підвищення свого кредитного рейтингу.

Чи можу я отримати 2 000 гривень без довідки про доходи?

Кредит без довідки про доходи можна отримати лише в МФО чи приватній кредитній організації. В МФО не звертають увагу на наявність документа. Клієнт повинен мати стабільний прибуток з будь-якого джерела (навіть неофіційного), щоб вчасно погасити займ на 2 000 грн.