Промокоди, знижки і акції на позики у нашому Telegram-каналі

Neocredit Огляд

Neocredit Неокредит лого

Неокредит (Neocredit) — МФО, яка надає послуги швидкого кредитування цілодобово. Мікрофінансовий сервіс працює автоматично, а співробітники передивляються анкети тільки у складних ситуаціях. Завдяки цьому розгляд заявки відбувається за лічені хвилини. Neocredit (ТОВ «Фінансова компанія «Комбі») працює на території України з 2020 року, але вже встигла завоювати популярність у населення країни.

Компанія працює на підставі таких документів:

 • Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № В0000156 від 10.02.2021 видано НацБанком України.
 • Ліцензію видано розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг № 1464 від 22.06.2020 р. Ліцензія чинна та видана безстроково.

Перший займ до 3 000 грн, під 0,9% в день! 🤑💸✅

Про компаніюNeocredit

Офіційний сайтwww.neocredit.com.ua
Сума кредитуваннявід 500 грн до 10 000 грн
Перший займдо 10 000 грн
Термінвід 5 до 14 днів
Відсоткова ставка0,9 – 1,9 %
Швидкість видачі10 хвилин
Мета кредитуДо зарплати, На бізнес, На весілля, На відпочинок, На ремонт, На техніку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік21 рік
Максимальний вік65 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяМожлива пролонгація на будь-який термін
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиПри простроченні ставка збільшується, компанія має право подати до суду.

Отримання повторного кредиту 

Новий кредит можна отримати через 24 години після виплати попереднього, якщо при виплаті не було допущено прострочень. Якщо ж кредит був з боргом, то варто зачекати 72 години перед подачею нової заявки.

Пролонгація — відстрочити виплатуNeocredit

Пролонгація можлива в кінці терміну кредитування. Є декілька тарифів продовження терміну і клієнт може обрати найзручніший для себе:

 • Пролонгація “NEO-про”. Оплата лише нарахованих відсотків за час фактичного використання мікропозики.
 • Пролонгація “NEO-день”. Оплата відсотків лише за ту кількість днів, на яку клієнт хоче продовжити кредит.

Пролонгація “NEO-захист”. Пролонгація без попередньої оплати нарахованих відсотків (якщо взагалі немає можливості сплатити %).

Часткове та дострокове повернення коштівNeocredit

Клієнт може погасити кредит частково. Для цього треба внести будь-яку частину суми і відсотки буде перераховано на залишок тіла кредиту.

Дострокове погашення також можливе. При погашенні раніше кінця терміну кредитування клієнт сплачує тіло кредиту і відсотки, нараховані за дні користування послугою.

Що буде, якщо не платити кредитNeocredit?

За порушення умов договору позичальника чекають штрафи. Якщо кредит не погашено або не пролонговано то процентна ставка після закінчення його періоду складає 3,99% в день (1456,35% річних).

КомуNeocredit надає кредит?

Для оформлення кредиту в МФО Neocredit знадобляться:

 • Вік — 21-65 років
 • Громадянство України і реєстрація на території країни
 • Паспорт та ІПН
 • Електронна пошта
 • Мобільний телефон
 • Карта будь-якого банку України з позитивним балансом на рахунку

Компанія не просить позичальників мати офіційне місце роботи, ідеальний показник кредитної історії. Також не треба надавати заставу чи шукати поручителя. Кредит можуть отримати навіть ті категорії людей, яким не надають кредити в банку:

 • Безробітні
 • Неофіційно працевлаштовані
 • Пенсіонери до 65 років
 • Мами в декретній відпустці

Чому відмовлено в кредиті відNeocredit?

Компанія надає позики більш ніж 90% від всіх, хто подає анкети. Відмови стаються з таких причин: 

 • В анкеті допущені помилки. Позичальник повинен уважно стежити за заповненням заявки. Всі дані повинні бути вказані без помилок та неточностей. Особливо важливими вважаються паспортні дані. Якщо помилки присутні саме в них, компанія гарантовано відмовляє. Позичальник може повернутись до анкети у будь-який момент, виправити помилки та надіслати анкету повторно.
 • Проблеми з платіжною картою. Для вдалого оформлення позики банківська карта повинна бути з актуальним терміном дії та не мати обмежень на надходження коштів. На балансі повинна бути сума, більша за 3 грн.
 • Довгі прострочення. Компанія допускає неідеальну кредитну історію, однак якщо у клієнта є прострочення на більш ніж 120 днів (сумарно), він не зможе отримати новий кредит. До цього правила також відносяться судові рішення по кредитах. 
 • Немає постійного джерела доходу. Сервіс не вимагає від позичальників офіційного працевлаштування. Однак, навіть якщо клієнт влаштований неофіційно або безробітний, він повинен мати необхідну суму для погашення кредиту. Це дає компанії гарантію у надійності позичальника.

