Є-Гроші Огляд

Є Гроші – українська мікрофінансова організація, яка була заснована в 2017 році. В січні 2018 року компанія вже надала свій перший кредит та з тих пір затвердилась на ринку України як надійний кредитор.

Перший кредит до 10000 грн під 0% в день

О компанії Є-Гроші

На даний момент сервіс має лише одну функцію – надання швидких кредитів онлайн на карту. Є-Гроші працює легально та є в реєстрі Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг. Реєстраційний номер запису 13103707 від 16 січня 2018 року, свідоцтво ФК № 974, код фінустанови – 13.

Офіційний сайтhttps://e-groshi.com/
Сума кредитуваннявід 100 грн до 20000 грн
Перший займдо 10000 грн
Термінвід 1 до 30 днів
Відсоткова ставка0.33…1.00 %
Швидкість видачі10 хвилин
Мета кредитуБезвідмовні кредити онлайн, Довгостроковий кредит на карту, Кредит без довідки про доходи, Кредит без застави, Кредит без прописки, Кредит з поганою історією, Кредит на карту без перевірки кредитної історії, Кредит онлайн без поручителів, Кредити на перекредитування мікрозаймів, Мікрозайми, Онлайн кредит без дзвінків і перевірок, Терміновий кредит на картку, Кредит цілодобово
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік60 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяПри виникненні фінансових труднощів і неможливості повернення боргу краще скористатися програмою пролонгації, за якою строк дії договору продовжується, сплачуються нараховані відсотки, а тіло кредиту можна погасити пізніше.
Дострокове погашенняМожливо дострокове погашення без додаткових комісій і погашення частинами.
ШтрафиУ разі якщо Позичальник не повернув суму першої позики у строк додатково здійснюється донарахування процентів у розмірі 1.99 % за фактичну кількість календарних днів*

Умови кредитування Є-Гроші

Компанія пропонує декілька послуг, якими може скористатись клієнт:

 • Гарячі канікули (сума: 100-5000 грн, термін: 1-31 день).
 • Чіткий (сума: 500-20000 грн, термін: 5-30 днів).
 • Кредит на кредит (сума: 500-10 000 грн, термін: 1-60 днів).
 • Пільговий (сума: 500-15 000 грн, термін: 1-30 днів).
 • На бізнес (сума: 500-10 000 грн, термін: 1-30 днів).

Новим клієнтам доступні лише тарифи Гарячі канікули, Чіткий і На бізнес.

Для більшого розуміння, новий позичальник може отримати позику на таких умовах:

 • Термін кредитування – до 30 діб.
 • Сума кредитування при першому зверненні – 7000 грн.
 • Можливість пролонгації.
 • Акції і бонуси від компанії, програма лояльності, яка починає діяти вже з другого звернення.
 • Нові користувачі можуть отримати безвідсотковий кредит на 21 день під 0%, постійні під 2% на день. 

Комісія Є-Гроші

За видачу коштів стягується одноразова комісія в розмірі 2% від суми кредиту, але не менше 100 грн. За користування грошима – 0,08% на день від суми позики. За обслуговування мікрокредиту – 5 грн раз в тиждень. За підключення пролонгації – 1% від основної суми позики, але не менше 50 грн.

Банк, чиєю картою користується позичальник, також може стягувати комісію за перекази. Комісія може бути у разі наявності простроченого кредитного ліміту по карті. Деталі краще дізнаватись на гарячій лінії або ж у відділеннях банку.

Кому Є-Гроші надає кредит?

Компанія Є Гроші надає позики тільки громадянам України, які досягли повноліття та мають реєстрацію на території країни. Для отримання займу через сервіс потрібно надати:

 • Паспорт
 • ІПН
 • Карту будь-якого українського банку з сумою на рахунку до 1 грн

Компанія не вимагає надавати додаткові документи, що підтверджують дохід, шукати заставу або поручителя. Рішення про видачу коштів буде залежати від кредитного рейтингу клієнта та його платоспроможності.

Повторний кредит 

Після успішного закриття кредиту краще зачекати одну добу перед тим, як брати новий. Це обумовлено тим, що в Кредитному Бюро інформація оновлюється не моментально. Іноді для оновлення даних треба зачекати півгодини, а іноді – цілу добу. Краще заздалегідть почекати добу, щоб не отримати відмову в кредиті.

Часткове та дострокове повернення коштів Є-Гроші

Позику можна повернути достроково, а також вносити оплату частинами відповідно до умов обраного тарифу. Компанія не знімає комісію за дострокове погашення. Клієнт платить лише за фактичні дні користування послугою.

Що буде, якщо не платити кредит Є-Гроші?

При несплаті клієнтом позики вчасно та за умови, якщо він не оформив пролонгацію, йому буде нараховуватись пеня (розмір прописаний в кредитному договорі). При нарахуванні санкцій буде зменшуватись кредитний рейтинг. Несплата боргів може призвести до суду та заохочення третіх осіб.

Пролонгація – відсрочити виплату Є-Гроші

Клієнт компанії Є-Гроші може зробити безкоштовну пролонгацію на період, не більший від основного терміну кредитування. Пролонгацію можна замовляти необмежену кількість разів. Для підключення послуги можна зателефонувати на гарячу лінію. Оператори нададуть детальні інструкції та допоможуть підключити послугу, поки позичальник на лінії.

Часткове та дострокове повернення коштів Є-Гроші

Позику можна повернути достроково, а також вносити оплату частинами відповідно до умов обраного тарифу. Компанія не знімає комісію за дострокове погашення. Клієнт платить лише за фактичні дні користування послугою.

