Як вилізти з мікрозаймів?

Як вилізти з мікрозаймів?

Хто може допомогти вилізти з боргів?

як вилізти з мікрозаймів

Насамперед, потрібно зрозуміти з якою періодичністю ви платили за кредит, виплатили ви тіло і залишилися тільки відсотки, а може і зовсім не платили.

В першу чергу, багато пунктів за договором мікропозик (такі, як застосування штрафу на 4, 30 і 90-й день прострочення) суперечать положенням Закону України «Про захист прав споживачів». Ці пункти договору не відповідають принципам добросовісності та розумності, оскільки передбачена можливість нарахування непропорційно великої суми штрафних санкцій в порівнянні з розміром основного боргу. Тому в суді адвокат по кредитним спорах зверне увагу на недійсність (нікчемність) таких пунктів договору, і відповідно, нарахована сума боргу значно зменшитися.

У разі недотримання договору з кредитором (несплата кредиту взагалі, не вихід на зв’язок і повний ігнор) несе за собою відповідальність за шахрайство. Вам варто розуміти, що якщо ви берете кредит і ховаєтеся, то вийти чистим з води буде набагато складніше, ніж якби ви вносили хоча б один платіж. МФО має повне право подати на вас до суду. Якщо тіло кредиту не перевищує 10 тисяч гривень, то є шанс домовитися не платити відсотки, якщо ж ви взяли тіло кредиту на набагато більшу суму, то в разі виграшу суду з боку МФО у вас можуть вилучити майно.

Що робити в такому випадку: почати платити тіло кредиту, і надати докази чому ви не можете платити відсотки. Наприклад хвороба і трата коштів на ліки, урізання зарплати на роботі або звільнення. Смерть родича або ваша недієздатність. Зберіть перелік документів і зверніться за консультацією до юриста, що б він вів вашу справу. За допомогою грамотного юриста ви зможете вирішити проблему і вилізти з фінансової ями.

У разі, якщо ви справно платили тіло кредиту і його відсотки і раптом перестали через брак грошей, то можете легко домовитися оплатити тільки тіло.

Що робити в такому випадку: ви звертаєтеся до менеджера МФО з проханням і також збором необхідних документів чому ви не можете платити відсотки. Вам можуть урізати навіть суму тіла. Однак менеджер не завжди може піти на зустріч, і тут ми повертаємося до пункту вище: допомога від юриста. Набагато вигідніше буде заплатити професіоналу за консультацію і ведення справи, ніж чекати, поки відсотки будуть множитися вдвічі, терпіти дзвінки від колекторів і псувати свої нерви. Вибратися з ями МФО не так складно, як ви думаєте.

Допомога в погашенні кредиту

хто може допомогти вилізти з боргів

І так, які причини і документи можуть розглядатися, щоб не платити відсотки та відстрочити виплату боргу без штрафних санкцій:

 1. документ, що підтверджує звільнення з роботи;
 2. медична довідка про наявність важкої хвороби;
 3. підтвердження втрати майна;
 4. свідоцтво про смерть одного з членів сім›ї;
 5. довідка із місцевого центру соціального забезпечення про фінансовий стан особи або сім’ї.

Одночасно можуть знадобитись документи, що підтверджують наявність можливості погашення боргу в майбутньому, а саме:

 • довідка з центру зайнятості про перебування на обліку;
 • довідка про отримання соціальної допомоги чи пенсії;
 • свідоцтво про право власності на майно, яке за необхідності може покрити заборгованість.

Важливо: Значення матиме кредитна історія клієнта. Таку інформацію можна перевірити в одному з бюро кредитних історій.

Про юристів шахраїв

допоможіть вилізти з боргів

Найзручніше отримувати інформацію про юристів, які практикують у сфері захисту прав позичальників, в інтернеті. Шукати потрібно саме юристів. Численні розповіді про те, як розплатитися з мікропозикою чарівним способом або про те, як взагалі не платити і піти від відповідальності, розміщені на різних форумах, не повинні викликати довіри у людини, що вирішила дійсно вирішити проблему.

Звичайно, оголошення типу: «Погашу кредит» без подробиць розглядати не варто взагалі. Солідні юридичні компанії мають в інтернеті власні сайти, на яких, крім контактних даних та списку послуг, що надаються, є юридична інформація про те, як оскаржити відсотки по мікропозикам та інші питання відповідного напряму.

Правда, шахраї здатні створювати власні сайти, і навіть копіювати сайти відомих компаній

Узагальнимо, кому не варто довіряти:

 • компанії у якої немає адреси;
 • компанії у якої немає телефону, а можна тільки залишити заявку на зворотний дзвінок;
 • компанії у якої немає сайту, а тільки сторінка в Instagram;
 • компанії яка пише тільки в телеграм або інший месенджер;
 • компанії які говорять, що вони викуповують кредити портфелями і вас включать в список;
 • компанії у яких немає сторінки ціни на послуги;
 • взагалі всіх, хто вимагає оплату, а тим більше попередню оплату не на розрахунковий рахунок, а на картку фізичної особи.

