Як вилізти з мікрозаймів?

Як вилізти з мікрозаймів?

Як вилізти з мікрозаймів?

Хто може допомогти вилізти з боргової ями – найчастіше питання, яке хвилює більшу кількість українців. Закредитованість і проблеми зі своєчасною виплатою тіла і відсотків породила широкий попит на послуги юристів, які захищають боржників.

Хто може допомогти вилізти з боргів?

як вилізти з мікрозаймів

Насамперед, потрібно зрозуміти з якою періодичністю ви платили за кредит, виплатили ви тіло і залишилися тільки відсотки, а може і зовсім не платили.

В першу чергу, багато пунктів за договором мікропозик (такі, як застосування штрафу на 4, 30 і 90-й день прострочення) суперечать положенням Закону України «Про захист прав споживачів». Ці пункти договору не відповідають принципам добросовісності та розумності, оскільки передбачена можливість нарахування непропорційно великої суми штрафних санкцій в порівнянні з розміром основного боргу. Тому в суді адвокат по кредитним спорах зверне увагу на недійсність (нікчемність) таких пунктів договору, і відповідно, нарахована сума боргу значно зменшитися.

У разі недотримання договору з кредитором (несплата кредиту взагалі, не вихід на зв’язок і повний ігнор) несе за собою відповідальність за шахрайство. Вам варто розуміти, що якщо ви берете кредит і ховаєтеся, то вийти чистим з води буде набагато складніше, ніж якби ви вносили хоча б один платіж. МФО має повне право подати на вас до суду. Якщо тіло кредиту не перевищує 10 тисяч гривень, то є шанс домовитися не платити відсотки, якщо ж ви взяли тіло кредиту на набагато більшу суму, то в разі виграшу суду з боку МФО у вас можуть вилучити майно.

Що робити в такому випадку: почати платити тіло кредиту, і надати докази чому ви не можете платити відсотки. Наприклад хвороба і трата коштів на ліки, урізання зарплати на роботі або звільнення. Смерть родича або ваша недієздатність. Зберіть перелік документів і зверніться за консультацією до юриста, що б він вів вашу справу. За допомогою грамотного юриста ви зможете вирішити проблему і вилізти з фінансової ями.

У разі, якщо ви справно платили тіло кредиту і його відсотки і раптом перестали через брак грошей, то можете легко домовитися оплатити тільки тіло.

Що робити в такому випадку: ви звертаєтеся до менеджера МФО з проханням і також збором необхідних документів чому ви не можете платити відсотки. Вам можуть урізати навіть суму тіла. Однак менеджер не завжди може піти на зустріч, і тут ми повертаємося до пункту вище: допомога від юриста. Набагато вигідніше буде заплатити професіоналу за консультацію і ведення справи, ніж чекати, поки відсотки будуть множитися вдвічі, терпіти дзвінки від колекторів і псувати свої нерви. Вибратися з ями МФО не так складно, як ви думаєте.

Допомога в погашенні кредиту

хто може допомогти вилізти з боргів

І так, які причини і документи можуть розглядатися, щоб не платити відсотки та відстрочити виплату боргу без штрафних санкцій:

 1. документ, що підтверджує звільнення з роботи;
 2. медична довідка про наявність важкої хвороби;
 3. підтвердження втрати майна;
 4. свідоцтво про смерть одного з членів сім›ї;
 5. довідка із місцевого центру соціального забезпечення про фінансовий стан особи або сім’ї.

Одночасно можуть знадобитись документи, що підтверджують наявність можливості погашення боргу в майбутньому, а саме:

 • довідка з центру зайнятості про перебування на обліку;
 • довідка про отримання соціальної допомоги чи пенсії;
 • свідоцтво про право власності на майно, яке за необхідності може покрити заборгованість.

Важливо: Значення матиме кредитна історія клієнта. Таку інформацію можна перевірити в одному з бюро кредитних історій.

Про юристів шахраїв

допоможіть вилізти з боргів

Найзручніше отримувати інформацію про юристів, які практикують у сфері захисту прав позичальників, в інтернеті. Шукати потрібно саме юристів. Численні розповіді про те, як розплатитися з мікропозикою чарівним способом або про те, як взагалі не платити і піти від відповідальності, розміщені на різних форумах, не повинні викликати довіри у людини, що вирішила дійсно вирішити проблему.

Звичайно, оголошення типу: «Погашу кредит» без подробиць розглядати не варто взагалі. Солідні юридичні компанії мають в інтернеті власні сайти, на яких, крім контактних даних та списку послуг, що надаються, є юридична інформація про те, як оскаржити відсотки по мікропозикам та інші питання відповідного напряму.

Правда, шахраї здатні створювати власні сайти, і навіть копіювати сайти відомих компаній

Узагальнимо, кому не варто довіряти:

 • компанії у якої немає адреси;
 • компанії у якої немає телефону, а можна тільки залишити заявку на зворотний дзвінок;
 • компанії у якої немає сайту, а тільки сторінка в Instagram;
 • компанії яка пише тільки в телеграм або інший месенджер;
 • компанії які говорять, що вони викуповують кредити портфелями і вас включать в список;
 • компанії у яких немає сторінки ціни на послуги;
 • взагалі всіх, хто вимагає оплату, а тим більше попередню оплату не на розрахунковий рахунок, а на картку фізичної особи.

Позитивність ситуації залежить від того, як часто і скільки ви виплатили по кредиту. В результаті вам потрібно не сидіти склавши руки, не ігнорувати дзвінки від МФО, а звернутися безпосередньо до менеджера або юриста. Як спосіб – взяти гроші на перекредитування, про це ми розповімо нижче.

Кредит на перекредитування

хто може допомогти вилізти з боргової ями

Рефінансування кредитів – зручний спосіб зменшення фінансового навантаження на ваш бюджет. На питання “хто може позичити гроші на великий термін для закриття мікрозаймів” відповідають фахівці MFO-rating. Рефінансування (його ще називають перекредитування) – це банківська послуга, яка дозволяє взяти новий кредит, щоб погасити кредит, який вже є. Можна рефінансувати кредит і в тому ж самому банку, де ви його брали, але банки не завжди на це йдуть і можуть відмовити.

На нашому сайті ви можете переглянути рейтинг МФО, які дають гроші на перекредитування. Ви відразу можете взяти хорошу суму під низький відсоток і закрити 2 і більше кредитів. Це самий вигідний спосіб позбутися від ненависних боргів і скоріше вибратися з фінансової ями.

Коментарів: 8

Роман

Допоможіть вилісти з боргової ями дуже прошу

adminhq

Доброго дня! Ви залишали заявку на ці МФО? https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Роман

Як вилісти з боргової ями

adminhq
Ольга

Хто може перекридитувати?

adminhq

Ольга, вам можуть допомогти МФО, які займаються перекредитуванням боргів – деальніше https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Наталія

Доброго дня, потрібно гроші на перекредитування інших займів.Хочу платити один кредит а не декілька.Обіцяю сплачувати вчасно.

adminhq

Добрий день! Ви можете закрити всі свої позики одним кредитом, для цього перейдіть за посиланням та оберіть найбільш відповідне вам за умовами МФО – https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Написати коментар