Що буде, якщо не платити кредит Є-Гроші?

При несплаті клієнтом позики вчасно та за умови, якщо він не оформив пролонгацію, йому буде нараховуватись пеня (розмір прописаний в кредитному договорі). При нарахуванні санкцій буде зменшуватись кредитний рейтинг. Несплата боргів може призвести до суду та заохочення третіх осіб.

Як взяти кредит в Є-Гроші

Оформлення кредиту онлайн через E Groshi проходить в кілька етапів:

 1. Перехід на офіційний сайт. На цій сторінці натисніть на кнопку “Отримати кредит”. Вона автоматично перенаправить вас на сайт компанії.
 2. Реєстрація особистого кабінету. Особистий кабінет Є Гроші – це універсальний інструмент для управління позиками. Через аккаунт можна подавати заявки, виплачувати кредит, а також дізнаватись інформацію про активний кредит. Для створення особистого кабінету потрібно заповнити реєстраційну форму після вибору кредитного тарифу, вказавши стать, ПІБ, дату народження, номер телефону, електронну пошту та контрольне запитання.
 3. Вибір тарифного плану та його умов. На онлайн-калькуляторі підрахуйте суму та термін кредитування. Подивіться на підсумкову суму до повернення. Якщо вона вас влаштовує, натискайте на кнопку та переходьте до наступного кроку.
 4. Заповнення анкети. В анкеті необхідно надати повну інформацію про себе. Важливо відповідати на питання правдиво та не вдавати за себе іншу особу.
 5. Додавання і верифікація карти. Після того, як клієнт вказав дані карти, на ній тимчасово блокується довільна сума розміром не більше 1 грн. Процедура призначена для виключення можливості використання картки третіми особами. Введення заблокованої суми служить підтвердженням того, що карта належить позичальнику.
 6. Розгляд заявки. Статус заявки можна дізнатися, виконавши вхід до системи Є Гроші. Рішення приймається протягом 5 хвилин. Відповідь надсилається на електронну пошту і мобільний телефон.
 7. Укладення договору при позитивній відповіді. Клієнт повинен ознайомитися з положеннями договору та підписати його в особистому кабінеті. Протягом 5 хвилин після цього гроші перераховуються на карту.

При першому зверненні оформлення мікрокредиту займає до 20 хвилин, повторно цей процес скорочується до 10 хвилин.

Як виплатити кредит Є-Гроші

Для виплати кредитув Є гроші можна скористатись декількома способами:

 • Безготівковим переказом з карти через особистий кабінет позичальника
 • За реквізитами компанії при оплаті через платіжні термінали.
 • Переказом через український банк.

Плюси і мінуси Є-Гроші

Організація користується великою популярністю. Постійні клієнти відзначають вигідні умови оформлення позик, наявність індивідуальних пропозицій, а також швидкість обробки заявки.

Деякі клієнти залишають про МФО Є Гроші відгуки, в яких скаржаться на заходи стягнення боргу за умови невиплати кредиту, а також перебої в роботі служби підтримки.

Серед переваг сервісу Є Гроші можна виділити:

 • Можливість отримати гроші в будь-який день і час.
 • Оформлення позики з мінімальним пакетом документів.
 • Широкий вибір кредитних тарифів.
 • Можливість отримати перший кредит під 0%.
 • Програма лояльності та акції.

Недоліки компанії:

 • Служба підтримки не завжди доступна.
 • Жорстокі санкції при несплаті боргу.

Акції та промокоди Є-Гроші

В організації є промокод, який дозволяє отримати знижку при оформленні будь-якої кредитної послуги. Спеціальні коди можна знайти на офіційних сторінках компанії в соціальних мережах та розсилках в СМС або на електронну пошту. Сервіс регулярно проводить різні акції, заохочуючи приємними призами та бонусами.

Контакти Є-Гроші

Офіційний сайт: e-groshi.com

Електронна пошта: info@e-groshi.com

Телефон: 0 800 300 330

Адреса: м Дніпро, вул. Січових Стрільців, 92

Прийом дзвінків працює цілодобово.

Поширені запитання

Чи є в Є Гроші бонуси за приведення друга?

Так, в Є-Гроші діє послуга “Приведи друга”. За кожного нового позичальника в сервісі тому, хто його привів, компанія надає 350 грн. Гроші можна отримати тільки в тому випадку, якщо запрошений користувач оформив позику і користувався засобами не менше 3 днів. Акція доступна для тих, хто хоча б раз брав позику в цій МФО.

Як підвищити шанс ухвалення позики в Є Гроші?

Компанія пропонує клієнтам додатково підтвердити свою особистість за допомогою фотографій. З цими знімками шанс отримати позику збільшується. Позичальник повинен сфотографуватись з паспортом, картою банку (яка буде прикріплена до особистого кабінету) та з написом Е ГРОШИ на листу.

Чи потрібне офіційне працевлаштування для кредиту в Є Гроші?

Компанія не вимагає у своїх клієнтів надавати документи, що свідчать про офіційне працевлаштування. Кредит може отримати як студент, пенсіонер або безробітній, так і офіційно працевлаштований. Головна умова - чесно вказати прибуток.

Чи можна взяти кредит в Є Гроші на чужу карту?

Ні, це неможливо. Сервіс може заблокувати такі дії, якщо побачить, що карта та документи належать різним людям. До того ж, карту треба верифікувати. Для цього треба мати її на руках.

Написати коментар