Позитивність ситуації залежить від того, як часто і скільки ви виплатили по кредиту. В результаті вам потрібно не сидіти склавши руки, не ігнорувати дзвінки від МФО, а звернутися безпосередньо до менеджера або юриста. Як спосіб – взяти гроші на перекредитування, про це ми розповімо нижче.

Кредит на перекредитування

хто може допомогти вилізти з боргової ями

Рефінансування кредитів – зручний спосіб зменшення фінансового навантаження на ваш бюджет. На питання “хто може позичити гроші на великий термін для закриття мікрозаймів” відповідають фахівці MFO-rating. Рефінансування (його ще називають перекредитування) – це банківська послуга, яка дозволяє взяти новий кредит, щоб погасити кредит, який вже є. Можна рефінансувати кредит і в тому ж самому банку, де ви його брали, але банки не завжди на це йдуть і можуть відмовити.

На нашому сайті ви можете переглянути рейтинг МФО, які дають гроші на перекредитування. Ви відразу можете взяти хорошу суму під низький відсоток і закрити 2 і більше кредитів. Це самий вигідний спосіб позбутися від ненависних боргів і скоріше вибратися з фінансової ями.

Коментарів: 35

Валентина

Потрібна сума на перекридитування або допомога юриста неможе справитись з МФО деякі юристи .адвокати заганняютт все більше береть передоплату виходжу на просрочки і знову яма неможу справитись допоможіть!!!

Валентина

Дуже потрібна допомога можна перекридитування може юрист бо уже другий місяць шукає вихід і так зіані юристи адвокати заганняють ще більше в яму чи є якийсь вихід допоможіть маю змогу сплачувати до 5 тис у місяць незнаю куди звернутись щоб не обманули знову

Роман

Допоможіть вилісти з боргової ями дуже прошу

adminhq

Доброго дня! Ви залишали заявку на ці МФО? https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Роман

Як вилісти з боргової ями

adminhq
Ольга

Хто може перекридитувати?

adminhq

Ольга, вам можуть допомогти МФО, які займаються перекредитуванням боргів – деальніше https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Наталія

Доброго дня, потрібно гроші на перекредитування інших займів.Хочу платити один кредит а не декілька.Обіцяю сплачувати вчасно.

adminhq

Добрий день! Ви можете закрити всі свої позики одним кредитом, для цього перейдіть за посиланням та оберіть найбільш відповідне вам за умовами МФО – https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Марія

Допоможіть закрити мікрозайми.вже немає змоги платити.А перекредуватись вже немає де.

Анастасія

Хочу вилізти з ями!
(Якщо можна перекредитування і сплачувати кредит один раз на місяць)

adminhq

Доброго дня! Так, ви можете взяти кредит на перекредитування мікропозик, тим самим платити тільки раз на місяць. Подайте заявки на МФО на цій сторінці https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Надія

Мікрозайми від одного до другого

adminhq

Надія, доброго дня! Ви можете взяти кредит на перекредитування мікропозик, тим самим платити тільки раз на місяць. Подайте заявки на МФО на цій сторінці https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Тетяна

Пишете, що допомогають закрити борги. А куди не подали заявку, скрізь відмовлено

adminhq

Доброго дня, Тетяно. Справа в тому, якщо у вас погана кредитна історія, то вам можуть відмовити у кредитуванні. Радимо подати заявку відразу на всі МФО, які надають послуги рефінансування

Марина

Допоможіть закрити мікрозайми, їх у мене 8 на суму40000. Не знаю вже виходу, просто один розпач, буду дуже вдячна. Може можливо їх об’єднати в один і виплачувати один.??

adminhq

Вітаю! Так, ви можете скористатись послугою перекредитування мікропозик. Наприклад, мфо ReCredit допомагає вийти клієнтам із фінансової ями. Бажаємо удачі із заявкою!

Лілія

Хто може допомогти у перекридитування,дуже потрібна допомога хочу об’єднати в один кредит працюю не офіційно в банках відмовляють.

adminhq

У такому випадку, можна звернутися до небанківських фінансових установ або приватних кредиторів, які можуть бути більш гнучкими в умовах надання кредиту. Однак, я рекомендую бути дуже обережним і уважним при виборі кредитора, оскільки можуть бути шахраї, які намагаються скористатися вашою ситуацією.

Також, перед тим, як звернутися до будь-якого кредитора, варто з’ясувати всі умови надання кредиту, включаючи відсоткову ставку, терміни погашення, штрафні санкції та інші умови. Найкраще, якщо у вас є юрист або фінансовий консультант, який може допомогти вам з цим.

Також, варто пам’ятати, що перекредитування може бути невигідним, якщо ви не зможете знайти кредитора з більш низькою відсотковою ставкою та лояльнішими умовами, ніж у ваших поточних кредиторів. Рекомендуємо подати заявку до МФО, перевірених нашими фахівцями: https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Зоряна

Будь-ласка допоможіть закрити один кредит, зробити перекредитування! Дуже прошу!

adminhq

Доброго дня! Ви вже пробували подати заявку на перекредитування мікропозик? Наприклад, мфо ReCredit допомагає вийти клієнтам із фінансової ями. Бажаємо удачі із заявкою!

