Промокоди, знижки і акції на позики у нашому Telegram-каналі

Кредит на карту онлайн 

Отримати кредит онлайн на карту – зручний спосіб вирішити фінансову проблему. Не виходячи з дому ви можете прив’язати карту до МФО і гроші надійдуть через 5 хвилин.

Взяти кредит на карту онлайн

 • 100000 грн на рік
  Річна ставка (APR)
  до 100 %
  Перший кредит
  до 100000 грн
  Термін
  90-365 днів
  Розгляд
  до 5 хвилин

  «Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

 • Перекредитування
  Річна ставка (APR)
  до 97 %
  Перший кредит
  до 100000 грн
  Термін
  90-365 днів
  Розгляд
  до 60 хвилин

  Компанія надає кредити на суму до 100 000 гривень, а так само перекредитування мікропозик. У сервісі можна оформити позику на будь-які потреби, наприклад на подорож, ремонт техніки, покупку продуктів, оплату медичних послуг і так далі. Крім споживчих позик, Сервіс займається кредитуванням фізичних осіб і бізнес.

 • 100 000 грн на 3 роки
  Річна ставка (APR)
  до 584 %
  Перший кредит
  до 100000 грн
  Термін
  20-1095 днів
  Розгляд
  до 10 хвилин

  CreditBox – мікрофінансова компанія України, в якій клієнти можуть за 10 хвилин оформити онлайн-займ до 100 тис. грн на термін до 36 місяців. Вигідні умови дозволяють скористатися двотижневим пільговим періодом з мінімальними переплатами. Відсоток схвалення позики – 95%.

 • Перший кредит під 0%
  Річна ставка (APR)
  до 620.5 %
  Перший кредит
  до 25000 грн
  Термін
  1-140 днів
  Розгляд
  до 8 хвилин

  Умови кредитування на порталі абсолютно прозорі. Споживачі мають можливість взяти перший кредит під нуль відсотків, а на наступні кредити скористатися промокодом на знижку до сімдесяти відсотків. Співробітники компанії коректні і доброзичливі. Вони надають підтримку телефоном і за допомогою онлайн чату.

 • Довгий термін
  Річна ставка (APR)
  до 649 %
  Перший кредит
  до 10000 грн
  Термін
  1-30 днів
  Розгляд
  до 30 хвилин

  Сервіс кредитування Loany пропонує якісні фінансові послуги, маючи такі переваги серед своїх конкурентів на ринку: простий процес подачі заявки і швидкий її розгляд. Кредитний ліміт до 25 000 грн. Надання послуг цілодобово, без вихідних і свят, а найголовніше через Інтернет.

 • Перший кредит під 0%
  Річна ставка (APR)
  до 726.35 %
  Перший кредит
  до 12000 грн
  Термін
  1-64 днів
  Розгляд
  до 15 хвилин

  MyCredit вигідно відрізняється від інших МФО на ринку. Зручний інтерфейс, швидкість обробки заявки, швидка авторизація на отримання позики – клієнт отримує надійного партнера для вирішення особистих фінансових проблем.

    Знижка для повторних клієнтів на термін від 1 до 64 дня на знижку -50% AN40s
  Знижка 50% для повторних клієнтів на термін від 1 до 30 днів по промокоду PD50s
 • Перший кредит під 0%
  Річна ставка (APR)
  до 630 %
  Перший кредит
  до 20000 грн
  Термін
  7-120 днів
  Розгляд
  до 11 хвилин

  Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. VeroCash видає кредит на банківську карту видає всього під 1,49%. Термін дії позики від сьоми до тридцяти днів.

    Знижка 20% для повторних клієнтів на продукт "Uno Vero" по промокоду inst_june
  Знижка 15% для повторних клієнтів на продукт "LUCKY STAR" по промокоду lucky_june
  Знижка 15% для перших клієнтів на продукт "Uno Vero" по промокоду SUMMER_VERO
 • Річна ставка (APR)
  до 730 %
  Перший кредит
  до 20000 грн
  Термін
  1-30 днів
  Розгляд
  до 15 хвилин

  Компанія Miloan почала працювати на ринку України з 2016 року. Сервіс пропонує громадянам швидкі кредити онлайн на карту. Заявки аналізує спеціальний алгоритм, тому відповідь можна отримати за кілька хвилин.

онлай кредит на карту списом мфо

Кому доступні онлайн кредити?

Команда MFO-RATING ретельно аналізує МФО і додає в список компанії тільки з найкращою репутацією і максимальної лояльністю до клієнтів. Так, щоб отримати кредит онлайн на карту, головне, що у вас повинно бути – паспорт громадянина України, повнолітній вік і наявність діючої карти.

