Firstcredit

Багато хто стикався з ситуацією, коли терміново потрібні гроші, а взяти в борг ні в кого. Новий сервіс онлайн кредитування Firstcredit приходить на допомогу людям, які опинилися в подібному становищі. Компанія видає швидкі кредити онлайн на картку громадянам України віком від вісімнадцяти років на підставі двох документів – паспорта та ідентифікаційного коду.

Перший займ до 15000 грн, під 0,01% в день

Про компанію Firstcredit

Офіційний сайтhttps://firstcredit.com.ua
Сума кредитуваннявід 500 грн до 20000 грн
Перший займдо 15000 грн
Термінвід 1 до 80 днів
Відсоткова ставка0,1%
Швидкість видачі5 хвилин
Мета кредитуДо зарплати, На бізнес, На весілля, На відпочинок, На ремонт, На техніку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявок24/7
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік70 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяЄ.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиПри простроченні ставка збільшується, нараховується пеня, компанія має право подати до суду.

Умови оформлення швидких кредитів онлайн на карту

У компанії можна оформити швидкий онлайн кредит на картку на суму від 500 до 20 000 грн на термін від 53 до 80 днів. При оформленні першого кредиту ставка становить 0,01% у перший місяць користування позикою.

Сума при цьому не може перевищувати 15 000 гривень. Після опрацювання заявки та підписання клієнтом кредитного договору гроші надходять на картку протягом 5 хвилин.

Як оформити швидкі кредити онлайн на картку у Firstcredit

Завдяки доступності онлайн кредитування, гроші на картку в борг у Firstcredit можуть отримати навіть особи з поганою кредитною історією, ті, хто працює неофіційно або дистанційно, пенсіонери, студенти.

Оформити мікропозику в компанії можна в будь-який час доби, у вихідні та святкові дні. Від позичальника потрібні дані паспорта, податковий номер, активна картка українського банку, email, мобільний телефон і трохи вільного часу.

Щоб взяти швидкий онлайн кредит на карту в Firstcredit, потрібно:

Уся процедура займає близько 20 хвилин. У разі отримання відмови, клієнт звернутися в компанію через місяць. Якщо перший кредит буде вчасно повернуто, позичальник може розраховувати на більшу суму і лояльніші умови кредитування під час повторного та подальших звернень до компанії.

Плюси швидких кредитів онлайн на картку в Firstcredit

Отримання онлайн кредитів на картку в Firstcredit має низку позитивних якостей:

Кредитна організація поставила перед собою мету – швидко і безпечно видавати онлайн кредити на карту для своїх клієнтів. Позичальник сам обирає бажану суму і кредитний термін. Використовуючи сучасні технології, компанія позбавила своїх клієнтів стояти в чергах, збирати великий пакет документів, довго чекати рішення щодо позики.

Процес проходить швидко і комфортно. Коли потрібен онлайн кредит на карту терміново, їх можна отримати в Firstcredit, не докладаючи особливих зусиль. Досить задовольняти простим умовам компанії. Взяти швидкий кредит в Україні ще ніколи не було так легко!

Повернення швидких кредитів онлайн на карту

Взятий онлайн кредит на картку можна погасити достроково в будь-який час, сплативши відсотки за термін фактичного користування кредитними коштами. У компанії немає комісій за дострокове погашення. За бажання кредитний термін можна продовжити, сплативши нараховані відсотки.

Навіть якщо позичальник прострочив платіж, нарахування штрафних санкцій починається через три дні після дати прострочення і зупиняється через 90 днів. Краще, звісно, не допускати подібного і вчасно гасити борг або продовжувати термін кредитування.

Повернути взяту в компанії мікропозику можна:

Швидкі кредити онлайн на картку практично без відмов у компанії Firstcredit є швидким, простим і комфортним процесом.

Написати коментар