AlexCredit Огляд

AlexCredit — мікрофінансова організація зареєстрована однойменною ТОВ “АлексКредит” в 2017 році. Новим клієнтам компанія пропонує отримати онлайн кредит на картку від 100 до 3000 грн під 0,01% без комісій та переплат. Сумма повторного займу збільшується до 12 тисяч гривень. Для оформлення заявки потрібен лише паспорт та ІПН

Перший кредит до 6000 грн під 0.01% в день

О компанії AlexCredit

Офіційний сайтhttps://alexcredit.ua/
Сума кредитуваннявід 100 грн до 13000 грн
Перший займдо 6000 грн
Термінвід 5 до 30 днів
Відсоткова ставка0.5…1.7 %
Швидкість видачі10 хвилин
Мета кредитуБезвідмовні кредити онлайн, Короткострокові кредити, Кредит автоматом, Кредит без довідки про доходи, Кредит без застави, Кредит без прописки, Кредит без фото, Кредит з поганою історією, Кредит на карту без перевірки кредитної історії, Кредит онлайн без поручителів, Кредит онлайн на карту під 0%, Мікрозайми, Онлайн кредит без дзвінків і перевірок, Споживчий кредит
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік65 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяПісля сплати відсотків можливе продовження кредиту до 30 днів
Дострокове погашенняКомісія за дострокове погашення не нараховується
ШтрафиЯкщо до настання дати погашення кредит не буде повернений в повному обсязі, на наступний день менеджер зв’яжеться з вами для обговорення ситуації, що склалася. Якщо кредит не буде погашений в цей день до 12:00, процентну ставка збільшується до 3% за кожен день прострочення.

Умови кредитування AlexCredit

Умови позики в Алекс Кредит прозорі та зрозумілі кожному:

 • Сума кредитування – від 100 до 12 000 грн
 • Нові користувачі можуть взяти позику до 3 000 грн
 • Термін кредитування – від 5 до 30 днів
 • Відсоткова ставка – 1,7% на день
 • Перший кредит під 0,01%
 • Доступна пролонгація та дострокове погашення

Кому AlexCredit надає кредит?

Послугами AlexCredit може скористатись велика кількість людей. Це обумовлено простотою користування та доступністю сервісу. Для отримання позики в Алекс Кредит треба:

 • Бути у віці від 18 до 65 років
 • Мати громадянство і прописку на території України
 • Мати паспорт (старого або нового зразку) та ІПН
 • Володіти карткою будь-якого українського банку і мати більше 2 грн на рахунку для верифікації

Не потрібно надавати довідку про доходи, шукати заставу і поручителів. Система, яка приймає рішення про видачу грошей, оцінює кредитну історію, відомості про зайнятість і доходи клієнта. Таким чином, кредит може отримати:

 • Офіційно непрацюючий
 • Студент
 • Мама в декреті
 • Людина, якій терміново потрібна фінансова допомога

Повторний кредит 

Повторно заявку в Алекс Кредит слід подати через кілька днів після її відхилення, щоб інформація щодо нещодавно закритих позик встигла оновитися в базі Бюро Кредитних Історій.

Часткове та дострокове повернення коштів AlexCredit

Якщо виплачувати кредит частково, відсотки будуть нараховуватися на залишок суми позики. Також можна погасити кредит достроково без комісії. Відсотки треба буде платити лише за фактичні дні користування кредитом.

Що буде, якщо не платити кредит AlexCredit?

Якщо мікропозик не буде виплачений до 12.00 наступного дня після прострочення, то відсоткова ставка зросте до 3% на день. Також компанія може звернутися до суду або до третіх осіб для примусового стягнення боргу.

Пролонгація – відстрочити виплату AlexCredit

Позичальник може увійти в обліковий запис АлексКредит і продовжити позику на термін до 30 днів, сплативши нараховані відсотки і комісії за надання послуги, або подати запит на реструктуризацію боргу.

