Money4You Огляд

Money4You надає послуги з мікрокредитування онлайн на карту без поручителів та застави у розмірі від 500 грн до 12000 грн. Має постійну клієнтську базу з тисяч задоволених позичальників. ТОВ «Маніфо» здійснює діяльність за ліцензією Нацкомфінпослуг ФК № 1198 від 07.05.2019 року, розпорядження № 803. Ідентифікаційний код юридичної особи 42848369. До реєстру компанія внесена під № 13103942.

Перший кредит до 15000 грн під 0.01% в день

О компаніїMoney4You

Офіційний сайтmoney4you.ua
Сума кредитуваннявід 500 грн до 15000 грн
Перший займдо 15000 грн
Термінвід 2 до 30 днів
Відсоткова ставка…1.99%
Швидкість видачі5 хвилин
Мета кредитуБезвідмовні кредити онлайн, Короткострокові кредити, Кредит автоматом, Кредит без довідки про доходи, Кредит без застави, Кредит без прописки, Кредит без фото, Кредит з поганою історією, Кредит на карту без перевірки кредитної історії, Кредит онлайн без поручителів, Кредит онлайн на карту під 0%, Мікрозайми, Онлайн кредит без дзвінків і перевірок, Споживчий кредит, Терміновий кредит на картку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік65 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяДля того, щоб активувати пролонгацію, Вам необхідно зайти до Особистого Кабінету, використовуючи свій логін та пароль, вибрати розділ Кредити та натиснути кнопку «Оформити пролонгацію». Далі система запропонує вибір можливого терміну, на який Ви зможете оформити послугу продовження кредиту. Обов’язковою умовою оформлення пролонгації є підписання Додаткової угоди одразу після сплати грошових коштів.
Дострокове погашенняКомісія за дострокове погашення не нараховується
Штрафи3% в день починаючи з 4-го дня прострочки

Умови кредитування Money4You

Сервіс Money 4 You пропонує клієнтам такі умови позики:

 • Кредитний ліміт – ліміт від 500 до 7 000 грн
 • Новим користувачам доступні 3 000 грн
 • Термін кредитування – від 2 до 30 днів
 • Кредитний ліміт збільшується від вчасних виплат
 • Відсоткова ставка – 1,99% на день
 • Для нових позичальників ставка 0,01%.

Чому відмовлено в кредиті від Money4You?

Кредит в Мані фор Ю надається близько 90% людей. Проте, може статись і відмова. Причини зазвичай такі:

 • Неправильно заповнена анкета. Клієнт може випадково помилитись або навмисно сказати недостовірні дані. В обох випадках анкету буде відхилено та відправлено на допрацювання. Виправити помилки можна в особистому кабінеті і відправити заявку знову.
 • Невідповідність карти. На рахунку карти може бути менше 1 грн. Ця сума необхідна для верифікації та прив’язки карти до особистого кабінету. Також може вийти термін придатності. Перед відправкою заявки варто перевірити актуальність карти.
 • Занадто погана кредитна історія. Якщо на позичальнику висить борг більш ніж півроку або ж незакрите судове рішення по заборгованості МФО або банку, компанія має право відмовити в кредиті.

Кому Money4You надає кредит?

Для отримання позики не треба виконувати специфічні складні умови. Знадобиться лише:

 • Знаходитись в віковому діапазоні від 18 до 70 років
 • Мати паспорт та ІПН
 • Мати громадянство України
 • Надати будь-яку карту українського банку
 • Ввести номер телефону та електронну пошту при реєстрації

Наявність джерела постійного доходу і високий кредитний рейтинг збільшують ймовірність схвалення, але вони не належать до обов’язкових вимог. Отримати позику можна:

 • Офіційно непрацевлатованому
 • Студенту
 • Мамі в декреті
 • Пенсіонеру
 • Без довідки про доходи
 • Без застави
 • Без поручителів

Повторний кредит 

Після закриття кредиту вMoney4You або іншій МФО чи банку варто почекати кілька днів – можливо, кредитор ще не відправив дані про погашення в кредитне бюро. У разі неактуальної інформації в БКІ в кредиті буде відмовлено.

Часткове та дострокове повернення коштів Money4You

Можна виплатити кредит достроково і сплатити відсотки лише за дні користування кредитом. При частковому погашенні відсотки нараховуються на залишок суми.

Що буде, якщо не платити кредит Money4You?

При простроченні терміну кредитування компанія вводить штрафи – 4,04% в день починаючи з 4-го дня затримки. Вносіть оплату вчасно або не забувайте оформлювати пролонгацію.

