Промокоди, знижки і акції на позики у нашому Telegram-каналі

Кредит онлайн на карту під 0%

Кредит під 0 відсотків на картку – вигідне рішення, якщо у вас виникли фінансові труднощі. Безвідсотковий кредит онлайн доступний кожному, навіть якщо ви безробітний.

Взяти кредит онлайн під 0%

 • Перший кредит під 0%
  Річна ставка (APR)
  до 630 %
  Перший кредит
  до 20000 грн
  Термін
  7-120 днів
  Розгляд
  до 11 хвилин

  Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. VeroCash видає кредит на банківську карту видає всього під 1,49%. Термін дії позики від сьоми до тридцяти днів.

    Знижка 20% для повторних клієнтів на продукт "Uno Vero" по промокоду inst_june
  Знижка 15% для повторних клієнтів на продукт "LUCKY STAR" по промокоду lucky_june
  Знижка 15% для перших клієнтів на продукт "Uno Vero" по промокоду SUMMER_VERO
 • Перший кредит під 0%
  Річна ставка (APR)
  до 722.7 %
  Перший кредит
  до 10000 грн
  Термін
  7-65 днів
  Розгляд
  до 5 хвилин

  МФО Sos Credit надає кредити онлайн на карту без прихованих платежів і комісій цілодобово. Позичальнику пропонується отримати перший кредит на суму до 10 000 грн під 0,01%. Мікрокредити надаються ТОВ “СОС КРЕДИТ”. Свідоцтво про реєстрацію видане МФО Сос Кредит в Україні, в 2014 році.

 • Перший кредит під 0%
  Річна ставка (APR)
  до 730 %
  Перший кредит
  до 9000 грн
  Термін
  1-96 днів
  Розгляд
  до 15 хвилин

  Компанія пропонує клієнтам отримати першу позику на суму від 200 до 9000 грн під 0,01%.

Де взяти кредит під 0% – список МФО

кредит онлайн на карту під 0

Звертаючись перший раз в мікрофінансову організацію (МФО), у вас є унікальна можливість отримати кредит онлайн на карту під 0 відсотків. Кожна компанія відрізняється своїми умовами, проте вони завжди видають мікропозики безробітним, студентам і пенсіонерам. Спеціально для вас експерти mfo-rating створили рейтинг МФО, які дають безвідсоткові мікропозики.

Можливість отримати кредит на карту по 0 відсотків привертає багато людей, у яких виникли різні фінансові труднощі. Безвідсотковий кредит популярний так само для тих, хто хоче перекредитуватися: вам не доведеться переплачувати і ви успішно закриєте свій старий кредит.

Така фінансова підтримка не допоможе придбати дороге майно або оплатити квитки на курорт. Короткостроковий кредит на місяць вигідний в разі непередбачених дрібних витрат: організації свята, покупки продуктів, подарунків, оплати комунальних послуг.

Які вимоги для безвідсоткового кредиту?

Кредити на карту під 0 доступні кожному громадянину України, який досяг повнолітній вік. Перевага кредитуватися в МФО полягає в тому, що у компаній немає жорстких вимог і ви без проблем можете отримати невелику суму. Заявки зазвичай проглядаються роботом протягом 15 хвилин. Вони проходять два етапи: перевірка актуальності введених вами даних і інформацію на ваше ім’я в Бюро Кредитних Історій України.

Так, щоб отримати гроші на карту під 0, необхідно:

 • Бути громадянином України
 • Мати повнолітній вік
 • Наявність паспорта та ІПН коду
 • Актуальна банківська картка Visa або Mastercard

Після схвалення заявки гроші надійдуть на рахунок. Якщо вони потрібен безвідсотковий кредит готівкою – звертайтеся до відділення. Знадобилися вночі – сервіси працюють цілодобово (анкети розглядаються в будь-який час).

Чи може одночасно бути кілька кредитів під 0%?

безвідсотковий кредит онлайн

Швидкі кредити під 0 в цьому плані не відрізняються від звичайних. Ви можете взяти мікропозику хоч в 10 організаціях – відсотки від цього не зміняться. Однак варто розуміти, що якщо ви не встигнете виплатити один з безлічі взятих кредитів, то будете значитися в Бюро кредитних історій з незакритою позикою, і нові МФО навряд чи будуть вас кредитувати.

Питання по кредитам під 0%

Що таке кредит зі знижкою 99% або безвідсотковий кредит?

Безвідсотковий грошовий кредит під 0,01% - відсутність плати за використання позики, позичальник виплачує таку ж грошову суму, яку взяв у кредит. Швидкі позики часто пропонують перший кредит без комісійної плати. Наприклад, займаючи 1000 грн на 10 днів, ви повернете 1001 грн.

Як швидко грошова сума буде зарахована на банківський рахунок?

Швидкі позики пропонують отримати гроші в середньому протягом 15 хвилин. Ви можете звернутися за кредитуванням у будь-який зручний час - мікрофінансові організації працюють цілодобово разом з підтримкою.

Скільки разів я можу взяти кредит під 0 відсотків?

Один раз в кожному МФО. Після першого безпроцентному кредиту у вас підвищується відсоток і сума грошей, яку ви можете отримати. Часто мікрофінансові компанії роблять знижки і бонуси своїм клієнтам - вам обов'язково прийде повідомлення про це на номер телефону або електронну пошту.

На що звернути увагу, вибираючи МФО в Інтернеті

Вибираючи МФО онлайн необхідно звернути увагу на: Суму кредиту; Термін виплати; Річну процентну ставку; Вікові обмеження позичальника; Робочий час кредитора; Протягом якого часу грошова сума буде перерахована; Штрафні відсотки.

Чи є можливість запитати додаткову суму до існуючого кредиту?

Деякі МФО, наприклад Манівео, пропонують таку послугу. Якщо ви взяли суму в кредит і вона виявилася недостатньою, ви можете збільшити її до певного максимуму, який задає мікрофінансова компанія.