CCloan Огляд

Ccloan — мікрофінансова організація, яка надає кредити на короткий термін. У компанії мінімальні вимоги до позичальника, тому кредит може отримати майже будь-який громадянин України. Процедура оформлення позики відбувається онлайн, що дозволяє отримати гроші одразу після заповнення всіх необхідних анкет прямо на карту. Організація Ccloan в Україні зареєстрована в 2016 році. Брендом володіє ТОВ “СС Лоун”. 

Перший кредит до 4000 грн під 0.01% в день

О компаніїCcloan

Офіційний сайтwww.ccloan.ua
Сума кредитуваннявід 100 грн до 15000 грн
Перший займдо 15000 грн
Термінвід 5 до 30 днів
Відсоткова ставка…1.5 %
Швидкість видачі5 хвилин
Мета кредитуБезвідмовні кредити онлайн, Короткострокові кредити, Кредит автоматом, Кредит без довідки про доходи, Кредит без застави, Кредит без прописки, Кредит без фото, Кредит з поганою історією, Кредит на карту без перевірки кредитної історії, Кредит онлайн без поручителів, Кредит онлайн на карту під 0%, Мікрозайми, Онлайн кредит без дзвінків і перевірок, Споживчий кредит, Терміновий кредит на картку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік65 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяПісля сплати відсотків можливе продовження кредиту до 30 днів
Дострокове погашенняКомісія за дострокове погашення не нараховується
ШтрафиСтавка збільшується до 3.31% в день *

Умови кредитування CCloan

Позичальнику надається кредит на таких умовах:

 • Сума кредиту — від 100 до 20 000 грн
 • Термін кредитування — від 5 до 30 днів
 • Відсоткова ставка — 1,65% на день (602,25% річних)
 • Перший кредит під 0,01%
 • Доступна пролонгація
 • Можливість погасити кредит частково чи достроково
 • Бонусні 400 грн новому клієнту
 • Бонус за пролонгацію — 100 грн

Кому CCloan надає кредит?

Для оформлення кредиту необхідно виконати такі умови:

 • Вік — від 20 до 65 років
 • Паспорт (ID-карта чи книжечка) та ІПН
 • Іменна карта банку з балансом більше 5 грн для верифікації
 • Громадянство та реєстрація на території України
 • Мобільний телефон та електронна пошта

Для отримання позики клієнту не потрібно надавати довідку про доходи, вносити заставу або залучати поручителів. При цьому позичальник може мати відкриті кредити в інших організаціях, головне – не допускати прострочень по платежах. На схвалення впливає кредитна історія клієнта, але кредит можна отримати, якщо у позичальника немає довгих прострочень чи судових слухань по боргам.

Позику в Ccloan може отримати:

 • Безробітний
 • Тимчасово непрацюючий
 • Неофіційно працевлаштований
 • Студент
 • Мама в декреті

Чому відмовлено в кредиті від CCloan?

У порівнянні зі статистикою звернення до банків в Ccloan можливість отримати кредит становить 90% Відмова можлива в наступних випадках:

 1. Не виконані умови МФО. Якщо вік позичальника, громадянство або наявність документів не співпадають з зазначеними вимогами компанії, йому не зможуть надати позику.
 2. Занадто погана кредитна історія. При наявності у клієнта судів по боргам або занадто довгих прострочень (більше за півроку), йому можуть відмовити в кредиті.
 3. Наявність помилок в анкеті. Помилки в паспортних даних, ПІБ і адресі проживання призводять до відхилення заявки. Перед відправкою ми радимо перевірити всі дані і впевнитись в їх актуальності.
 4. Шахрайство. При вказання чужих даних та використанні чужих документів заявка буде відхилена, а інформація про спробу шахрайства пошириться на всі банки та МФО. Можливе навіть кримінальне провадження.
 5. Проблеми з картою. Перед подачею заявки треба обов’язково перевірити актуальність карти та наявність 5 грн на рахунку. Також треба зняти ліміт на інтернет-операції. 
 6. Нечітке фото документів. При відправленні заявки до неї треба додати фото позичальника з документами. На фото повинно бути чітко видно обличчя клієнта та документ.

Повторний кредит 

Іноді дані про виплачені кредити не встигають оновитися і в кредитній історії може відображатися наявність у клієнта боргових зобов’язань. У такому випадку досить почекати кілька днів і подати запит знову. 

Часткове та дострокове повернення коштів CCloan

За умовами часткового погашення відсотки будуть нараховуватися на залишок основної суми позики. При достроковому поверненні грошей виплачуються відсотки, нараховані за фактом. 

Що буде, якщо не платити кредит CCloan

За кожен день прострочення позичальника нараховується 1,5% в день. Компанія залишає за собою право щодо звернення по допомогу до третіх особ та надсилання позову до суду.

Пролонгація — відстрочити виплату CCloan

В Сісі лоун доступна пролонгація на 30 днів. Послуга продовжує термін кредитування після виплати нарахованих відсотків і при цьому ніяк не впливає на кредитний рейтинг позичальника. 