Пролонгація – відстрочити виплату

Можлива пролонгація на термін до 30 днів. Для цього треба внести лише відсотки по кредиту в особистому кабінеті через функцію пролонгації.

Як взяти кредит в Money4You

Отримати кредит в Мані фор Ю просто. Для цього не треба виходити з дому та шукати відділення. Достатньо буде просто зайти на сайт з комп’ютеру та оформити позику. Алгоритм дій:

 1. Перейдіть на сайт. На цій сторінці натисніть на кнопку “Отримати кредит”. Вона перенесе вас на офіційний сайт Money4You
 2. Оберіть параметри кредиту. На онлайн-калькулярторі вкажіть, яка сума і на який період вам потрібна. Оцініть суму до сплати. Якщо вона вас влаштовує, натискайте на кнопку.
 3. Зареєструйтесь. Введіть інформацію про себе, вкажіть свій номер телефону та вигадайте пароль. Це дасть вам можливість здійснити вхід в кабінет Money4You. Цей інструмент допомагає відстежувати статус кредиту, вносити оплату і оформлювати пролонгацію.
 4. Заповніть анкету. Вкажіть всі дані, які потребуються. Не намагайтесь вказувати чужі дані або ж навмисно змінювати інформацію (наприклад, про прибуток). Вносіть дані чесно та уважно. Помилки можуть стати причиною відмови.
 5. Надішліть заявку. Її статус ви можете перевірити в обліковому записі. Аналіз анкети відбувається автоматично, проте в разі спірних ситуацій вона перенаправляється співробітнику МФО.
 6. Підпишіть договір. Якщо кредит буде схвалено, ознайомтеся з договором і підтвердіть бажання отримати кредит.

Після того, як клієнт укладає угоду, компанія переводить гроші на його карту. Точний час надходження коштів залежить від банку-емітента.

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка1,99%
Річна процентна ставка (APR)726,35%
Сума кредиту1000,00 грн
Термін кредиту10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 1,99% / 100 = 19,9 грн
Відсотки за 10 днів19,9 грн х 10 днів = 199 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 199 грн = 1199 грн

Як виплатити кредит Money4You

Оплатити позику можна такими способами:

 • Через особистий кабінет – для цього авторизуйтесь та натисніть кнопку «Погасити кредит»
 • Через платіжні термінали, краще – через термінал ПриватБанку
 • Банківським переказом в касі будь-якого українського банку

Плюси і мінуси Money4You

Відгуки про Мані фор Ю переважно позитивні. Клієнтам подобається швидкість обробки заявки та невеликі вимоги до позичальника. Плюсами компанії можна назвати:

 • Кредит під 0,01% для нових клієнтів
 • Акції та промокоди
 • Зручний інтерфейс та особистий кабінет
 • Цілодобовий режим роботи
 • Ввічливі робітники
 • Можливість взяти кредит пенсіонерам до 70 років
 • Можливість достроково погасити або продовжити позику

Мінусами компанії є такі моменти:

 • Відносно висока базова ставка по кредиту
 • Жорстокі штрафи за прострочення

Акції та промокоди Money4You

Промокоди компанії Money for you допомагають оформити позику зі знижкою. Щоб отримати такий код, варто стежити за новинами компанії та підписатись на її групи в Facebook або Instagram.

Контакти Money4You

Офіційний сайт: money4you.com.ua

Електронна пошта: info@money4you.com.ua

Телефон: 800330024

Адреса: 03150, г. Киев, вулиця Казимира Малевича, будинок. 87

Поширені запитання

Чи може взяти позику в Money4You пенсіонер?

Так, компанія надає позики пенсіонерам до 70 років. Однак, всі умови залишаються однаковими для всіх груп позичальників незалежно від віку та працевлаштування.

Чи можна отримати кредит в Money4You з поганою кредитною історією?

Так, хоча кредитна історія впливає на винесення рішення, але для відмови вона повинна бути надто зіпсованою. Клієнту достатньо не мати заборгованостей на більш ніж півроки та не мати активних судових тяжб за справами з затриманням кредитних внесків.

Як дізнатись статус заявки по кредиту Money4You?

Для того, щоб отримати всю інформацію по кредиту, достатньо увійти в особистий кабінет. Там виводиться статус кредиту та сума до сплати.

Що потрібно для оформлення пролонгації в Money4You?

Для оформлення пролонгації клієнту потрібно ввійти в особистий кабінет, обрати функцію “пролонгація” і внести відсотки по кредиту. Позику буде продовжено на 30 днів.

Написати коментар