Як взяти кредит в AlexCredit

Для отримання кредиту в Алекс Кредит достатньо буде рухатись відповідно алгоритму, вказаному нижче. Важливо не використовувати VPN при спробі отримати позику. Порядок дій:

 1. Перейти на сайт АлексКредит. На цій сторінці знайдіть кнопку “Отримати кредит” та натисніть на неї. Вона перекине вас на офіційний сайт компанії.
 2. Вибрати суму і термін кредитування. На онлайн-калькуляторі вгорі сторінки виберіть параметри кредиту та підтвердіть, якщо сума для виплати вас влаштовує.
 3. Зареєструйтесь. Реєстрація відкриє для вас доступ в особистий кабінет, за допомогою якого ви зможете погашати кредит, стежити за його статусом та оформлювати пролонгацію.
 4. Детально заповнити всі анкети. Дайте відповідь на всі питання в анкеті, заповніть всі поля. Додаткова інформація може бути плюсом. Перевірте анкету перед відправленням. Не вказуйте чужі дані ні в якому разі, це призведе до відмови в подальшій співпраці.
 5. Додати і верифікувати карту. Процедура полягає у блокуванні довільної суми до 2 грн. Ви повинні будете ввести в спеціальне поле точну суму, яка була знята з карти. Це дозволяє запобігти використанню карти третіми особами та прив’язує карту до вашого особистого кабінету.
 6. Відправити анкету. Рішення про видачу грошей приймає бот, який аналізує дані та звіряє їх з даними БКІ. Заявка розглядається протягом декількох хвилин. 
 7. Підписати договір. При позитивній відповіді клієнт повинен увійти в обліковий запис, ознайомитися з електронним договором, підписати його та відправити на електронну пошту. Гроші будуть перераховані відразу після укладення договору.

При першому зверненні клієнт отримує гроші в середньому за 10-15 хвилин. Повторне оформлення мікрокредиту займає близько 2 хвилин. Для отримання нової позики просто увійдіть в особистий кабінет, оберіть нові параметри займу та натисніть на кнопку відправлення заявки.

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка1,7%
Річна процентна ставка (APR)620,5%
Сума кредиту1000,00 грн
Термін кредиту10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 1,7% / 100 = 17 грн
Відсотки за 10 днів17 грн х 10 днів = 170 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 170 грн = 1170 грн

Як виплатити кредит AlexCredit

Для погашення кредиту в Алекс Кредит передбачені такі способи:

 • Через особистий кабінет за допомогою прив’язаної карти.
 • Через платіжні термінали EasyPay і iBox;
 • Через касу будь-якого банку України за реквізитами.

Плюси і мінуси AlexCredit

Позичальники залишають безліч позитивних відгуків про АлексКредит. Вони відмічають чесність та лояльність компанії, відповідальну службу підтримки. 

Серед переваг звернення до МФО варто виділити:

 • Швидке надання кредиту завдяки якісному боту.
 • Невелику відсоткову ставку.
 • Перший кредит під 0,01%.
 • Відсутність промокодів, але доступність акцій у період їх дій для всіх позичальників.
 • Доступні послуги пролонгації, часткового або дострокового погашення позики.
 • Можна оформити реструктуризацію на зручних для позичальника умовах.

Як недоліки можна вказати:

 • Маленький кредитний ліміт при першому звернення.
 • Жорстокі штрафи при простроченні (пеня в розмірі 3%)

АлексКредит можна охарактеризувати як відповідальний сервіс з мікрокредитування, який лояльно ставиться до своїх клієнтів.

Акції та промокоди AlexCredit

Промокоди відсутні. Якщо на сайті діє акція, то будь-яка людина може отримати позику на акційних умовах.

Контакти AlexCredit

Офіційний сайт: alexcredit.ua

Електронна пошта: mail@alexcredit.com.ua

Телефон: 097 618 64 64

Адреса: м Дніпро, Соборний р-н, вул. Стартова, 9А

Прийом дзвінків здійснюється за графіком: пн-пт: 08.00-20.00, сб-нд: 10.00-20.00

Поширені запитання

Чи може взяти позику в AlexCredit пенсіонер?

На жаль, компанія не пропонує тарифи для пенсіонерів. Всі кредити надаються громадянам України у віці від 18 до 65 років.

Чи можна отримати кредит в AlexCredit з поганою кредитною історією?

Кредитна історія має значення для отримання позики в АлексКредит. Компанія може не надати кредит, якщо у клієнта є несплачені борги або ж він має судові приводи через непогашений кредит.

Як дізнатись статус заявки по кредиту AlexCredit?

В особистому кабінеті позичальника відображається вся інформація з приводу активного кредиту. Можна подивитись статус заявки, суму до сплати, залишок по кредиту (якщо сума виплачується частково).

Що потрібно для оформлення пролонгації в AlexCredit?

Пролонгацію можна оформити в два кліки. Клієнту потрібно лише обрати відповідний пункт в особистому кабінеті та підтвердити зняття коштів з верифікованої карти.

Написати коментар