Кому видаються онлайн кредити:

 • студенти
 • пенсіонери
 • безробітні
 • жінки в декретній відпустці

Зверніть увагу, що гроші на карту онлайн нараховуються тільки особі, яка подала заявку. Ви не зможете отримати гроші, якщо карта не прив’язана на ваше ім’я. Термін дії карти повинен становити мінімум 6 місяців з моменту схвалення заявки. Карта не повинна бути заблокована – в іншому випадку не вдасться скористатися позиковими засобами.

Як оформити кредит на картку? Рекомендації

Ви можете легко взяти кредит онлайн на карту за допомогою платформи MFO-RATING

 1. Виберіть з рейтингу відповідний для вас МФО з більш вигідними умовами кредитування
 2. Заповніть коротку анкету і створіть особистий кабінет. За допомогою свого профілю ви зможете контролювати нарахування відсотків, погашати борг і при необхідності здійснювати пролонгацію позики.
 3. Заповніть заявку на кредит онлайн і верифікуйте карту.
 4. Уважно ознайомтеся з електронним договором і після підпишіть його. Вивчіть всі пункти та абзаци, особливо читайте текст, що написаний дрібними буквами, щоб потім запобігти неприємні ситуації.
 5. Отримайте гроші на карту протягом 10-15 хвилин (деякі компанії видають кредит миттєво або за 5 хвилин).

Всі процеси відбуваються автоматизовано: ваша заявка проходить перевірку 2 етапів. Спершу оцінюють вашу кредитоспроможність (скоринг-аналіз), після чого звіряються з Бюро Кредитних історій України. Це потрібно для того, щоб виключити незакриті кредити і оцінити вашу чесність у виконанні кредитних зобов’язань. Також є деякі МФО, співробітники яких можуть вам зателефонувати перед видачею позики на карту, щоб задати пару питань.

кредит онлайн на карту терміново

Де взяти кредит онлайн на картку?

Список МФО з позиками на карту онлайн – чесний рейтинг компаній. Пропозиції від популярних МФО для всіх категорій клієнтів, де можна 100% взяти кредит на карту онлайн без відмови і перевірок. Наш рейтинг зручний тим, що ви можете знайти більш підходящий варіант умов, які пропонує мікрофінансових організація – термін погашення, максимальна сума, наявність пролонгації або перекредитування тощо. Підберіть відповідний сервіс, заповніть невелику анкету і отримайте гроші на карту онлайн.

Експерти уважно і ретельно підходять до вибору мікрофінансових організацій перед тим, як додати в рейтинг кращих. Ми намагаємося надати список компаній, умови яких підходять всій клієнтській базі: починаючи від безробітних, закінчуючи пенсіонерами.

При відборі приймаються до уваги безліч характеристик – від терміну діяльності МФО на ринку до умов при першому зверненні. Тільки з урахуванням цих параметрів можна визначити, наскільки вигідними будуть ті чи інші пропозиції.

Часті питання

Які переваги у тому. що я беру кредит на карту онлайн?

Ви можете взяти мікропозику не виходячи з дому. Вам потрібно буде просто зареєструвати особистий кабінет в МФО, прив'язати карту на ваше ім'я, вказати суму і терміни і через 5 хвилин гроші вже надійдуть на ваш рахунок.

Як оформити кредит онлайн на карту?

Після того, як ви створили особистий кабінет і визначилися з сумою і термінами, уважно прочитайте договір, особливо текст, написаний дрібними літерами. Це потрібно для того, щоб виключити приховані відсотки і інші неприємні обставини.Далі необхідно пройти такі етапи: -Заповнити анкету і відповідати навіть на ті питання, де в поле пишеться "необов'язково". Так ви підвищите свої шанси на отримання мікрокредиту. -Завантажити фото або скан паспорта та ідентифікаційний код платника податків. -Прив'язати діючу карту на ваше ім'я. -Чекати нарахування грошей після схвалення заявки (зазвичай це займає від 10 до 15 хвилин, але є МФО, які видають кредити мнгновенно або через 5 хвилин)

Скільки часу оформляється терміновий кредит?

Кредит онлайн на карту без перевірок цілодобово працює дуже швидко: в залежності від черги в заявках, вашу можуть розглядати моментально або до 15 хвилин. Зазвичай клієнти чекають не більше 5 хвилин, однак буває висока завантаженість. Терміновий онлайн займ на карту платіжних систем Visa або MasterCard зараховується на рахунок миттєво.

Яку максимальну суму я можу взяти терміново на карту?

Зазвичай перший кредит дається клієнтам з мінімальною сумою і строком не більше місяця. Це відбувається для того, щоб застрахуватися від невиплати великих сум і після тяготні з судами і втратою ще більших грошей. Після того, як ви оплатите перший кредит, сума позики буде рости. Деякі МФО видають позики до 500000 грн.

Які відсоткові ставки у термінових позик?

На відміну від банків, відсотки в мікрофінансових організаціях набагато вище. Однак перший кредит в новій компанії найчастіше видається під 0 відсотків.