Промокоди, знижки і акції на позики у нашому Telegram-каналі

Нові Кредити Огляд

novikredyty нові кредити

Нові Кредити — мікрофінансова організація, яка надає короткострокові кредити на суму до 10 000 грн. Сервіс активно набирає популярність останні декілька років і має велику клієнтську базу. Вся процедура оформлення позики проходить онлайн. Сервіс працює цілодобово навіть у святкові дні. Для отримання кредиту не треба зв’язуватись з менеджерами компанії. Вся процедура оформлення займає близько 20-30 хвилин, а гроші одразу надходять на карту позичальника. Всі кредити мають пільговий період — перші три дні кредитування клієнт сплачуватиме 0,01% ставки.

Компанія працює згідно зі Свідоцтвом про реєстрацію №1328 від 19.07.2018 року.

Перший займ до 10 000 грн, під 1,99% в день! 🤑💸✅

Про компаніюНові Кредити

Офіційний сайтwww.novikredyty.com.ua
Сума кредитуваннявід 1 000 грн до 10 000 грн
Перший займдо 10 000 грн
Термінвід 2 до 30 днів
Відсоткова ставка1,99 %
Швидкість видачі10 хвилин
Мета кредитуДо зарплати, На бізнес, На весілля, На відпочинок, На ремонт, На техніку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік90 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяМожлива пролонгація на термін до 30 днів.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиПри простроченні ставка збільшується, компанія має право подати до суду.

Отримання повторного кредиту 

Якщо попередню позику не було прострочено, клієнт зможе отримати новий кредит через 24 години після виплати попереднього. Якщо ж він мав активний борг та погасив його, наступний кредит можна отримати приблизно через 72 години. Цей час необхідний для оновлення відомостей в Бюро Кредитних Історій.

Пролонгація — відстрочити виплатуНові Кредити

Компанія надає грейс-період, тому, якщо термін прострочення не перевищив трьох календарних днів, клієнт може уточнити суму боргу в особистому кабінеті та погасити його одразу або підключити пролонгацію – у цьому випадку пеня не нараховуватиметься, і ваша кредитна історія не постраждає. Пролонгація доступна на термін до 30 днів. Позичальник сплачує лише відсотки по кредиту, а тіло переноситься на новий термін.

Також компанія пропонує реструктуризацію на індивідуальних умовах для кожного позичальника.

Часткове та дострокове повернення коштівНові Кредити

Компанія пропонує часткове і дострокове погашення без додаткових комісій. Для часткового погашення просто внесіть частину суми і відсотки автоматично буде перераховано на залишок. При достроковому погашенні треба сплатити повну суму кредиту і відсотки за дні фактичного користування послугою.

Що буде, якщо не платити кредитНові Кредити?

Якщо минуло понад три дні з моменту закінчення терміну і позичальник не повідомив про затримки у сплаті кредиту, йому буде нараховано пеню та штраф. Компанія залишає за собою право звернутись до суду чи третіх осіб з метою стягнення боргу.

КомуНові Кредити надає кредит?

Для оформлення кредиту в МФО Нові Кредити знадобляться:

 • Вік — 18-90 років
 • Громадянство України і реєстрація на території країни
 • Паспорт та ІПН
 • Електронна пошта
 • Мобільний телефон
 • Карта будь-якого українського банку з 5 грн на рахунку

Для оформлення кредиту не треба мати ідеальну кредитну історію, надавати заставу чи шукати поручителя. Позику може отримати:

 • Безробітний
 • Неофіційно працевлаштований
 • Студент
 • Мама в декреті

Чому відмовлено в кредиті відНові Кредити?

