Dinero Огляд 

Dinero – мікрофінансова організація, яка надає короткострокові кредити на суму від 300 до 23000 грн населенню України. Завдяки спрощеному процесу оформлення кредиту, клієнти цієї МФО мають можливість отримати гроші не виходячи з дому. Сервісом володіє однойменне ТОВ “ФК” Дінеро””. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи видано в Україні в 2017 році.

Перший кредит до 15000 грн під 1.6% в день

О компанії Dinero

Офіційний сайтwww.dinero.ua
Сума кредитуваннявід 300 грн до 20000 грн
Перший займдо 15000 грн
Термінвід 7 до 30 днів
Відсоткова ставка…1.6 %
Швидкість видачі10 хвилин
Мета кредитуБезвідмовні кредити онлайн, Короткострокові кредити, Кредит автоматом, Кредит без довідки про доходи, Кредит без застави, Кредит без прописки, Кредит без фото, Кредит з поганою історією, Кредит на карту без перевірки кредитної історії, Кредит онлайн без поручителів, Кредит онлайн на карту під 0%, Мікрозайми, Онлайн кредит без дзвінків і перевірок, Споживчий кредит, Терміновий кредит на картку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік65 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяПозику можна продовжити на 7, 14 або 30 днів після виплати комісії за надання послуги.
Дострокове погашенняПри повному достроковому погашенні компанія повертає гроші за невикористані дні зазначеного терміну. При частковій оплаті позичальник може навіть оформити пролонгацію на кредит
ШтрафиЗа кожен день прострочення позичальника нараховується 1,5% в день.

Умови кредитування Dinero

Умови для отримання позики максимально прозорі та зрозумілі. Клієнт завжди бачить точну суму та термін до повернення. Кредит можна взяти на таких умовах:

 • Сума кредиту – від 300 до 23 000 грн
 • Перший кредит – до 10 000 грн
 • Термін кредитування – 7, 14 чи 30 днів
 • Відсоткова ставка визначається індивідуально, її розмір буде залежати від умов кредитування та інших факторів
 • Для новачків відсоткова ставка становить 0,01%

Кому Dinero надає кредит?

Для оформлення позики в Дінеро не потрібно готувати купу документів та виконувати важкі вимоги. Достатньо лише:

 • Бути у віці 18-75 років
 • Бути прописаним та мати громадянство України
 • Мати паспорт та ІПН
 • Володіти картою українського банку (баланс повинен становити не менше 1 гривні для проходження верифікації)
 • Надати номер телефону та електронну скриньку

В процесі оформлення позики буде потрібно завантажити знімок особи клієнта разом з паспортом на розвороті з актуальною фотографією і окремо – місцем прописки. Для позичальників з ID знадобиться надати знімок особи з його передньою стороною, а також документа, що підтверджує місце реєстрації. 

На те, чи зможе взяти кредит впливає відсутність значних заборгованостей в банку чи МФО, його кредитна історія, платоспроможність, а також обсяг і правдивість наданих про себе відомостей.

Кредит в Дінеро можна отримати без довідки про доходи, застави та поручителів. 

Повторний кредит 

Новий кредит можна отримати через добу після виплати минулого. Не варто звертатись за позикою раніше – БКІ не оновлює дані так швидко, тому клієнт може отримати відмову. Після відмови наступну заявку можна подати через 30 днів.

Часткове та дострокове повернення коштів Дінеро

При повному достроковому погашенні компанія повертає гроші за невикористані дні зазначеного терміну. При частковій оплаті позичальник може навіть оформити пролонгацію на кредит

Що буде, якщо не платити кредит Dinero?

За кожен день прострочення позичальника нараховується 1,5% в день. Компанія залишає за собою право щодо звернення по допомогу до третіх особ та надсилання позову до суду.

Пролонгація – відсрочити виплату Dinero

Позику можна продовжити на 7, 14 або 30 днів після виплати комісії за надання послуги.

Як взяти кредит в Dinero

Для отримання займу не потрібно відвідувати офіс компанії. Всю процедуру можна пройти онлайн. Клієнт може оформити на сервісі Дінер кредит онлайн, виконавши порядок  послідовних дій:

