Промокоди, знижки і акції на позики у нашому Telegram-каналі

Finbert Огляд

Finbert

Фінберт (Finbert) пропонує кредити на прозорих умовах, з надійним захистом даних користувачів. Кредит на карту можна отримати онлайн протягом 15 хвилин лише з паспортом та ІПН. Перша позика — до 4 500 грн на термін до 30 днів.

Перший займ до 4 500 грн, під 2,5% в день! 🤑💸✅

Про компаніюNeocredit

Офіційний сайтwww.finbert.ua/
Сума кредитуваннявід 2 000 грн до 15 000 грн
Перший займдо 4 500 грн
Термінвід 20 до 30 днів
Відсоткова ставка2,5 %
Швидкість видачі10 хвилин
Мета кредитуДо зарплати, На бізнес, На весілля, На відпочинок, На ремонт, На техніку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік65 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяМожлива пролонгація на будь-який термін
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиПри простроченні нараховується пеня, компанія має право подати до суду.

Документи Finbert

Діяльність Фінберт повністю законна та регулюється Нацкомфінпослуг. Сервісом володіє ТОВ «Фінансова компанія «Гвадіана». Компанія працює згідно з такими документами:

 • Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК № 1154 від 03.01.2019
 • Ліцензія НБУ ТОВ «ФК «Гвадіана» №260 від 26.02.2019 р.

Отримання повторного кредиту 

Подавати заявку на новий кредит не варто раніше, ніж через 24 години після виплати попереднього. Бюро Кредитних Історій потребується час для оновлення інформації про позичальника після виплати. Якщо попередній кредит був з простроченням, варто зачекати 72 години.

Пролонгація — відстрочити виплату Finbert

Сервіс Finbert надає безкоштовну пролонгацію. Послуга підключається у випадку, якщо позичальник не може вчасно повернути гроші та не хоче, щоб його кредитна історія була зіпсована. Пролонгацію можна оформити в особистому кабінеті, для цього потрібно сплатити відсотки заборгованості на сьогодні, після чого термін кредитування зміститься.

Часткове та дострокове повернення коштівFinbert

Можна повернути суму ще до закінчення терміну кредитування. Тоді треба буде сплатити відсотки лише за використані дні. Однак, термін не може бути менш як 20 днів.

При частковому погашенні компанія просто перерахує відсотки на залишок суми, що дозволить позичальнику зекономити.

Що буде, якщо не платити кредитFinbert?

Умовами договору з Фінберт передбачено штрафні санкції за порушення терміну виплати кредиту. На рахунок клієнта може бути нарахована пеня, крім того, його кредитна історія буде зіпсована. Варто заздалегідь повідомити компанію про можливі проблеми та провести реструктуризацію боргу.

КомуFinbert надає кредит?

Для оформлення кредиту в МФО Finbert знадобляться:

 • Вік — 18-65 років
 • Громадянство України та прописка
 • Паспорт та ІПН
 • Електронна пошта
 • Мобільний телефон
 • Карта будь-якого банку України з позитивним балансом на рахунку

Від позичальника не вимагають надання довідки про доходи чи ідеальної кредитної історії. Він не повинен залишати заставу чи шукати поручителя. Кредити доступні для таких груп населення:

 • Безробітних
 • Неофіційно працевлаштованих
 • Пенсіонерів до 65 років
 • Мам в декреті

Чому відмовлено в кредиті відFinbert?

Більшість позичальників отримують ухвальні відповіді на їх заявки. Розберемо причини маломожливих відмов: 

 • Помилки в анкеті. Позичальник міг неуважно заповнити анкету та допустити помилки. Одні з них вважаються незначними (наприклад, очевидно зайвий символ в кінці рядку), а інші можуть спричинити відмову. До таких помилок відносяться неточності в паспортних даних та адресі проживання. Якщо анкету було відхилено, її можна виправити та відправити повторно.
 • Не підходить карта. Важливо, щоб на карті банку було декілька гривень на рахунку. Це необхідно для процедури верифікації. Термін дії карти також повинен бути актуальним та мати декілька місяців “запасу”.
 • Довгі прострочення та суди. Компанія не може надати новий кредит позичальнику, на якому висить декілька активних боргів чи судових рішень, що стосуються невиплат по кредитах.
 • Немає джерела доходу. Компанії неважливо, звідки позичальнику надходять гроші. Але вони все одно повинні звідкись надходити для погашення кредиту. Компанія не зможе надати кредит, якщо не буде впевнена, що клієнт зможе його погасити.

Умови кредитуванняFinbert

Оформити кредит в компанії можна на таких умовах:

 • Сума кредиту — від 2 000 до 4 500 грн
 • Для постійних клієнтів можливе збільшення кредитного ліміту до 15 000 грн
 • Термін кредитування — від 20 до 30 днів
 • Відсоткова ставка — 2,5% на день (912% річних)
 • Доступна пролонгація необмежену кількість разі
 • Можна погасити кредит частинами
 • Повернути гроші можна достроково

Як взяти кредит вFinbert

Заповнення та відправка заявки відбувається в режимі онлайн. Позичальнику не доведеться відвідувати офіс і стояти в чергах. Достатньо мати смартфон, планшет чи ПК з доступом до інтернету. Процедура оформлення складається з таких етапів:

 1. Перехід на сайт. На цій сторінці знайдіть кнопку “Оформити кредит” та натисніть на неї. Вона перекине вас на офіційний сайт Фінберт.
 2. Оберіть суму та термін кредиту. Це робиться на онлайн-калькуляторі, що розташований на головній сторінці сайту. При першому зверненні радять вказувати невелику суму та термін, такі кредити найчастіше схвалюють.
 3. Зареєструйтесь. Потрібно вказати ПІБ, номер телефону, місце проживання та роботи, інформацію про доходи. 
 4. Заповніть заявку. В анкету треба внести дані паспорта, ІПН, а також зробити фото з паспортом у руках, щоб підтвердити особу позичальника. Намагайтесь не допускати помилок при введенні даних, щоб не подавати анкету повторно.
 5. Верифікуйте карту. Ця карта буде використовуватись для отримання коштів від МФО та сплати кредиту в особистому кабінеті. Підійде картка будь-якого банку, але на ній має бути декілька гривень для проходження процедури. Вкажіть дані карти та дочекайтесь, поки на ній заблокується випадкова невелика сума в декілька гривень. Введіть суму в поле на екрані. Карту буде прикріплено, а гроші одразу ж повернуться на основний рахунок.
 6. Дочекайтесь розгляду заявки. при першому зверненні це займає до 15 хвилин. Повторні кредити розглядаються протягом 5 хвилин.
 7. Підпишіть документ. Після схвалення в особистому кабінеті з’явиться кредитний договір. Ретельно вивчіть його та підпишіть за допомогою одноразового СМС-коду, який система надішле на вказаний вами при реєстрації номер телефону.

Гроші одразу надійдуть на верифіковану карту. Всі можливі затримки спричинені банком, картою якого ви користуєтесь. Затримки стаються рідко і не займають багато часу, так банк перевіряє джерело надходження коштів.

Як виплатити кредитFinbert

Для повернення передбачені МФО Фінберт такі способи:

 • Оплата карткою в особистому кабінеті, миттєво та без відсотків.
 • Оплата у касі банку за реквізитами МФО. За переказ стягується комісія, а кошти йдуть до 3-х робочих днів.
 • Оплата в терміналах ПриватБанку, мережах iBox, EasyPay. Також можлива комісія, що гроші зараховуються до 6 годин.

Для зарахування грошей при оплаті через особистий кабінет знадобиться від кількох хвилин до години. При інших способах оплати гроші йтимуть до трьох днів. Варто це враховувати для уникнення небажаних штрафів.

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка2,5%
Річна процентна ставка (APR)912%
Сума кредиту2000,00 грн
Термін кредиту20 днів
Відсотки за 1 день2000,00 грн * 2,5 / 100 = 50 грн
Відсотки за 10 днів50 грн х 20 днів = 1000 грн
Сума до повернення2000,00 грн + 1000 грн = 3000 грн

Плюси і мінусиFinbert

Плюси кредитування у компанії:

 • Розширення суми кредиту для постійних позичальників до 15 000 грн
 • Безкоштовна пролонгація необмежену кількість разів
 • Швидкий розгляд анкети позичальника
 • Для оформлення кредиту необхідна наявність лише паспорту та ІПН
 • Жодних довідок, поручителів та застав
 • Зручний особистий кабінет та інтуїтивний інтерфейс
 • Компетентні робітники в службі підтримки

Мінуси Фінберт:

 • При першому кредиті позичальнику пропонується невелика сума (до 4 500 грн)
 • Вітальні кредити під 0,01% для новачків відсутні
 • Невеликий діапазон терміну кредитування (від 20 до 30 днів)

Акції та промокодиFinbert

МФО регулярно проводить акції та пропонує значні знижки новим та постійним клієнтам. Промокод Finbert дає можливість підвищити кредитний ліміт, знизити відсоткову ставку чи продовжити період кредитування. Акційні ж умови розповсюджуються на всі кредити, які оформлюються на сайті в акційний період, а їх умови включені в підрахунок на онлайн-калькуляторі.

КонтактиFinbert

Офіційний сайт: finbert.ua

Телефон гарячої лінії: +380 44 357 07 67

Електронна пошта: office@finbert.ua

Юридична адреса: 03039, м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 123.

Поширені запитання

Чи може взяти позику в Finbert пенсіонер?

Компанія надає можливість взяти кредит пенсіонерам у віці до 65 років. Для оформлення позики на пенсіонера не потрібне пенсійне посвідчення.

Чи можна отримати кредит в Finbert з поганою кредитною історією?

Звісно, компанія звертає увагу на кредитну історію та її загальний стан. Однак, вона не є ключовим фактором у наданні кредиту. Важливо тільки не мати активних прострочень та судових рішень з приводи виплати боргів.

Як дізнатись статус заявки по кредиту Finbert?

Після того, як клієнт підпише договір, статус заявки зміниться в особистому кабінеті, а в СМС-повідомленні надійде ухвалення кредиту. Статус завжди можна переглянути на головній сторінці особистого кабінету.

Що потрібно для оформлення пролонгації в Finbert?

Пролонгація підключається в особистому кабінеті. Натисніть на кнопку “Пролонгація” та оберіть термін продовження тарифу. Після цього сплатіть відсотки по кредиту з верифікованої карти. Кінцевий термін буде змінено.

Написати коментар