Вибір кредитної компанії

При виборі компанії для кредитування зверніть увагу на такі пункти:

 1. Чи маю я право? Не витрачайте час на оформлення кредиту, на який ви не можете претендувати. Спочатку перевірте свою правомочність.
 2. Чи підходить мені APR? Позики у МФО, як правило, дорогі, але деякі постачальники пропонують більш конкурентоспроможні річні кредити, ніж інші.
 3. Який термін позики? Спробуйте знайти найкоротший термін, який ви можете комфортно дозволити собі, щоб заощадити на відсотках.
 4. Які комісії? Незважаючи на те, що збори включені до відсоткової ставки, добре знати про комісії, які, можливо, доведеться сплачувати заздалегідь.
 5. Яка репутація кредитора? Подивіться, що говорять інші позичальники, прочитавши відгуки на нашому сайті.

Приклад розрахунку

Скільки коштує ваш кредит, залежить від відсоткової ставки та терміну кредиту. 

Позики можуть надавати позичальникам з поганою кредитною історією, але зазвичай ставки досягають 1-2% в день, а термін кредитування часто не перевищує 90 днів.

Коротший термін кредиту може дати вам більші щомісячні виплати, але допоможе вам заощадити на відсотках.

Перший кредит під 0,01%

Деякі МФО дають кредит новим клієнтам під 0,01%, що досить вигідно.

 • Відсотки за 1 день: 500 грн * 0.01% = 0,05 грн
 • Відсотки за 10 днів: 005 грн * 10 = 0,5 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,05 грн * 30 = 1,5 грн

Кредит під 2%

Середня відсоткова ставка МФО або приватної кредитної компанії становить 1-2% – для прикладу візьмемо 2%.

 • Відсотки за 1 день: 500 грн * 2% = 10 грн
 • Відсотки за 10 днів: 10 грн * 10 = 100 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 10 грн * 30 = 300 грн

Де краще взяти кредит?

GroshiVsim

GroshiVsim — мікрофінансова організація, яка надає кредит на карту і готівкою. Вона пропонує громадянам України отримати позику на суму до 15 000 грн на термін до 30 днів. Сервіс працює в режимі 24/7.

Tengo

Tengo — мікрофінансова організація, яка надає швидкі кредити онлайн на карту громадянам України. Перший займ 15000 грн! Оформлення проходить онлайн. Від клієнта вимагається лише паспорт та ІПН.

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику на 500 гривень?

Чи зможете ви отримати онлайн кредит на 500 гривень, залежить від того, чи відповідаєте ви вимогам кредитора. Проте існують також безвідмовні кредити, які підтверджують майже всі займи, якщо вам вже виповнилося 18 років, ви громадянин України, тим більше, якщо ви маєте постійне джерело доходу.

Як отримати позику в 500 гривень?

 1. Переконайтеся, що ви маєте право. Кредитори дивляться на такі фактори, як місце проживання та ваш дохід, коли ви подаєте заявку на кредит.
 2. Порівняйте кредиторів. Скористайтеся наведеною таблицею, щоб знайти кредитора, який пропонує позики в 500 гривень, на які ви можете претендувати.
 3. Залиште заявку. Знайшли кредитора, який вам подобається? Натисніть кнопку Перейти на сайт у нашій таблиці, щоб розпочати роботу з сервісом.
 4. Перегляньте свою пропозицію. Кредитори зв’яжуться з вами протягом кількох хвилин з пропозицією, якщо ви отримаєте схвалення.
 5. Уважно прочитайте, перш ніж підписати договір. Отримайте свої 500 гривень. Зазвичай гроші можна зарахувати на свій рахунок одразу за один робочий день.

Де взяти кредит на 500 гривень з поганою кредитною історією?

Якщо у вас є прострочки або погана кредитна історія, простіше всього оформити займ на 500 грн в МФО. Середні ставки 1-2 відсотки в день з терміном від одного до трьох місяців або більше.

Чи можу я отримати 500 гривень без довідки про доходи?

Для осіб без офіційного працевлаштування в Україні краще шукати займ на 500 гривень в мікрофінансових компаніях, ніж в банках. Тут можна взяти кредит готівкою без довідки про доходи — досить вказати місце роботи і займану посаду.