Mycredit Огляд 

mycredit

Mycredit (Майкредит) – мікрофінансова організація, яка займається наданням невеликих кредитів онлайн на карту для населення України.

Перший кредит до 12000 грн під 0%

О компанії Mycredit

Власником МайКредіт зазначається ТОВ “1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів”. Організація внесена до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України в 2015 році та працює легально, що підтверджується свідоцтвом Нацкомфінпослуг. Компанія отримала нагороди за клієнтоорієнтованість та якість послуг. 

Офіційний сайтhttps://mycredit.ua/
Сума кредитуваннявід 100 грн до 15000 грн
Перший займдо 12000 грн
Термінвід 1 до 64 днів
Відсоткова ставка…1.99 %
Швидкість видачі5 хвилин
Мета кредитуБезвідмовні кредити онлайн, Довгостроковий кредит на карту, Короткострокові кредити, Кредит без довідки про доходи, Кредит без застави, Кредит без прописки, Кредит без фото, Кредит з поганою історією, Кредит на карту без перевірки кредитної історії, Кредит онлайн без поручителів, Кредит онлайн на карту під 0%, Мікрозайми, Онлайн кредит без дзвінків і перевірок, Споживчий кредит, Терміновий кредит на картку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік60 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно більше 6 місяців, Працюючий офіційно менше 6 місяців, Працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяДоступне продовження кредиту на термін від 1 до 30 днів — в залежності від того, на який термін був оформлений займ (взявши кредит на 14 днів, продовжити його можна на період від 1 до 14 днів).
Для продовження позики в особистому кабінеті в останній день дії договору оберіть функцію «Продовжити зі знижкою» та оплатіть відсотки за користування кредитом зі знижкою 10%, 15%, 20% (на термін 7, 15, 30 днів відповідно).
Пролонгація доступна необмежену кількість разів до 7 дня прострочення.
Дострокове погашенняМожливо дострокове погашення без додаткових комісій і погашення частинами.
ШтрафиГрейс-період (пільговий період сплати відсотків по кредиту) складає 3 дні, протягом котрих ви можете погасити чи продовжити кредит. На 4-й день прострочення починають діяти штрафні санкції — за кожен день прострочення нараховується пеня 2,7% від суми кредиту за кожну добу прострочення.
Якщо ви не скористалися грейс-періодом, щоб погасити або продовжити кредит, ці 3 дні вважаються простроченням і відсоток за них становить 2,7% від загальної суми позики.

Умови кредитування Mycredit

 • МФО МайКредіт пропонує такі умови для позичальника:
  Сума кредиту – від 100 до 15000 грн
 • Максимально доступна сума першої позики – 6000 грн. Кредитний ліміт поступово збільшується в залежності від розмірів раніше оформлених позик за умови, якщо клієнт дотримувався дисципліну їх повернення.
 • Термін кредитування – від 1 до 64 днів. Є можливість виплатити кредит одноразово за 30 днів або ж вносити регулярні платежі на терміни від 30 до 64 днів.
 • Нові клієнти отримують гроші під 0,01%. 
 • Відсоткова ставка для постійних користувачів сервісу становить 1,6% на день.

Кому Mycredit надає кредит?

Послугами сервісу Майкредит може скористатися громадянин, який відповідає таким умовам:

 • Досяг повноліття
 • Молодший 70 років
 • Має паспорт та ІПН
 • Має іменну карту банку з позитивним балансом (мінімум 5 грн на рахунку)

Компанія надає мікропозики:

 • без документів, що підтверджують дохід або місце роботи
 • без застави
 • без поручителів

Повторний кредит 

При відмові або ж після погашення нову позику можна взяти не одразу. Оновлення в базі може займати до 20 днів. Після відмови, скоріш за все, доведеться чекати всі 20 днів. А після погашення можна подавати заявку приблизно через тиждень.

Часткове та дострокове повернення коштів Mycredit

Виплата позики частинами передбачає подальше нарахування відсотків на залишок його суми. За дострокове погашення клієнту потрібно повернути відсотки, нараховані тільки за фактичну кількість днів користування засобами.

Що буде, якщо не платити кредит Mycredit?

Пропустивши дату повернення грошей, клієнт має додаткових 3 дні (грейс-період) для їх виплати, протягом яких відсотки не нараховуються. Після закінчення грейс-періоду клієнту щодня нараховується пеня в розмірі 2,7% від суми кредиту за всі дні прострочення. Крім того, компанія має право стягнути борг в суді.

На 15-й день прострочення компанія пропонує клієнту реструктуризацію боргу з можливістю його поетапної виплати 4 рівними частинами без подальшого нарахування відсотків.

Пролонгація – відсрочити виплату Mycredit

Пролонгація дає можливість продовжити договір на кілька додаткових днів для здійснення платежу, якщо клієнт не встигає віддати кредит вчасно. Треба лише зробити платіж за нарахованими відсотками і вибрати потрібну кількість днів. Пролонгація надається безкоштовно, а продовжувати її можна необмежену кількість разів.