Як взяти кредит в CCloan

Отримати кредит в CCloan просто. Знадобиться лише комп’ютер та декілька хвилин вільного часу. Заявки приймаються цілодобово. Інструкція для отримання позики:

 1. Перейти на сайт. На цій сторінці знайдіть кнопку “Отримати кредит” і натисніть на неї. Вона перенесе вас на офіційний сайт компанії.
 2. Обрати параметри позики. Виставіть на онлайн-калькуляторі потрібні вам суму та термін кредитування. Оцініть фінальну суму до виплати. Якщо вона вас влаштовує, переходьте до наступного кроку.
 3. Зареєструватись. Підтвердіть суму та термін. На екрані з’явиться вікно реєстрації.Введіть всі необхідні дані та натисніть на кнопку “Зареєструватись”. За допомогою цих даних ви зможете входити в особистий кабінет Ccloan. Завдяки цьому інструменту можна швидко виплачувати позику з верифікованої карти, стежити за статусом кредиту і оформлювати пролонгацію, якщо вона необхідна.
 4. Заповнити анкети. Напишіть відповіді на всі запитання в анкетуванні. Важливо відповідати на них чесно та надавати максимально повну інформацію. Анкета заповнюється тільки при першому зверненні, далі буде достатньо увійти в обліковий запис та обрати нові параметри позики.
 5. Завантажити фото. Для завершення реєстрації вам потрібно завантажити фотографію разом з документом. На фото повинно бути чітко видно ваше обличчя та паспорт.
 6. Верифікувати карту. Вкажіть реквізити своєї карти. На ній буде заблоковано випадкову суму в розмірі до 5 грн. Вам треба вписати зняту суму у спливаюче вікно. Якщо сума правильна, карту буде прив’язано до особистого кабінету і нею можна буде користуватись на сайті.
 7. Дочекатись прийняття рішення. Результат надійде вам в особистий кабінет, на телефон і на пошту. Ця процедура займає не більше 10 хвилин.
 8. Підписання договору. Якщо ваш запит схвалили, прочитайте договір і підтвердіть умови за допомогою коду, який надійде вам в СМС. Цей код прирівнюється до підпису людини.
 9. Отримання грошей. Після підтвердження гроші надходять приблизно за 5 хвилин. 

Вся процедура займає 30 хвилин при першому зверненні. При наступних кредит можна буде взяти всього за 5 хвилин.

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка1,5%
Річна процентна ставка (APR)547.5%
Сума кредиту1000,00 грн
Термін кредиту10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 1,5% / 100 = 15 грн
Відсотки за 10 днів15 грн х 10 днів = 150 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 150 грн = 1150 грн

Як виплатити кредит CCloan

Виплатити кредит можна декількома способами:

 • Картою через особистий кабінет
 • Платежем через термінали iBox, СИСТЕМА, EasyPay, 2сlick, 24nonStop, Play Market, TYME
 • Банківським переказом за реквізитами компанії
 • За допомогою Приват24

Плюси і мінуси CCloan

Компанія Сісілоан зарекомендувала себе однією з найпопулярніших МФО України. Клієнти регулярно піднімають її переваги:

 • Цілодобова можливість оформити кредит
 • Прозорі умови надання позики
 • Високий рівень захисту персональних даних
 • Для оформлення займу потрібні тільки паспорт і ІПН
 • 90% схвалених заявок та 70% схвалених з тих, хто отримав відмову вперше
 • Швидка обробка даних та надходження грошей на карту
 • Відносно невелика відсоткова ставка
 • Перший кредит під 0,01%
 • Постійні акції та бонуси
 • Відсутність плати за використання пролонгації
 • Дострокове і часткове погашення кредиту

До недоліків компанії можна віднести дуже жорстокі штрафи за прострочення і відсутність грейс-періоду.

Акції та промокоди CCloan

За залучення друзів компанія налічує клієнту бонус в розмірі 300 гривень. Для цього потрібно відправити друзям реферальне посилання з особистого кабінету. Бонусні гроші зараховуються після оформлення кредиту за отриманим посиланням.

Промокоди відсутні, але акції часто проводяться на сайті для всіх, тому скористатись акційними умовами може кожен позичальник, навіть той, хто звернувся вперше.

Контакти CCloan

Офіційний сайт: ccloan.ua

Електронна пошта: help@ccloan.com.ua

Телефон 097 583 11 77

Адреса: 02024, г. Киев, ул. Басейна, 6

Поширені запитання

Чи можна взяти позику в CCloan без довідки про доходи?

При оформленні кредиту в компанії клієнту не треба надавати довідку про доходи чи якісь інші документи, окрім паспорта та ІПН. МФО має демократичні умови та хоче зробити оформлення кредиту максимально швидким і зручним.

Чи можна отримати кредит в CCloan з поганою кредитною історією?

Так, кредит з поганою КІ отримати можна. Однак, якщо у позичальника є борги перед іншими МФО з простроченням більше ніж на півроку або судові рішення щодо боргів, у кредиті буде відмовлено.

Як дізнатись статус заявки по кредиту CCloan?

Вся інформація про кредит зберігається в особистому кабінеті позичальника, в який має доступ тільки він сам. В кабінеті можна переглянути суму, термін та дату виплати кредиту.

Що потрібно для оформлення пролонгації в CCloan?

В особистому кабінеті треба просто обрати функцію “Пролонгація”. За користування пролонгацією клієнту треба буде лише погасити відсотки по кредиту.

Написати коментар