Вибір кредитної компанії

Вибір МФО в Харкові складається з декількох пунктів:

 1. Вимоги до позичальника. Оберіть компанію, де ви підходите під усі вимоги, щоб процедура отримання кредиту була максимально швидкою і простою.
 2. Відсотки. Оцініть відсоткову ставку. В МФО вона може бути фіксованою або адаптивною і коливатись від 0,2% до 3,5% на день. Частіше за все зустрічається фіксована ставка 1-2%.
 3. Термін кредитування. Оберіть оптимальний термін, за який ви зможете погасити кредит. Не розтягуйте позику, якщо можете виплатити її швидше. Це допоможе зекономити на відсотках.
 4. Комісія. Обирайте компанію, яка відкрито заявляє про наявність або відсутність додаткових комісій, уважно читайте документи при оформленні.
 5. Популярність. Оцініть ставлення до компанії — продивіться відгуки та прочитайте детальні огляди на нашому сайті.

Приклад розрахунку

Сума до виплати залежить від суми кредиту, терміну та відсоткової ставки.

Більшість швидких кредитів в Харькові надаються під фіксовану відсоткову ставку 1-2%. Обирайте компанію, яка пропонує найвигідніше співвідношення ставки та суми кредиту.

В середньому, термін кредитування в МФО складає 30 днів. Деякі сервіси пропонують взяти займ на термін до 12 місяців.

Чим менший буде термін кредитування, тим меншою буде кінцева сума до виплати. Рекомендуємо обирати компанію з можливістю дострокового погашення без сплати відсотків за залишок днів.

Перший кредит під 0,01%

Перший займ в Харкові можна отримати під 0,01%. Приклад розрахунку такого кредиту на 10 000 гривень:

 • Відсотки за 1 день: 1 0000 грн * 0.01% = 1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 1 грн * 10 = 10 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 1 грн * 30 = 30 грн

Кредит під 2%

Найпопулярніша ставка по кредиту в МФО — 2%. Розрахунок позики на 10 000 грн під 2%:

 • Відсотки за 1 день: 10 000 грн * 2% = 200 грн
 • Відсотки за 10 днів: 200 грн * 10 = 2 000 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 200 грн * 30 = 6 000 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

Твоя Позика

Твоя Позика – це кредитна компанія, яка пропонує швидкі та зручні кредити на вигідних умовах. Серед переваг компанії можна відзначити високу швидкість оформлення кредиту, можливість вибору зручного графіка погашення, відсутність прихованих комісій та штрафів. Крім того, перший кредит можна взяти на сумму 150 000 грн!

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику в Харкові?

Кредит в Харкові може отримати дієздатний громадянин України, який має при собі паспорт, ІПН, актуальну банківську карту та телефон. Зазвичай на таких умовах надають безвідмовні кредити на невеликі суми і терміни. Для отримання великих коштів компанії можуть просити надати додаткову інформацію, документи або висувати більш детальні вимоги. Завжди перевіряйте вимоги до позичальника у кожній компанії перед подачею заявки, щоб не отримати відмову.

Як отримати позику в Харкові?

Отримання позики в Харкові складається з таких етапів:

 1. Вибір МФО. На нашому сайті перегляньте сторінки компаній та оберіть ту, яка найбільше підпадає під ваші критерії.
 2. Підрахунок. На онлайн-калькуляторі виставіть термін та суму, оцініть відсотки та повну вартість кредиту.
 3. Реєстрація. Заповніть форму реєстрації для доступу в особистий кабінет і анкету-заявку на отримання кредиту. Вказуйте лише власну інформацію, заповнюйте всі поля та перевіряйте дані на помилки.
 4. Верифікація карти. Введіть дані карти та зачекайте, поки на рахунку заблокується випадкова сума до 5 грн. Введіть точну суму в поле на екрані. Надалі ви зможете користуватись картою з особистого кабінету (виплачувати позику або оформлювати пролонгацію).
 5. Рішення. Обробка заявки займає приблизно 15 хвилин, після чого рішення з кодом надходить на телефон.
 6. Підписання договору. Прочитайте документ і введіть код з СМС-повідомлення, якщо вас все влаштовує.

Де взяти кредит в Харкові з поганою кредитною історією?

Більшість компаній надають кредити в Харкові з поганою КІ. Клієнт просто має вчасно виплачувати нову позику. Якщо він ставиться відповідально до зобов’язань, то внаслідок вчасно погашеного кредиту він зможе підняти свою кредитну історію.

Чи можу я отримати позику в Харкові без довідки про доходи?

МФО надають кредити без довідки про доходи та офіційного працевлаштування. Більшість компаній вимагають від позичальника вказати приблизний рівень прибутку. Клієнт має сам орієнтуватись, чи потягне він виплату обраної суми.