Промокоди, знижки і акції на позики у нашому Telegram-каналі

Cool Credit Огляд

Cool Credit

Cool Credit — мікрофінансова компанія, в якій можна отримати швидкий кредит на картку не виходячи з дому. Для оформлення позики знадобиться мінімум документів, після подачі гроші зараховують на карту одразу після підписання електронного договору.

Компанія Cool Credit (“ТОВ “Кул Кредит”) включена до Державного Реєстру фінансових установ і має право надавати кредити згідно з такими документам:

Свідоцтво про реєстрацію. Серія та номер свідоцтва: ФК №В0000121 від 30.12.2020 р.

Ліцензія (Розпорядження Нацкомфінпослуг №21/2279-пк від 30.12.2020 р.).

Перший займ до 5 000 грн, під 1,95% в день! 🤑💸✅

Про компаніюCool Credit

Офіційний сайтwww.coolcredit.ua
Сума кредитуваннявід 500 грн до 20 000 грн
Перший займдо 6 000 грн
Термінвід 7 до 30 днів
Відсоткова ставка3 %
Швидкість видачі10 хвилин
Мета кредитуДо зарплати, На бізнес, На весілля, На відпочинок, На ремонт, На техніку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік65 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяМожлива пролонгація на термін від 5 до 30 днів.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиПри простроченні ставка збільшується на 2% на день.

Отримання повторного кредиту 

Для оформлення нової позики варто зачекати хоча б добу. Бюро Кредитних Історій повинно оновити дані про позичальника та передивитись його КІ. Якщо попередній кредит був з простроченнями, рекомендуємо зачекати не менше 72 годин.

Пролонгація — відстрочити виплатуCool Credit

Кул Кредит надає своїм клієнтам можливість продовження терміну позики. Підключити послугу пролонгації можна на термін від 5 до 30 днів, сплативши нараховані відсотки на поточний момент. Кількість пролонгацій не обмежена.

Часткове та дострокове повернення коштівCool Credit

Кредит можна погасити частково та достроково. Для часткового погашення необхідно внести частину суми на рахунок МФО. Тоді відсотки буде перераховано на залишок суми. При достроковому погашенні треба внести суму кредит і відсотки, які набігли за дні користування кредитом. Не треба сплачувати відсотки на залишок днів.

Що буде, якщо не платити кредитCool Credit?

Якщо клієнт не гасить позику вчасно, проти нього застосовують штрафні санкції. Позичальнику підіймають відсоткову ставку на 2%. Також компанія має право звернутись до третіх осіб чи до суду з метою вилучення боргу.

КомуCool Credit надає кредит?

Для оформлення кредиту в МФО Cool Credit знадобляться:

 • Вік — 18-65 років
 • Громадянство України і реєстрація на території країни
 • Паспорт та ІПН
 • Електронна пошта
 • Мобільний телефон
 • Карта будь-якого українського банку з позитивним балансом на рахунку

Компанія лояльно ставиться до працевлаштування та кредитної історії позичальника. Позику може отримати:

 • Безробітний
 • Неофіційно працевлаштований
 • Студент
 • Мама в декреті

Чому відмовлено в кредиті відCool Credit?

Компанія спеціалізується на безвідмовних кредитах, тому позики видаються у більшості випадків. Відсоток відмов складає приблизно 5% на рік. Причиною відмови можуть бути: 

 • Помилки в анкеті. Клієнтові варто перевірити інформацію перед відправленням. Анкети обробляються автоматично. Якщо алгоритм знайде помилку в паспортних даних, він відхилить заявку. Помилки можна виправити і відправити на повторний розгляд.
 • Проблеми з картою. Карта повинна мати актуальний термін дії. Актуальність повинна діяти як мінімум на термін кредитування. Також карта має бути зареєстрована на те ім’я, яке позичальник вказує в анкеті. На рахунку необхідно мати невелику суму — не більше 5 грн. Без грошей на карті неможливо буде пройти верифікацію.
 • Багато боргів. Позичальник не зможе взяти новий кредит, якщо на ньому висить понад два старих. Якщо кредити ще і прострочені або чекають сплати через суд, шанси на кредитування зменшуються. Якщо всі кредити погашені (навіть з простроченнями), клієнт зможе отримати нову позику. 
 • Недостатня кількість часу з моменту закриття попереднього кредиту. Якщо клієнт тільки закрив старий кредит, ми не радимо одразу ж подавати заявку на новий. Варто зачекати, поки інформація оновиться в Бюро Кредитних Історій.

Умови кредитуванняCool Credit

Оформити кредит в компанії можна на таких умовах:

 • Сума кредиту — від 500 до 20 000 грн
 • Перший кредит надається на суму до 5 000 грн
 • Термін кредитування при першому зверненні — від 7 до 30 днів
 • Відсоткова ставка — 1,95% добових при першому зверненні і 3% при наступних
 • Доступна пролонгація
 • Можливе часткове та дострокове закриття кредиту

Як взяти кредит в Cool Credit

Особливість компанії та її відмінність від банків полягає в тому, що ви можете отримати свій кредит відразу на карту оформивши його онлайн, нема потреби приходити до відділення.