Відсоток відмов в компанії Нові Кредити не перевищує 5-7% на рік. Це означає, що клієнт може отримати кредит навіть з зіпсованою кредитною історією та активними кредитами в інших МФО чи банках. Розглянемо причини відмови:

 • Помилки в анкеті. Ця причина є найрозповсюдженішою серед інших. Клієнтські дані перевіряє автоматичний алгоритм. Саме тому важливо надати максимально повну та точну інформацію про себе. Якщо помилитись в паспортних даних, алгоритм відхилить заявку та відправить її на доробку. Клієнт може виправити дані та відправити нову анкету.
 • Проблеми з картою. Компанія має певні вимоги до карти. На ній повинна бути невелика сума — до 5 грн. Також карта повинна мати актуальний термін придатності + ще два додаткові місяці (до закінчення терміну кредитування). Власником карти має виступати сам позичальник.
 • Багато боргів. Компанія допускає можливість надання кредитів тоді, коли банк не може цього зробити. Однак, якщо позичальник має більш ніж три кредити з заборгованостями чи активне судове рішення щодо виплати боргів, він не зможе отримати новий займ.
 • Недостатня кількість часу з моменту закриття попереднього кредиту. Після закриття попереднього кредиту повинно пройти достатньо часу для обробки всіх необхідних даних БКІ. Якщо минулий кредит був з боргами, то чекати доведеться не менше 72 годин з моменту виплати.

Умови кредитуванняНові Кредити

Оформити кредит в компанії можна на таких умовах:

 • Сума кредиту — від 1 000 до 10 000 грн
 • Термін кредитування — від 2 до 30 днів
 • Кожен кредит під 0,01% на перші три дні кредитування
 • Відсоткова ставка — 1,99% на день (726,35% річних)
 • Доступна пролонгація та реструктуризація
 • Можливе часткове та дострокове закриття кредиту
 • Присутній грейс-період

Як взяти кредит вНові Кредити

Процедура оформлення позики займає 10-15 хвилин. Заявка оброблюється за 5-10 хвилин. Сумарно процедура від початку реєстрації до отримання грошей не перевищує 25-30 хвилин. Оформлення складається з таких етапів:

 1. Перехід на сайт. Натисніть на кнопку «Оформити кредит» на цій сторінці і перейдіть на офіційний сайт компанії.
 2. Виставлення параметрів. Підіберіть найбільш відповідний розмір мікропозики та термін погашення. Підтвердіть вибір і натисніть на кнопку «Надіслати заявку».
 3. Зареєструйтесь. Впишіть власні ПІБ, стать, дату народження, номер ІПН, мобільний телефон та адресу електронної пошти. Ознайомтесь з угодою користувача та поставте відповідну галочку напроти неї. 
 4. Заповніть анкету. Вкажіть відомості про сімейне становище, рівень освіти, внесіть повні паспортні відомості та поставте позначку про згоду обробки персональних даних. Далі внесіть відомості про прописку та місце проживання, інформацію про працевлаштування та дохід. Також не забудьте вказати контактні дані місця роботи, це підвищує шанс на надання кредиту. На робочий номер компанія не буде телефонувати, це просто страховий контакт.
 5. Верифікуйте мобільний номер. Натисніть «Надіслати код у повідомленні» та внесіть його у відповідне поле на екрані. Це прив’яже номер телефону до вашого акаунту для забезпечення безпеки.
 6. Верифікуйте банківську карту. Це необхідно для того, щоб впевнитись, що карта належить саме вам і що вона активна. Потрібно ввести номер, термін дії та CVV. Після цього на рахунку буде заблоковано випадкову суму до 5 грн. Введіть точну суму в поле на екрані. Після підтвердження її одразу ж повернуть на рахунок.
 7. Отримайте рішення. Воно буде опрацьовано протягом 10 хвилин. Якщо заявка буде схвалена, вам надійде код в СМС-повідомленні.
 8. Підпишіть документ. Ознайомтесь з договором уважно. Якщо вас все влаштовує, підпишіть документ кодом з СМС (він прирівнюється до цифрового підпису).

Гроші будуть надіслані на верифіковану карту одразу після підписання документу. Допустимі затримки зі сторони банку, чиєю картою ви користуєтесь. 

Більшість заявок обробляється спеціальним алгоритмом у режимі 24/7. Якщо ж в анкеті буде допущено невеликі неточності, програма передасть заявку на розгляд спеціаліста. У цьому випадку оператор зателефонує вам у робочий час, щоб уточнити деталі. Якщо ж інформація вказана некоректно чи ви намагаєтесь ввести дані іншої особи, заявку буде відхилено.