Як взяти кредит в Mycredit

Оформлення позики на МайКредит онлайн складається з декількох простих етапів, на які не знадобиться багато часу:

 1. Перехід на сайт. На цій сторінці є кнопка “Взяти кредит”, натиснувши на яку можна перейти на офіційний сайт компанії.
 2. Вибір параметрів позики. Оберіть суму та термін кредитування на головній сторінці. На онлайн-калькуляторі також буде відображатися дата повернення грошей, відсотки та загальна сума до повернення.
 3. Реєстрація і особистий кабінет. Після вибору параметрів сайт попросить клієнта зареєструвати особистий кабінет. Він потрібен для того, щоб позичальник міг перевірити статус кредиту, оформити пролонгацію та виплатити гроші.
 4. Заповнення анкети. Позичальник повинен просто поповнити особистий кабінет, вказавши детальну інформацію та додавши дані про доходи.
 5. Додавання і верифікація карти. На цьому етапі потрібно ввести реквізити карти. Після цього вона проходить перевірку. Це дозволяє ідентифікувати позичальника, щоб запобігти використанню карти в шахрайських цілях. Процедура здійснюється шляхом тимчасового блокування невеликої суми. Після цього клієнту потрібно вказати код та завершити перевірку. В особистому кабінеті можна додати ще одну карту або ж відкріпити існуючу.
 6. Розгляд заявки. Рішення про видачу коштів приймається протягом 15 хвилин, при наступних зверненнях цей процес скорочується до 5 хвилин. Компанія відправляє відповідь на e-mail і мобільний телефон. Також дізнатися статус заявки можна в особистому кабінеті.
 7. Укладання договору. В особистий кабінет надійде договір, клієнт повинен буде його прочитати та дати згоду. Після цього договір буде вважатись підписаним.

Перше звернення в Майкредіт займає близько 30 хвилин, а наступні скорочуються до 10 хвилин.

Приклад розрахунку кредиту

Перший кредитСтандартний кредит
Щоденна процентна ставка0%1,9%
Річна процентна ставка (APR)3,65%693,5%
Сума кредиту1000,00 грн1000,00 грн
Термін кредиту10 днів10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн1000,00 грн * 1,9 / 100 = 19,00 грн
Відсотки за 10 днів0,10 грн х 10 днів = 1,00 гр19,00 грн х 10 днів = 190,00 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 1,00 грн = 1001,00 грн1000,00 грн + 190,00 грн = 1190,00 грн

Як виплатити кредит Mycredit

Є декілька варіантів повернення кредиту в МФО MyCredit:

 • Картою в особистому кабінеті
 • На сайті без входу за допомогою мобільного телефону
 • В касі банку або за допомогою інтернет-банкінгу з реквізитами
 • Через термінали самообслуговування iBox, EasyPay, 24NonStop, 2Click і City24.

Плюси і мінуси Mycredit

Компанія вже затвердила свою репутацію серед позичальників. Користвачі виділяють такі плюси:

 • Великий кредитний ліміт для нових клієнтів.
 • Часті промокоди та акції.
 • Наявність додатка для смартфонів для управління позикою.
 • Одна з найменших відсоткових ставок серед МФО.
 • Пролонгація на необмежений час.
 • Наявність грейс-періоду.
 • Наявність реструктуризації боргу.
 • Зручний та інтуїтивний особистий кабінет.
 • Цілодобова робота технічної підтримки.

До мінусів можна віднести такі моменти:

 • Необхідність чекати 20 днів при відмові для відправки повторного запиту.
 • Високі штрафи при простроченні.

Акції та промокоди Mycredit

Промокод Майкредит дає змогу позичальнику скористатись знижкою та понизити відсоток по кредиту. Компанія надає промокоди самостійно в соцмережах, email-розсилках та на сайті. Промокод можна ввести на онлайн-калькуляторі.

Контакти Mycredit

Офіційний сайт: mycredit.ua

Електронна пошта: support@mycredit.ua

Телефон: 0 800 214 111

Адреса: 01010, Київ, пл. Арсенальна, 1Б

Прийом дзвінків проводиться цілодобово

Поширені запитання

Чи потрібні фотографії для отримання кредиту в Mycredit?

Ні, компанія не просить надавати жодних фото або сканів документів. Все, що потрібно для отримання займу - паспорт, ІПН і карта.

Чи може взяти позику в Mycredit пенсіонер?

Так, кредит в Mycredit доступний для пенсіонерів віком до 70 років. При цьому, шанс на отримання позики не знижується через вік позичальника.

Як дізнатись статус заявки по кредиту Mycredit?

Розгляд заявки на перший мікрокредит займає до 15 хвилин. Уже при оформленні другого позики ця процедура скоротиться до 5 хвилин. Результат обробки запиту можна дізнатися після входу в особистий кабінет.

Чому після відмови треба чекати 20 днів для отримання займу в Mycredit?

Такі міри компанія прийняла для розвантаження системи та уникнення спам-заявок. Саме тому потрібно перевіряти інформацію перед відправкою дуже ретельно.

Написати коментар