Вибір кредитної компанії

Перш ніж оформлювати позику у Львові, варто визначитись з такими моментами:

 1. Умови кредитування. Впевніться, що компанія надасть той тип кредиту, який потрібен саме вам і що ви підходите під її вимоги.
 2. Процентна ставка. Підберіть МФО, яка надає кредит під найбільш вигідні відсотки. Зверніть увагу на акційні пропозиції.
 3. Термін кредиту. Оберіть комфортний для себе термін кредитування. Чим менше буде термін, тим менші відсотки по кредиту ви сплатите.
 4. Комісії. Переконайтесь, що компанія не включає в продукти приховані комісії.
 5. Популярність сервісу. Зверніть увагу на те, яке ставлення складає компанія. Перегляньте відгуки та огляди про сервіс.

Приклад розрахунку

Розмір внеску в кінці кредитування залежить від суми кредиту, терміну та процентної ставки.

Найчастіше серед МФО у Львові можна зустріти фіксовану ставку — 1-2% на день. Повний діапазон складає 0,2-3,5%. Також багато компаній пропонують вітальну акцію для новачків — кредит під 0,01%.

Термін кредитування може сягати 365 днів, але найчастіше зустрічається термін в 14-30 днів.

Чим менше буде термін кредитування, тим більше клієнт зможе заощадити на відсотках, адже вони нараховуються за кожен день користування послугою.

Перший кредит під 0,01%

В сучасних МФО можна зустріти пропозицію отримати кредит з мінімальною ставкою (0,01%). Приклад розрахунку такого кредиту на 1 000 гривень:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Найпопулярніший розмір відсоткової ставки — 2% на день. Розрахунок такого кредиту на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

Твоя Позика

Твоя Позика – це кредитна компанія, яка пропонує швидкі та зручні кредити на вигідних умовах. Серед переваг компанії можна відзначити високу швидкість оформлення кредиту, можливість вибору зручного графіка погашення, відсутність прихованих комісій та штрафів. Крім того, перший кредит можна взяти на сумму 150 000 грн!

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику у Львові?

Швидкий кредит у Львові - це доступна процедура. Послугу може отримати будь-який дієздатний громадянин України, що досяг повноліття. З документів необхідно надати тільки паспорт та ІПН. Також треба мати діючу карту будь-якого українського банку, електронну пошту та мобільний телефон.

Як отримати позику у Львові?

Для оформлення кредиту треба пройти декілька невеликих кроків:

 1. Вибір сервісу. Продивіться на нашому сайті всі огляди і оберіть компанію, яка найбільше підходить під ваші вимоги.
 2. Виставлення параметрів. На онлайн-калькуляторі підрахуйте суму, термін та відсотки. Введіть промокод, якщо він у вас є.
 3. Реєстрація і заповнення заявки. Залиште інформацію про себе і подайте анкету на кредитування. Після реєстрації стане доступним особистий кабінет.
 4. Пройдіть верифікацію. На карті, яку ви введете, буде заблоковано випадкову суму до 5 грн. Введіть цю суму в поле на екрані і отримайте доступ до карти в особистому кабінеті.
 5. Підпишіть договір. Якщо кредит ухвалять, вам за 15 хвилин надійде відповідь разом з кодом. Цей код треба використовувати для підписання договору. 

Де взяти кредит у Львові з поганою кредитною історією?

У позичальника є можливість отримати кредит у Львові з поганою КІ. МФО надають послуги всім на однакових умовах. Клієнт може навіть покращити свій кредитний рейтинг завдяки вчасному погашенню мікрозайма.

Чи можу я отримати займ у Львові без довідки про доходи?

Для отримання кредиту в МФО не треба надавати довідку про доходи чи інші додаткові документи. Клієнту також не обов’язково бути офіційно працевлаштованим. Треба лиш мати постійний прибуток, щоб вчасно погасити позику.