Вибір кредитної компанії

Обрати компанію для отримання позики в Одесі можна за такими факторами:

 1. Доступність кредиту. Варто переконатись, що ви задовільняєте всім умовам компанії.
 2. Відсотки. Звертайте увагу на відсоткову ставку, шукайте найбільш доступну. На перший кредит часто доступні акційні умови.
 3. Термін кредиту. Обирайте такий термін, щоб вам було комфортно виплачувати позику. Не варто розтягувати час, за кожен день нараховуються відсотки.
 4. Комісії. Шукайте компанії з прозорими умовами, в яких немає прихованих комісій. 
 5. Надійність. Почитайте відгуки та незалежні огляди на компанії перед оформленням займу. 

Приклад розрахунку

Сума кредиту розраховується з оглядом на термін та відсоткову ставку продукту.

Переважна більшість МФО в Одесі надають позики з відсотковою ставкою 1-2% на день. Деякі компанії проводять акції і надають кредити під 0,01% на перший займ.

Термін кредитування здебільшого складає 30 днів, але в окремих компаніях може досягати 365 днів.

За кожен день користування позикою нараховується відсоток. Для економії можна обрати менший термін кредитування або звернутись до компанії, яка пропонує дострокове погашення зі сплатою відсотків тільки за дні користування послугою.

Перший кредит під 0,01%

Популярна акція серед мікрофінансових організацій — кредит під 0,01%. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Найпопулярніша ставка на займ в Одесі — 2% на день. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

RECREDIT

Компанія надає кредити на суму до 100 000 гривень, а так само перекредитування мікропозик. У сервісі можна оформити позику на будь-які потреби, наприклад на подорож, ремонт техніки, покупку продуктів, оплату медичних послуг і так далі. Крім споживчих позик, Сервіс займається кредитуванням фізичних осіб і бізнес.

Verocash

Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. VeroCash видає кредит на банківську карту видає всього під 1,49%. Термін дії позики від сьоми до тридцяти днів.

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику в Одесі?

Кредит в МФО Одеси доступний для всіх дієздатних громадян України віком від 18 років. Клієнту потрібні лише паспорт, ІПН, карта українського банку та телефон для отримання позики. Зазвичай МФО надають безвідмовні кредити. Для великих сум у кредитних компаній передбачені більші вимоги — офіційне працевлаштування, довідка про доходи тощо.

Як отримати позику в Одесі?

Для отримання позики треба пройти декілька простих кроків:

 1. Вибір компанії. Прочитайте огляди на нашому сайті, оберіть підходящу МФО і клікніть на кнопку “Отримати кредит”.
 2. Визначення параметрів. На онлайн-калькуляторі виставіть необхідну суму і термін, оцініть відсотки та задійте промокод, якщо він у вас є.
 3. Заповнення заявки. Зареєструйтесь та залиште анкету на кредитування. Після реєстрації відкриється доступ до особистого кабінету.
 4. Верифікація карти. Введіть дані з карти. На ній буде заблоковано випадкову суму до 5 грн. Введіть цю суму в поле на екрані. Цією картою можна буде користуватись напряму з особистого кабінету для виплати позики або оформлення пролонгації.
 5. Очікування підтвердження. На телефон надійде підтвердження з кодом для підписання документу за 10-15 хвилин.
 6. Підписання договору. Прочитайте договір в особистому кабінеті. Якщо умови вас влаштовують, введіть код з СМС. 

Де взяти кредит в Одесі з поганою кредитною історією?

Більшість МФО надають кредити в Одесі з поганою КІ. Компанії ставляться до всіх клієнтів однаково. Внаслідок вчасного погашення мікрокредиту можна покращити свою кредитну історію для подальшої роботи з банками.

Чи можу я отримати займ в Одесі без довідки про доходи?

Мікрофінансові організації надають кредити без довідки про доходи, застави, поручителів. Клієнт може бути працевлаштованим неофіційно або просто мати сторонній прибуток.