Юлія

Доброго вечора. Порадьте, як краще і швидше закрити мікрокредит. Дякую

adminhq

Доброго дня! Ви можете скористатися перекредитванням! Ось докладна інструкція, як перекредитуватися в Україні:

Оцініть свою фінансову ситуацію. Перш за все, вам потрібно зрозуміти, скільки грошей вам потрібно, щоб погасити попередній кредит. Також важливо розібратися зі своїм бюджетом і визначити, скільки грошей ви можете приділити щомісяця на сплату нового кредиту.

Знайдіть кредитора. Пропонуємо вам скористатися кредитними компаніями, які пройшли перевірку нашими фахівцями: https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Ознайомтеся з умовами нового кредиту. Перед підписанням нового кредитного договору уважно ознайомтеся з умовами кредитування, такими як процентна ставка, термін кредитування та інші важливі параметри.

Підготуйте документи. Для отримання нового кредиту вам потрібно буде надати деякі документи, такі як паспорт, ідентифікаційний код, довідку про доходи, документи на нерухомість, якщо такі є.

Оформіть новий кредит. Після того, як ви виберете кредитора та підготуєте необхідні документи, подайте заявку на новий кредит. Після того, як банк проведе аналіз вашої кредитної історії та затвердить заявку, вам буде запропоновано нові умови кредитування.

Світлана

Будь ласка допоможіть перекридитуватися мені потрібні гроші для закриття мікроорганізмів 20000 мені треба взяти кредит на 2 роки я процюю і буду вчосно сплачувати поможіть мені не.

adminhq

Ось докладна інструкція, як перекредитуватися в Україні:

Оцініть свою фінансову ситуацію. Перш за все, вам потрібно зрозуміти, скільки грошей вам потрібно, щоб погасити попередній кредит. Також важливо розібратися зі своїм бюджетом і визначити, скільки грошей ви можете приділити щомісяця на сплату нового кредиту.

Знайдіть кредитора. Пропонуємо вам скористатися кредитними компаніями, які пройшли перевірку нашими фахівцями: https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Ознайомтеся з умовами нового кредиту. Перед підписанням нового кредитного договору уважно ознайомтеся з умовами кредитування, такими як процентна ставка, термін кредитування та інші важливі параметри.

Підготуйте документи. Для отримання нового кредиту вам потрібно буде надати деякі документи, такі як паспорт, ідентифікаційний код, довідку про доходи, документи на нерухомість, якщо такі є.

Оформіть новий кредит. Після того, як ви виберете кредитора та підготуєте необхідні документи, подайте заявку на новий кредит. Після того, як банк проведе аналіз вашої кредитної історії та затвердить заявку, вам буде запропоновано нові умови кредитування.

Оксана

Доброго дня, допоможіть закрити борги

adminhq

Ось докладна інструкція, як перекредитуватися в Україні:

Оцініть свою фінансову ситуацію. Перш за все, вам потрібно зрозуміти, скільки грошей вам потрібно, щоб погасити попередній кредит. Також важливо розібратися зі своїм бюджетом і визначити, скільки грошей ви можете приділити щомісяця на сплату нового кредиту.

Знайдіть кредитора. Пропонуємо вам скористатися кредитними компаніями, які пройшли перевірку нашими фахівцями: https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Ознайомтеся з умовами нового кредиту. Перед підписанням нового кредитного договору уважно ознайомтеся з умовами кредитування, такими як процентна ставка, термін кредитування та інші важливі параметри.

Підготуйте документи. Для отримання нового кредиту вам потрібно буде надати деякі документи, такі як паспорт, ідентифікаційний код, довідку про доходи, документи на нерухомість, якщо такі є.

Оформіть новий кредит. Після того, як ви виберете кредитора та підготуєте необхідні документи, подайте заявку на новий кредит. Після того, як банк проведе аналіз вашої кредитної історії та затвердить заявку, вам буде запропоновано нові умови кредитування.

Олександер

Допоможіть закрити мікро займи на 80000 т

adminhq

Доброго дня. Ви можете закрити кредит за один раз. Рекомендуємо скористатися сервісами, які допомагають у перекредитуванні. Рекомендуємо ознайомитися з організаціями, які допомагають закрити всі кредити на сторінці https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Марія

Доброго вечора, потрібна допомога. Хто може зробити перекридитування. В місяць можу оплачувати до 7000 тисяч???

adminhq

Доброго дня! Рекомендуємо ознайомитися з кредитними компаніями, за допомогою яких ви можете об’єднати всі ваші кредити в один із лояльною процентною ставкою: https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Марина

Добрий день допоможіть будь ласка хочу вилізти з борової ями кредиту МФО можу платити в місяць 5000 грн

adminhq

Доброго дня! Ви вже подавали заявку на перекредитування? https://mfo-rating.com.ua/kredity-na-perekredituvannya-mikrozaymiv/

Написати коментар