Промокоди, знижки і акції на позики у нашому Telegram-каналі

Твоя Позика Огляд

твоя позика огляд мфо

Це одна з найбільш популярних мікрофінансових організацій на ринку України. Компанія пропонує швидкий та зручний кредит онлайн до 150 000 грн.

Перший займ до 150 000 грн, під 1.2% в день! 🤑💸✅

Про компанію Твоя Позика

Офіційний сайтhttps://tpozyka.com/
Сума кредитуваннявід 3000 грн до 150 000 грн
Перший займдо 150 000 грн
Термінвід 58 до 168 днів
Відсоткова ставка1.15%
Швидкість видачі15 хвилин
Мета кредитуДо зарплати, На бізнес, На весілля, На відпочинок, На ремонт, На техніку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявок24/7
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік75 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяМожлива пролонгація на термін, не перевищуючий термін кредитування.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиПри простроченні ставка збільшується, нараховується пеня, компанія має право подати до суду.

Отримання повторного кредиту 

Клієнти, які вже мали кредит в Твоя Позика та вчасно його повернули, можуть отримати повторний кредит за спрощеними умовами. Максимальна сума повторного кредиту становить 150000 грн з терміном погашення до 168 днів.

Пролонгація — відстрочити виплату Твоя Позика

Клієнти, які не можуть повернути кредит вчасно, можуть скористатися послугою пролонгації. Ця послуга дозволяє відстрочити погашення кредиту на певний термін, залежно від обраного тарифу. Проте варто пам’ятати, що за послугу пролонгації стягується додаткова плата.

Часткове та дострокове повернення коштів Твоя Позика

Твоя Позика надає можливість клієнтам частково або повністю погасити кредит достроково. При цьому не передбачається жодних додаткових комісій за дострокову сплату.

Що буде, якщо не платити кредит Твоя Позика?

Якщо клієнт не платить кредит, то Твоя Позика має право застосовувати санкції у вигляді штрафних відсотків за прострочення платежів та/або подати позов до суду для стягнення боргу. Також, у разі несплати кредиту може знизитись кредитний рейтинг клієнта.

Кому Твоя Позика надає кредит?

Твоя Позика надає кредити фізичним особам у віці від 18 до 75 років, які мають постійне місце роботи та стабільний дохід. Крім того, клієнт повинен мати громадянство України та прописку в Україні.

Чому відмовлено в кредиті від Твоя Позика?

Сервіс Твоя Позика підтверджує 97% заявок, які надходять на сайт. Проте навіть при такому великому відсотку ухвалень є і відмови. Їх причини:

  1. Погана кредитна історія. Якщо у вас є заборгованість перед іншими кредиторами або ви не виконували свої зобов’язання у минулому, це може призвести до відмови.
  2. Неправильно вказана інформація. Якщо ви надали неправильну інформацію про свої фінанси або особисті дані, це може призвести до відмови.
  3. Вік. Деякі МФО мають вікові обмеження для позичальників, тому якщо вам до 18 або більше 75, вам можуть відмовити.
  4. Несплачена попередня позика. Якщо у вас є непогашена попередня позика в Твоя Позика або в іншій кредитній організації, це може призвести до відмови.
  5. Недостатня кількість документів. Якщо ви не надали достатню кількість документів для оцінки вашої кредитної здатності, Твоя Позика може відмовити вам у кредиті.
  6. Кількість звернень. Якщо ви звертаєтесь до багатьох МФО за короткий період часу, це може негативно вплинути на вашу кредитну історію і призвести до відмови в кредиті.

Контакти Credos

Офіційний сайт: https://tpozyka.com/

Телефон гарячої лінії: 0800211503

Електронна пошта: office@tpozyka.com

Юридична адреса: 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 13, оф. 524

Поширені запитання

Написати коментар