MoneyBOOM Огляд 

money boom огляд

MoneyBOOM – сучасний та зручний сервіс мікрокредитування в Україні. В задачу сервісу входить надання кредитів онлайн на карту позичальникам з різних куточків країни.

Перший кредит до 4000 грн під 1.75% в день

О компанії MoneyBOOM

Компанія МаніБум зареєстрована офіційно як ТОВ “ІНФІНАНС”. Вона надає позики з 2014 року, постійно збільшує команду та покращує якість обслуговування. Компанія має ліцензію і свідотство, що дає їй змогу надавати фінансові послуги в рамках закону України.

Офіційний сайтmoneyboom.ua
Сума кредитуваннявід 4000 грн до 20000 грн
Перший займдо 4000 грн
Термінвід 5 до 65 днів
Відсоткова ставка1.75…1.75 %
Швидкість видачі15 хвилин
Мета кредитуБезвідмовні кредити онлайн, Довгострокові кредити, Кредит автоматом, Кредит без довідки про доходи, Кредит без застави, Кредит без прописки, Кредит без фото, Кредит з поганою історією, Кредит на карту без перевірки кредитної історії, Кредит онлайн без поручителів, Кредит онлайн на карту під 0%, Мікрозайми, Онлайн кредит без дзвінків і перевірок, Споживчий кредит, Терміновий кредит на картку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік70 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяМожлива пролонгація на термін, не перевищуючий термін кредитування.
Дострокове погашенняМожливе дострокове погашення. Оплачується лише тіло кредиту та відсотки за фактичні дні користування кредитом. Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Штрафи1,75% на день з першого дня прострочення.

Умови кредитування MoneyBOOM

Вибираючи МаніБум в якості кредитора, можна розраховувати на такі умови:

 • Сума кредиту становить від 250 до 20000 грн.
 • Для першого кредиту максимальна сума не перевищує 5000 грн.
 • Термін кредитування – від 5 до 90 днів.
 • Відсоткова ставка – 1,75%.
 • Можливість достроково повернути кредит.
 • Можливість офомити пролонгацію.

Тим, у кого є промокод від MoneyBOOM, доступні більш вигідні умови кредитування. Крім того, в певних випадках компанія може зменшити розмір процентної ставки на свій розсуд.

Кому MoneyBOOM надає кредит?

В Манібум досить невеликі вимоги до позичальника. Компанія вимагає:

 • Бути у віці від 18 до 65 років
 • Мати громадянство і реєстрацію на території України
 • Мати паспорт та ІПН
 • Володіти картою будь-якого українського банку з хоча б 1 грн на рахунку
 • Надати номер телефону та електронну пошту для зв’язку

Позичальником може стати людина з будь-яким соціальним та фінансовим становищем:

 • Безробітний
 • Мати в декреті
 • Студент
 • Тимчасово непрацюючий

Кредит можна отримати без довідки про доходи, застави і поручителя. Кредитна історія враховується при наданні позики, однак, вона може бути неідеальною.

Повторний кредит 

Після закриття кредиту в Манібум наступного дня вже можна отримати новий. День краще зачекати, щоб всі дані в системі Кредитного Бюро оновились і клієнт не отримав відмову через неактуальну інформацію.

Часткове та дострокове повернення коштів MoneyBOOM

Дострокове погашення передбачає виплату відсотків, нарахованих за фактом користування кредитом. При частковій оплаті відсотки будуть нараховуватися на залишок суми. Суму погашення можна дізнатися в особистому кабінеті на сайті.

Що буде, якщо не платити кредит MoneyBOOM?

За кожен день прострочення застосовується пеня в розмірі 1,75% від суми кредиту і нарахованих відсотків. У разі затримки виплати грошей більше, ніж на 2 тижні компанія може подати на позичальника до суду.

Пролонгація – відсрочити виплату MoneyBOOM

Якщо немає можливості погасити заборгованість в зазначений час, можна оформити пролонгацію і отримати відстрочку платежу. Послуга надається безкоштовно, і скористатися нею можна стільки разів, скільки потрібно клієнту. Відкласти оплату можливо, якщо клієнт виплатить нараховані відсотки за період, протягом якого використовувалися позикові кошти.

Як взяти кредит в MoneyBOOM

Оформлення мікрокредиту онлайн складається з декількох етапів. Вся процедура не займає більше 7 хвилин. Для оформлення позики треба:

