Промокоди, знижки і акції на позики у нашому Telegram-каналі

Довгостроковий кредит на карту

Більшість МФО видають кредити на 30 днів, тому людей цікавить де отримати кредит на більш тривалий термін. Ми створили рейтинг кращих МФО, які видають кредити від 3 місяців і більше.

Взяти кредит на тривалий термін

 • 100000 грн на рік
  Річна ставка (APR)
  до 100 %
  Перший кредит
  до 100000 грн
  Термін
  90-365 днів
  Розгляд
  до 5 хвилин

  «Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

 • Річна ставка (APR)
  до 730 %
  Перший кредит
  до 20000 грн
  Термін
  3-70 днів
  Розгляд
  до 5 хвилин

  МФО ШвидкоГроші надає позики як онлайн на карту, так і готівкою у відділенні. Компанія пропонує оформити кредит на суму до 20 000 при пер

 • Перший кредит під 0%
  Річна ставка (APR)
  до 630 %
  Перший кредит
  до 20000 грн
  Термін
  7-120 днів
  Розгляд
  до 11 хвилин

  Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. VeroCash видає кредит на банківську карту видає всього під 1,49%. Термін дії позики від сьоми до тридцяти днів.

    Знижка 20% для повторних клієнтів на продукт "Uno Vero" по промокоду inst_june
  Знижка 15% для повторних клієнтів на продукт "LUCKY STAR" по промокоду lucky_june
  Знижка 15% для перших клієнтів на продукт "Uno Vero" по промокоду SUMMER_VERO
 • Річна ставка (APR)
  до 892 %
  Перший кредит
  до 150000 грн
  Термін
  56-168 днів
  Розгляд
  до 10 хвилин

  Для отримання позики не потрібно шукати поручителя або вносити заставу. Ціль кредитування в компанії – розширення бізнесу, купівля матеріалів та обладнання для нього, оренда приміщення тощо.

довгостроковтий кредит на карту

Що таке рейтинг довгострокових кредитів онлайн?

Якщо ви вирішили взяти онлайн кредит на карту на довгий термін, то заради своєї безпеки ви повинні брати позику тільки в перевірених МФО. Для оформлення довгострокового кредиту необхідно зареєструватися на сайті обраної компанії, вибрати суму і термін погашення, і подати заявку. В цілому вся процедура займає близько 15 хвилин.

Але це не все, що вам потрібно знати про довгостроковий кредит на карту онлайн. Ми зібрали рейтинг кращих МФО України, кожну організацію перевіряли наші експерти. На які характеристики м звертали особливу увагу:

 1. умови погашення;
 2. процентна ставка по кредитах;
 3. різноманітність способів оплати відсотків;
 4. мінімальний та максимальний термін видачі займа.

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому уважно перевірили кожне МФО, що знаходиться в рейтингу експертів Finance-Credit.

Яка реальна переплата по кредиту?

APR або річна відсоткова ставка – головна характеристика кредиту, яка в обов’язковому порядку вказується в кредитному договорі і дозволяє позичальникові оцінити вигоду кредитного пропозиції.

APR – це відсоток, який переплачує клієнт за користування кредитом.

У випадку з МФО річна процентна ставка не дає повне уявлення про суму переплати, т. К. Такі позики зазвичай виплачуються за кілька днів чи кілька тижнів. Згідно із законом APR завжди вказується в кредитному договорі.

Якщо ви берете кредит під 1% в день, APR або річна ставка становить 365%.

Взявши в МФО 1000 грн на 3 місяці під 1% в день (30% в місяць), переплата складе 90% або 900 грн. Для порівняння APR кредитної картки становить 60%, а банківського кредиту – близько 15-20%.

Згідно із законом України річна процентна ставка завжди вказується в договорі.

Приклади розрахунку

Приклад розрахунку ReCredit

Розрахуємо кредит на суму 10 000 грн і термін 3 місяці у фінансовій компанії ReCredit:

 • При денній ставці 0,25% ставка за місяць становить 0,25% * 30 = 7,5% або 750 грн. За 3 місяці користування – 2250 грн.
 • При отриманні грошей на карту стягується одноразова комісія 7,5% або 750 грн.