Як виплатити кредитНові Кредити

Для погашення заборгованості існує декілька способів, з яких позичальник може обирати:

 • Погашення кредиту на сайті. Знайдіть в особистому кабінеті кнопку «Погашення кредиту» та натисніть її. З банківської картки відбудеться списання зазначеної суми. Переказ надходить миттєво.
 • За допомогою терміналу від ПриватБанку. Виберіть потрібну МФО з переліку, вкажіть реквізити та необхідну суму. Переказ йтиме до трьох днів, враховуйте цей факт при погашенні.
 • У відділенні банку. Зверніться до каси будь-якого українського банку. У призначенні платежу вкажіть номер кредитної організації та сплатіть комісію за банківські послуги. Надходження коштів також займатиме до трьох днів.

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка1,99%
Річна процентна ставка (APR)727%
Сума кредиту1000,00 грн
Термін кредиту10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 1,99% / 100 = 20 грн
Відсотки за 10 днів20 грн х 10 днів = 200 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 200 грн = 1200 грн

Плюси і мінусиНові Кредити

До основних переваг Нові кредити можна віднести:

 • Можливість отримати фінансову допомогу у будь-який момент часу.
 • Відсутність обмежень для клієнтів з поганою кредитною історією та прострочками в минулому.
 • Немає комісійних зборів у разі дострокового повернення грошей.
 • Доступний грейс-період для зручності погашення позики.
 • Є реструктуризація, якою можна скористатися у разі виникнення складнощів із зарахуванням коштів.
 • Доступна пролонгація на термін до 30 днів без комісій.
 • Вся процедура кредитування проходить дистанційно, не треба відвідувати відділення.
 • Кредит надається лише по паспорту та ІПН.
 • Запит розглядається моментально і гроші одразу надходять на карту.
 • Вся інформація написана великим шрифтом, немає прихованих пунктів.
 • Кредити доступні пенсіонерам до 90 років.
 • За дострокове та часткове повернення коштів відсутні комісії.

До недоліків компанії можна віднести:

 • Для новачків не передбачено бонусів
 • Співробітники можуть зателефонувати задля уточнення деякої інформації

Акції та промокодиНові Кредити

МФО «Нові Кредити» не передбачає видачу промокодів: нові клієнти отримують вітальну знижку автоматично. Для постійних користувачів періодично проводяться акції, що дозволяють отримати гроші на пільгових умовах, але для участі в них потрібно лише оформити позику у належний час. Якщо компанія почне пропонувати промокоди, ви зможете знайти їх на цій сторінці.

КонтактиНові Кредити

Офіційний сайт: novikredyty.com.ua

Телефон гарячої лінії: 0 800 301 008

Електронна пошта: info@novikredyty.com.ua

Юридична адреса: 02068, м. Київ, Проспект Петра Григоренка, 5-А

Поширені запитання

Чи може взяти позику в Нові Кредити пенсіонер?

Так, кредити доступні пенсіонерам до 90 років. Нові Кредити — одна з небагатьох МФО, що надають послуги кредитування пенсіонерам в такому віці. Для оформлення кредиту не потрібно надавати пенсійне посвідчення.

Чи можна отримати кредит в Нові Кредити з поганою кредитною історією?

Так, компанія охоче надає позики людям з зіпсованою КІ. Однак, позичальник не повинен мати понад три активні кредити з боргами. Також не допускається оформлення нового кредиту при виплаті позики за рішенням суду.

Як дізнатись статус заявки по кредиту Нові Кредити?

Рішення по заявці після розгляду анкети надходить в СМС-повідомленні. Всю інформацію також можна переглянути в особистому кабінеті на сайті компанії.

Що потрібно для оформлення пролонгації в Нові Кредити?

Пролонгація оформлюється в особистому кабінеті з карти або при внесенні коштів будь-яким іншим шляхом. Внесіть необхідну суму, щоб покрити відсотки по кредиту і кредит продовжиться на 30 днів (можна сплатити кредит раніше зазначеного терміну).

Написати коментар