Умови кредитуванняNeocredit

Оформити кредит в компанії можна на таких умовах:

 • Сума кредиту — від 500 до 10 000 грн
 • Максимальна сума при першому зверненні не перевищує 3 000 грн
 • Термін кредитування — від 5 до 14 днів
 • Відсоткова ставка визначається індивідуально і коливається в районі від 0,9% до 1,99% на день залежно від кредитної історії (від 328,5% до 726,35% річних)
 • Доступна пролонгація необмежену кількість разів за декількома тарифами
 • Можна погасити кредит частинами
 • Повернути гроші можна до закінчення терміну кредитування

Як взяти кредит вNeocredit

Клієнту не треба кудись їхати, щоб подати заявку на отримання займу в Неокредит Оскільки алгоритми автоматично підтверджують кредит, то і процедура оформлення займатиме менше часу, ніж у більшості подібних сервісів. Щоб стати клієнтом МФО, необхідно:

 1. Перейти на сайт. На цій сторінці знайдіть і натисніть на кнопку “Отримати кредит”. Вона перекине вас на офіційний сайт.
 2. Підрахувати параметри позики. На кредитному калькуляторі на головній сторінці оберіть суму кредиту, термін та натисніть “Отримати гроші”.
 3. Зареєструйтесь. Введіть свій номер телефону, електронну пошту та вигадайте надійний пароль. Це дасть вам змогу користуватись особистим кабінетом. Завдяки особистому кабінету можна буде виплачувати кредит одразу на сайті, оформлювати пролонгацію чи продивлятись інформацію по відкритому займу.
 4. Заповніть коротку анкету. В ній чесно вкажіть особисту інформацію. Уникайте помилок при вказанні паспортних та інших даних. Також вам доведеться завантажити власне селфі разом з паспортом, щоб добре було видно обличчя і документ. Це допоможе компанії зрозуміти, що ви не шахрай.
 5. Верифікуйте карту. Введіть дані карти та зачекайте, поки на рахунку заблокується сума до 3 грн. Точну суму вкажіть в поле на екрані. Після цього карта буде прив’язана до особистого кабінету для здійснення подальших операцій.
 6. Прочитайте та підпишіть договір. На вказаний мобільний прийде код СМС, який необхідно внести у відповідне поле, якщо вас влаштовують всі умови, зазначені у документі.

Протягом кількох хвилин система ухвалить рішення щодо заявки, і, якщо вона буде схвалена, кошти одразу ж будуть зараховані на верифіковану картку.

Як виплатити кредитNeocredit

Для повернення коштів компанії Неокредит можна використовувати такі варіанти:

 • Особистий кабінет на сайті компанії. Клієнт може скористатись верифікованою банківською картою або ж сплатити кредит з іншої карти.
 • Інтернет-банкінг. чи каса банку. Гроші треба відправити за реквізитами МФО, зазначеними на сайті.
 • Термінал ПриватБанку. Для погашення заборгованості за позикою в терміналі самообслуговування потрібно провести платіж на рахунок Neocredit. Знайти компанію можна в пошуку.
 • Термінал Сіті24 або Погашай. Тут можна погасити кредит або підключити пролонгацію (тільки “Нео-про”).

Для зарахування грошей при оплаті через особистий кабінет знадобиться від кількох хвилин до години. При інших способах оплати гроші йтимуть до трьох днів. Варто це враховувати для уникнення небажаних штрафів.

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка0,9%
Річна процентна ставка (APR)329%
Сума кредиту1000,00 грн
Термін кредиту10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 0,9% / 100 = 9 грн
Відсотки за 10 днів9 грн х 10 днів = 90 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 90 грн = 1090 грн

Плюси і мінусиNeocredit

Плюси кредитування у компанії:

 • Постійним позичальникам доступна сума до 10 000 грн
 • Передбачене безкоштовне оформлення пролонгації за декількома тарифами
 • Розгляд заявки відбувається протягом кількох хвилин
 • Для оформлення позики треба лише паспорт та ІПН
 • Компанія не потребує довідок про доходи, застав та поручителів
 • Індивідуальна відсоткова ставка розраховується під кожного позичальника

Деякі нюанси оформлення кредиту у Неокредиті:

 • При першому кредиті позичальнику пропонується невелика сума (до 3 000 грн)
 • Немає вітальних умов для нових позичальників (кредит під 0,01%)
 • Для отримання грошей у борг клієнту потрібно мати постійний прибуток

Акції та промокодиNeocredit

Компанія не користується промокодами, але якщо така функція з’явиться, ми одразу ж повідомимо про це на нашому сайті. Однак, сервіс пропонує сезонні акції та знижки. Коли вони активні, на сайті висить акційний банер, а умови одразу ж враховуються ві підрахунок на онлайн-калькуляторі.

КонтактиNeocredit

Офіційний сайт: neocredit.com.ua

Телефон гарячої лінії: +380 67 220 72 70

Електронна пошта: neocredit.ua@gmail.com

Юридична адреса: 65045, Одеська обл., м. Одеса, вул. Буніна, буд. 30

Поширені запитання

Чи може взяти позику в Neocredit пенсіонер?

Кредити в компанії доступні пенсіонерам, але лише до 65 років. Пенсіонерам не треба надавати пенсійне посвідчення, вони так само отримують кредит за паспортом та ІПН.

Чи можна отримати кредит в Neocredit з поганою кредитною історією?

Компанія звертає увагу на кредитну історію позичальника та базує відсоткову ставку на цьому показнику. Однак, відмовити в кредиті вона може тільки у разі прострочення у клієнта на більш ніж 120 днів. Також приводом для відмови є виплата коштів іншому кредитору за рішенням суду.

Як дізнатись статус заявки по кредиту Neocredit?

Одразу після підписання договору позичальнику надходить повідомлення про підтвердження послуги. Таким чином він дізнається, що заявку було ухвалено. Більш детальну інформацію можна подивитись в особистому кабінеті.

Що потрібно для оформлення пролонгації в Neocredit?

Пролонгацію можна підключити в особистому кабінеті. Клієнт має знайти пункт “Пролонгація” та обрати зручний для нього тариф.

Написати коментар