 1. Перейти на сайт компанії. На цій сторінці натисніть на кнопку “Отримати кредит” і вас автоматично переведе на офіційний сайт MoneyBoom.
 2. Обрати параметри кредиту. На онлайн-калькуляторі оберіть зручну для вас суму та термін кредитування. Оцініть суму, яку треба буде повернути. Підтвердіть своє рішення, натиснувши на кнопку.
 3. Зареєструйтесь. Введіть свої дані та отримайте доступ для входу в особистий кабінет MoneyBoom. Особистий кабінет призначений для оформлення заявок і виплати кредитів. В акаунті відображається детальна інформація за позикою, яка оновлюється після внесення оплати, продовження терміну кредитування і здійснення інших дій. При реєстрації клієнт вказує ПІБ, номер паспорту, ІПН, email і мобільний телефон.
 4. Заповніть анкету-заявку. Для отримання позики вам треба вказати більш детальну інформацію про себе та про своє фінансове становище. Заповнюйте анкету уважно, перевіряйте дані, щоб не отримати відмову.
 5. Додайте карту. Вкажіть реквізити карти та зачекайте, поки на ній тимчасово заблокується випадкова сума розміром до 1 гривні. Вказавши заблоковану суму, ви підтверджуєте, що карта ваша і що з нею можна проводити операції.
 6. Дочекайтесь розгляду заявки. Рішення приймається протягом 5 хвилин. Результат можна дізнатися в особистому кабінеті або ж в СМС. Гроші зараховуються на карту протягом 15 хвилин після схвалення запиту. Також у клієнта є можливість отримати мікропозик готівкою в банку за кілька годин.

Збільшити кредитний ліміт з’явиться тільки у тих, хто підпише договір, присланий на наступний робочий день поштою або представником МФО та надішле їх назад. При оформленні наступних заявок не треба буде реєструватись і заповнювати анкету знов, тому витрати часу зменшаться втричі.

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка1,75%
Річна процентна ставка (APR)638,75
Сума кредиту1000,00 грн
Термін кредиту10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 1,75% / 100 = 17,5 грн
Відсотки за 10 днів19,00 грн х 10 днів = 170,50 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 170,50 грн = 1170,50 грн

Як виплатити кредит MoneyBOOM

Мікрокредит в Манібум можна погасити декількома способами:

 • Скористатись оплатою через особистий кабінет за допомогою прив’язаної карти.
 • Внести готівку за реквізитами в касі будь-якого банку.
 • Внести платіж через інтернет-банкінг за реквізитами.
 • Заплатити через термінали EasyPay, Ощадбанк, City24, iBox, TYME.

Плюси і мінуси MoneyBOOM

Користувачі сервісу МаніБум позитивно ставляться до компанії та виділяють такі позитивні сторони послуг:

 • Кредит можна отримати онлайн, не виходячи з дому та не витрачаючи багато часу. 
 • Пролонгацією можна скористатись необмежену кількість разів.
 • Розгляд заявки відбувається за лічені хвилини.
 • Регулярно можна зустріти різні акції та розіграші.
 • Зручно гасити борг будь-яким способом.
 • Особистий кабінет працює швидко та має зрозумілий інтерфейс.
 • Заявки на кредитування приймаються цілодобово навіть в вихідні та свята.
 • Отримати займ можна на термін до 90 днів.
 • Гаряча лінія працює добре, працівники розбираються у темі та можуть порадити або допомогти чимось позичальнику.
 • Можливе дострокове або ж часткове погашення боргу.

До мінусів можна віднести:

 • При першому зверненні можна отримати невелику суму (до 5000 грн)
 • Жорстокі міри для боржників.

Акції та промокоди MoneyBOOM

На сайті МаніБум регулярно трапляються святнові акції. Також компанія надсилає свої промокоди позичальникам або ж публікує їх на сторінках в соціальних мережах. Щоб не пропустити вигідні умови, варто регулярно перевіряти свою електронну пошту та заходити на сайт.

Програма лояльності

В Манібум є програма лояльності та бонуси, які надаються за запрошення друзів. За кожного приведеного друга, який взяв кредит, компанія надає 50 грн. 

Контакти MoneyBOOM

Офіційний сайт: moneyboom.ua

Електронна пошта: info@moneyboom.com.ua

Адреса: 01033, г. Киев, ул. Жилянська, 41

Дзвінок на гарячу лінію можна замовити цілодобово з офіційного сайту компанії.

Поширені запитання

Як відбувається укладення договору на Манібум?

Після схвалення заявки на сайті Манібум в кабінеті буде опублікований електронний договір. Документ рекомендується підписати тільки після його ретельного вивчення. Щоб погодитися з умовами, зазначеними у договорі, у відповідному полі необхідно вписати код, який надсилається в SMS. Код прирівнюється до підпису від руки.

Чи можна отрмати кредит в MoneyBOOM з поганою кредитною історією?

Так, але якщо на клієнті не висить велике прострочення у будь-якій фінансовій установі або ж якщо на нього не подано до суду. Якщо ж з позичальником розбираються судові пристави або ж він набрав багато позик і не виплачував їх упродовж великого часу, МаніБум не зможе надати новий займ.

Чи можна вказувати особисті дані на сайті MoneyBOOM?

Так, компанія несе відповідальність за конфіденційність інформації та захист даних. При передачі персональні дані шифруються відповідно до вимог правил інформаційної безпеки України.

Що потрібно для оформлення пролонгації в MoneyBOOM?

Для продовження користування кредитом треба лише внести потрібну суму (відсотки за користування позикою) на рахунок в особистому кабінеті.

Написати коментар