Для того, щоб оформити позику онлайн, потрібно виконати ряд простих дій:

 1. Перейдіть на сайт. Знайдіть на цій сторінці кнопку “Отримати кредит” та натисніть на неї. Вона перенаправить вас на офіційний сайт компанії.
 2. Виберіть необхідні параметри кредитування. Скористайтесь онлайн-калькулятором та оберіть необхідну суму. Термін кредитування дадуть вибрати трохи далі, під час заповнення заявки.
 3. Зареєструйтесь. Введіть свій email, телефон та вигадайте пароль. Рекомендується використовувати букви верхнього та нижнього реєстрів і цифри.
 4. Заповніть анкету в особистому кабінеті. В анкеті необхідно вказати паспортні дані, працевлаштованість, рід діяльності та суму щомісячного прибутку. Так компанії буде легше зрозуміти вашу платоспроможність.
 5. Внесіть реквізити банківської картки та пройдіть верифікацію. Після введення даних карти (номеру карти, терміну придатності та CVV) на ній заблокується випадкова сума до 5 грн. Треба вказати точну суму в поле на екрані. Якщо сума вірна, карту буде прикріплено до особистого кабінету. Надалі з неї можна буде проводити операції — виплачувати кредит, оформлювати пролонгацію тощо.
 6. Дочекайтесь рішення. Зазвичай обробка заявки займає не більше 10 хвилин. Алгоритми передивляються всю інформацію і звіряють її з даними БКІ. Рішення надходить в СМС-повідомленні. Якщо рішення позитивне, то в повідомленні також буде код для підписання електронного договору.
 7. Підпишіть договір. Уважно прочитайте умови кредитування. Якщо ви з ними згодні, введіть код з СМС. 

Гроші надійдуть на карту образу після підписання. Будь-які затримки не пов’язані з діями МФО. Платіж може затримуватись через перевірку надходження коштів банком, чиєю картою користується позичальник.

Наступну позику можна буде оформити за 10 хвилин. Для цього необхідно буде зайти в особистий кабінет і обрати нові параметри кредитування. Дані анкети та карти будуть підтягнуті автоматично. Розгляд заявки займатиме 1-2 хвилини.

Як виплатити кредитCool Credit

Повернути кредит можна декількома способами:

 • В касі будь-якого українського банку
 • В особистому кабінеті на офіційному Кул Кредит
 • Скориставшись терміналами самообслуговування
 • Через інтернет-банкінг

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка3%
Річна процентна ставка (APR)1095%
Сума кредиту1000,00 грн
Термін кредиту10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 3% / 100 = 30 грн
Відсотки за 10 днів30 грн х 10 днів = 300 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 300 грн = 1300 грн

Плюси і мінусиCool Credit

Плюси, які можна виділити в компанії Кул Кредит:

 • Цілодобова робота сервісу. Кредит можна взяти навіть у вихідні та свята.
 • Кількість відмов у отриманні кредиту мінімальна. Менше ніж 5% позичальників отримують відмови.
 • Проста процедура оформлення. Заповнюєте анкету і отримуєте гроші. Жодних застав та поручителів.
 • Інформація не передається третім особам. Надійний захист особистої інформації.
 • Є пролонгація. Якщо позичальник розуміє, що не встигне вчасно погасити кредит, він може продовжити термін кредитування.

Недоліком сервісу є досить повільна робота особистого кабінету.

Акції та промокодиCool Credit

Компанія пропонує регулярні акції на сайті. Вони можуть бути як

Компанія пропонує промокоди. Їх можна ввести в поле під онлайн-калькулятором. Промокод можна знайти в розсилці від компанії чи на сайтах компаній-партнерів. Наш сервіс завжди пропонує актуальні промокоди, якщо вони доступні. 

Також компанія проводить акції. Вони не потребують підтвердження кодом, акційні умови одразу влаштовані в онлайн-калькулятор.

КонтактиCool Credit

Офіційний сайт: coolcredit.ua

Телефон гарячої лінії: 0 800-752-390

Електронна пошта: info@coolcredit.com.ua

Юридична адреса: 03150, Київ, вул. Ділова, 6.

Поширені запитання

Чи може взяти позику в Cool Credit пенсіонер?

Кредити доступні пенсіонерам лише до 65 років. Умови кредитування пенсіонерів нічим не відрізняються від умов, що пропонуються іншим позичальникам. Пенсійне посвідчення надавати не потрібно.

Чи можна отримати кредит в Cool Credit з поганою кредитною історією?

Так, компанія не звертає увагу на минулі прострочення. Проте, позичальник не повинен мати більш ніж два активних борги та не знаходитись під слідством у справі про повернення боргу банку чи МФО.

Як дізнатись статус заявки по кредиту Cool Credit?

Рішення по заявці після розгляду анкети надходить в СМС-повідомленні. Більш детальний статус позичальник може побачити на головній сторінці свого особистого кабінету.

Що потрібно для оформлення пролонгації в Cool Credit?

Пролонгацію зручніше за все оформлювати через особистий кабінет. Для цього відкрийте акаунт та знайдіть пункт “Пролонгація”. Внесіть необхідну суму (відсотки, нараховані за термін кредитування). Підтвердіть процедуру та оберіть термін продовження. Кредит буде продовжено на термін від 5 до 30 днів.

Написати коментар