 1. Перехід на сайт. На цій сторінці ви можете натиснути на кнопку “Отримати кредит”. Вона перекине вас на офіційний сайт Дінеро.
 2. Вибір параметрів позики. При виборі суми і періоду її виплати на онлайн-калькуляторі ви можете побачити автоматичний розрахунок відсотків за орієнтовною ставкою. Також на калькуляторі вказується загальна сума до виплати і дата її погашення.
 3. Реєстрація. Після того, як ви погодитесь з умовами, натисніть на кнопку. Відкриється вікно реєстрації. Заповніть всі поля, ознайомтесь з Правилами порядку надання фінансових послуг. Реєстрація дасть вам доступ до особистого кабінету, де ви зможете відстежувати статус кредиту, виплачувати суму та оформлювати пролонгацію, якщо вона буде необхідна.
 4. Заповнення анкети. Для подачі заявки необхідно надати відомості про працевлаштування, контактні дані родича і друга, адресу фактичного місця проживання та реєстрації.
 5. Верифікація карти. Вкажіть номер, термін дії карти, CVV-код, а також ім’я її власника англійськими літерами. Для верифікації карти система сервісу dinero.ua тимчасово блокує на ній 1 гривню. Це необхідно для перевірки дійсності карти і дозволяє уникнути її використання з метою шахрайства, ідентифікуючи власника. Карту можна замінити в особистому кабінеті, пройшови верифікацію знову.
 6. Завантаження фотографій документів. Ви повинні надати фото в хорошій якості разом з документами. Треба виконати такі умови – дивитись прямо в камеру та не використовувати аксесуари на обличчі та головні убори.
 7. Укладання договору. Вивчіть положення договору і підпишіть його, використовуючи код, отриманий смс-повідомленням.
 8. Розгляд запиту. Статус заявки можна дізнатися в особистому кабінеті, або почекати смс з рішенням. Результат заявки для першого кредиту можна отримати через 15 хвилин після відправки заявки. Повторно цей процес займає близько 2 хвилин. 

Якщо заявка була не закінчена, то при вході в особистий кабінет вас автоматично перекине на ту сторінку, де ви закінчили. Позичальник отримує гроші в середньому через 10 хвилин після схвалення запиту.

При першому зверненні оформлення кредиту займає близько 30-40 хвилин, а наступні звернення відбуваються швидше – всього 5 хвилин. Для повторного кредиту можна буде зайти в особистий кабінет і обрати нові параметри позики. Повторно заповнювати анкети не потрібно.

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка1,6%
Річна процентна ставка (APR)584%
Сума кредиту1000,00 грн
Термін кредиту10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 1,6% / 100 = 16 грн
Відсотки за 10 днів16 грн х 10 днів = 160 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 160 грн = 1160 грн

Як виплатити кредит Dinero

Гроші можна повернути, скориставшись одним з таких способів:

 • Через карту, прив’язану до особистого кабінету на сайті
 • Перерахуванням з карти через контакт-центр за телефоном;
 • Через термінали самообслуговування iBox, EasyPay, 24NonStop, 2Click, City24, Paymarket, ФК “Система”;
 • Переказом у касі банку

Плюси і мінуси Dinero

Дінеро – одна з найпопулярніших МФО України. Вона має репутацію чесної та лояльної компанії з великою клієнтською базою. Позичальники виділяють такі позитивні сторони Дінеро:

 • Пакет документів для отримання позики мінімальний
 • Високий кредитний ліміт для новачків – до 10 000 грн
 • Інтуїтивна анкета та особистий кабінет
 • Вигідні акції з регулярною ротацією
 • Відсоткова ставка гнучка та невисока
 • Перший кредит під 0,01%
 • Великий відсоток схвалених заявок
 • Можливість виплатити кредит частково та достроково
 • Можливість пролонгації
 • Високий максимальний вік позичальника
 • Якісна служба підтримки
 • Можливість взяти додаткову суму із запропонованого ліміту.

До недоліків слід віднести наступне:

 • Повернення грошей за невикористаний термін кредитування при дострокової виплати займає кілька днів
 • Треба надати фото документів

Акції та промокоди Dinero

Промокод Дінеро можна отримати від знайомого, який вже є клієнтом компанії. Оформивши за цим кодом мікропозик на будь-яку суму, новий клієнт і його знайомий отримують по бонусу в розмірі 300 гривень без урахування податків.

Інші акції та пропозиції доступні без введення кодів при оформленні заявки. Розрахунок відбуватиметься автоматично відповідно до умов акції або пропозиції, яка діє на даний момент на сайті

Контакти Dinero

Офіційний сайт: dinero.ua

Електронна пошта: info@dinero.ua

Телефон: +38 (050) 326 2233

Адреса: 03035, вул. Сурикова 3А, м Київ

Прийом дзвінків з 8 до 22

Поширені запитання

Чи може взяти позику в Dinero пенсіонер?

Так, Дінеро надає послуги кредитування пенсіонерам до 75 років. Умови отримання позики при цьому не змінюються.

Чи можна отримати кредит в Dinero з поганою кредитною історією?

Кредит з поганою кредитною історією отримати можна. Але вона не повинна бути надто зіпсованою - у позичальника не повинно бути активних боргів в інших МФО більш ніж на 3 місяці. Якщо проти позичальника є справа в суді через невиплату боргу, йому також не зможуть надати кредит.

Як дізнатись статус заявки по кредиту Dinero?

Статус заявки можна дізнатись на сайті, здійснивши вхід в особистий кабінет. На головному екрані буде показано всі дані по кредит. Також клієнту надходить смс-повідомлення про схвалення заявки.

Що потрібно для оформлення пролонгації в Dinero?

Для оформлення пролонгації достатньо обрати в особистому кабінеті відповідну функцію і підтвердити списання коштів з верифікованої карти. Плата буде знята лише за відсотки по кредиту.

Написати коментар