Онлайн кредити в Запоріжжі — зручний спосіб швидко отримати гроші на карту без довгого оформлення. Для такого кредитування не потрібно збирати документи і чекати декілька днів. Вся процедура проходить за 20-40 хвилин. Оберіть кращу МФО з нашого списку і отримайте вигідну позику до 30 000 грн.

Вибір кредитної компанії

Обираючи кредитора для отримання позики в Запоріжжі, зверніть увагу на ці пункти:

 • Чи нададуть вам кредит? Переконайтесь, що умови компанії співпадають з вашими можливостями, щоб не отримати відмову.
 1. Який розмір відсотків? Оберіть відсоткову ставку, яка буде не надто високою для вас. Орієнтуйтесь на власні фінансові можливості.
 2. Який строк кредитування? Визначтесь з мінімальним терміном, на який вам було б зручно отримати кредит.
 3. Чи є додаткові комісії? Зверніть увагу на те, чи присутні в компанії додаткові комісії. Вся інформація повинна бути прозорою. В наших оглядах детально розписані умови кредитування в кожній МФО.
 4. Яка репутація у МФО? Оцініть інформацію про компанію, що знаходиться у вільному доступі — огляди та відгуки. Обирайте лише надійних кредиторів.

Приклад розрахунку

Сума кредитування, термін і відсоткова ставка впливають на те, скільки грошей позичальник матиме виплатити компанії.

МФО в Запоріжжі пропонують отримати кредит під 1-2% на день. Також багато компаній надають перший кредит без відсотків. 

Термін кредитування рідко перевищує 30 днів, але в окремих випадках він може сягати 1 року.

Чим менше термін кредитування, тим менше відсотків позичальник сплатить в кінці терміну. Це спричинено тим, що відсоткова ставка нараховується за кожен день користування послугою.

Перший кредит під 0,01%

Все більше МФО надають акційні умови на перший кредит — відсоткову ставку 0,01%. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Найчастіше зустрічається кредит під 2%. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

Твоя Позика

Твоя Позика – це кредитна компанія, яка пропонує швидкі та зручні кредити на вигідних умовах. Серед переваг компанії можна відзначити високу швидкість оформлення кредиту, можливість вибору зручного графіка погашення, відсутність прихованих комісій та штрафів. Крім того, перший кредит можна взяти на сумму 150 000 грн!

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику в Запоріжжі?

Безвідмовні кредити в Запоріжжі можна отримати, маючи лише паспорт та ІПН. Вимоги до позичальника мінімальні — бути повнолітнім, мати українське громадянство, банківську карту та спосіб зв’язку (телефон та електронну пошту).

Як отримати позику в Запоріжжі?

 1. Оберіть компанію. З нашого списку виберіть компанію, яка найбільше задовільняє вашим потребам.
 2. Виставіть параметри. Підрахуйте суму, термін та відсотки за допомогою онлайн-калькулятору. Тут також можна ввести промокод.
 3. Зареєструйтесь і заповніть анкету. Дайте відповіді на питання, перевірте заявку на помилки. Не вказуйте чужі дані.
 4. Верифікуйте карту. Вкажіть дані карти та дочекайтесь, поки компанія заблокує на рахунку випадкову суму до 5 грн. Після введення суми в поле на екрані вам стане доступною функція сплати кредиту напряму з особистого кабінету.
 5. Підпишіть договір. За 10-20 хвилин вам надійде підтвердження разом з кодом в СМС. Прочитайте договір в особистому кабінеті і підпишіть його кодом з СМС.

Де взяти кредит в Запоріжжі з поганою кредитною історією?

МФО надають кредити в Запоріжжі з поганою КІ. Компанії не звертають увагу на минулі прострочки та проблеми в кредитуванні. Їм важлива актуальна сплата поточного кредиту. Клієнт може підвищити свою кредитну історію, вчасно виплативши позику.

Чи можу я отримати займ в Запоріжжі без довідки про доходи?

Мікрофінансові організації не вимагають від позичальників надавати документи, окрім паспорта та ІПН. Клієнт може не мати навіть офіційного працевлаштування. Тому важливо самостійно проаналізувати власне фінансове становище і оцінити свої можливості по кредиту.