Реальна переплата по кредиту становить 3000 грн. Bсего до оплати 13000 грн.

Приклад розрахунку SlonCredit

Розрахуємо кредит на суму 100 000 грн і термін 6 місяців у фінансовій компанії SlonCredit:

 • При річній ставці 85% (42,5% за півроку), відсотки за кредитом за півроку становлять 100 000 * 0,425 = 42500 грн
 • За перший день користування кредитом стягується 25% або 25000 грн

Реальна переплата по кредиту 67500. Всього до оплати 167500 грн.

Дані розрахунки є лише прикладом і не демонструють точні цифри. Порахувати кредит в режимі онлайн ви можете за допомогою кредитного калькулятора на сайті МФО.

Де вигідніше взяти кредит на рік?

Де вигідніше взяти кредит на рік?

Коли людина хоче взяти онлайн кредит на довгий термін, то першим ділом її цікавить де найвигідніше це зробити, адже ніхто не хоче платити шалені відсотки. Експерти Finance-Credit створили спеціальний рейтинг МФО, де ви зможете не тільки знайти найвигідніший варіант, але і та ознайомитися з новими організаціями, які видають кредити навіть під 0 відсотків.

Багато кредиторів люблять влаштовувати акції, за допомогою яких ви можете взяти кредит на тривалий термін з великою знижкою або навіть безпроцентно,

Як взяти довгостроковий кредит

Як збільшити шанси отримання грошей

Багато МФО видають довгострокові кредити онлайн на карту навіть безробітним, однак слід враховувати деякі нюанси і правила. Ознайомтеся з ними, і тоді ваші шанси отримати позику на рік будуть успішними!

 • Уважно заповнюйте анкету, так як її перевіряють автоматичні роботи. Найменша помилка, наприклад як інша буква в прізвищі може стати причиною відмови позики.
 • Будь-яка інформація повинна подаватися в повному обсязі. Навіть якщо ви бачите поля з тегом “необов’язково”, все одно заповнюйте їх, так шанс на позику зросте вдвічі.
 • Звертатися в “свіжі” мікрофінансові організації. Такі компанії тільки починають набирати оборот і збирати клієнтську базу, вам не відмовлять у кредиті. Подивитися нові МФО ви можете в розділі на нашому сайті.
 • Категорично забороняється писати недостовірні дані в анкеті для заповнення – обман відразу спливе, і ви втратите довіру всіх МФО відразу.

Питання по довгостроковим кредитам

Як отримати довгостроковий кредит на карту?

Все, що потрібно для отримання довгострокового кредиту - наявність документів (паспорт), вік старше 18 та закриті борги.

На який строк можна отримати довгостроковий кредит?

У МФО ви можете отримати довгостроковий кредит від 12 місяців до 3 років.

Під який процент я беру довгостроковий кредит?

МФО, які дають кредити на термін 2-3 місяці, зазвичай мають в середньому 1 відсоток в день. А ті, хто дають на півроку і більше мають 2 відсотка в день. Крім цього, у всіх компаніях обов'язково повинна бути написана АРП - це річна процентна ставка. Також вона має бути присутня в договорі. Перед тим, як брати кредит, людина може ознайомитися з АРП компанії, ще не підписавши договір.

Які умови отримання довгострокового кредиту?

На нашому сайті є багато МФО і кредитних компаній, тому кожен може вибрати умови, які йому підходять. Можна взяти кредит на невеликий термін, але під високі відсотки, або кредит на довгий термін під маленькі відсотки.

У чому перевага довгострокових кредитів від МФО?

Перевага в тому, що можна вибрати онлайн кредитну організацію, або подати заявку в кілька МФО не виходячи з дому, і отримати відповідь на заяву протягом 7 хвилин. Також перевага полягає в тому, що більшість МФО пропонують дробове погашення боргу – він розбивається на кілька частин зі зручним графіком виплат.