OnCredit Огляд 

Кредит в OnCredit

ОнКредіт – це популярний сервіс мікрокредитування в Україні, який пропонує швидкі кредити онлайн на карту. Вся процедура від реєстрації та подачі заявки до отримання грошей проходить онлайн, що дозволя позичальнику не витрачати зайвий час на відвідування офісу компанії.

Перший кредит до 3600 грн грн під 1,9% в день

О компанії OnCredit

Послуги надаються ТОВ ФК «Верона». ІПН юридичної особи 41602157, розпорядження про видачу ліцензії №4561 від 19.12.2017 року.

Офіційний сайтhttps://oncredit.ua/
Сума кредитуваннявід 50 грн до 15000 грн
Перший займдо 3600 грн
Термінвід 5 до 90 днів
Відсоткова ставка1.9…1.9 %
Швидкість видачі15 хвилин
Мета кредитуБезвідмовні кредити онлайн, Довгострокові кредити, Кредит автоматом, Кредит без довідки про доходи, Кредит без застави, Кредит без прописки, Кредит без фото, Кредит з поганою історією, Кредит на карту без перевірки кредитної історії, Кредит онлайн без поручителів, Кредит онлайн на карту під 0%, Мікрозайми, Онлайн кредит без дзвінків і перевірок, Споживчий кредит, Терміновий кредит на картку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік70 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяПозичальник може підключити пролонгацію на термін, не перевищуючий термін кредитування, сплативши нараховані відсотки.
Дострокове погашенняМожливе дострокове погашення. Клієнт повинен виплатити тіло кредиту та відсотки за минулі дні користування кредиту.
ШтрафиПри простроченні кредитного договору щодня нараховується пеня в розмірі 2,9% від загальної суми позики. При ігноруванні нарахування пені, відкривається процес щодо примусового стягнення заборгованості в судовому порядку. Крім цього, борг може бути переданий третім особам.

Умови кредитування OnCredit

МФО OnCredit дозволяє подати заявку на позику на наступних умовах:

 • Кредитний ліміт від 50 до 15000 гривень.
 • Доступна сума для нових клієнтів – 3600 гривень;
 • Термін кредитування – до 29 днів.
 • Кредитна ставка ставка в OnCredit становить 1,9% в день. 
 • Безкоштовна пролонгація.
 • Можливість дострокового погашення.

Кому OnCredit надає кредит?

Вимоги до позичальника в компанії OnCredit мінімальні. Позику може отримати клієнт, який:

 • Має українське громадянство
 • Досяг віку 18 років
 • Має паспорт та ІПН
 • Володіє картою Visa або MasterCard від українського банку з позитивним балансом
 • Може надати номер телефону та електронну пошту.

Подати заявку на кредит в OnCredit мають право не тільки офіційно працевлаштовані, а й:

 • Клієнти із зіпсованою кредитною історією
 • Неофіційно працевлаштовані
 • Студенти
 • Матусі в декреті
 • Безробітні

Повторний кредит 

Після погашення першого кредиту позичальник може отримати новий вже на початку нового дня. Очікування пов’язане з роботою та оновленням даних в Кредитному Бюро.

Часткове та дострокове повернення коштів OnCredit

Допускається дострокова оплата без комісії і штрафів. Політика компанії дозволяє клієнтам не виплачувати зайві гроші за можливість погасити позику раніше.

Що буде, якщо не платити кредит OnCredit?

При простроченні кредитного договору щодня нараховується пеня в розмірі 2,9% від загальної суми позики. При ігноруванні нарахування пені, відкривається процес щодо примусового стягнення заборгованості в судовому порядку. Крім цього, борг може бути переданий третім особам.

Пролонгація – відсрочити виплату OnCredit

В OnCredit можна отримати пролонгацію. Термін використання кредитних коштів можна продовжити на 10 днів. Послугу можна під’єднати в один клік в особистому кабінеті. Для оформлення пролонгації необхідно виплатити відсотки за позикою. При цьому, клієнти можуть запитувати пролонгацію необмежену кількість разів.

Як взяти кредит в OnCredit

На сайті On Credit легко отримати кредит. Зареєструватись та відправити заявку зможе кожен. Для цього потрібно виконати такі дії:

 1. Перейти на сайт. Для цього натисніть кнопку на цій сторінці. Вона моментально перекине вас на офіційний сайт OnCredit.
 2. Обрати параметри кредиту. Вкажіть суму і термін позики, на яку розраховуєте. Введіть промокод, якщо він у вас є.
 3. Зареєструватись та створити особистий кабінет. Особистий кабінет дозволить вам подавати заявки на мікропозик в кілька кліків, погашати заборгованість, підключати функцію пролонгації.
 4. Подати анкету-заявку. Заповніть всі поля, вказавши паспортні дані, ІПН, адресу (прописки і фактичного місця проживання), а також ряд відомостей щодо працевлаштування і соціального положення. 
 5. Прив’язати і верифікувати карту. Для верифікації необхідно ввести реквізити карти, а потім пройти верифікацію за інструкцією. Важливо, щоб на карті було більше 1 грн.
 6. Очікування відповіді. Надішліть заявку на розгляд і дочекайтеся відповіді оператора. Як правило, це не займає більше 15 хвилин.
 7. Підписати договір. При позитивному рішенні ви отримаєте цифрову версію договору. Уважно прочитайте його. Якщо умови вас влаштовують, “підпишіть” договір кодом з СМС. Найближчим часом кошти надійдуть на вашу карту.

Перша заявка від позичальника обробляється вручну, але наступні заявки перевіряє алгоритм. Тож якщо клієнт не просрочив і вчасно погасив кредит, у нього буде змога отримати новий автоматично у будь-який час доби навіть у святкові дні. Для цього треба лише ввійти в особистий кабінет та повторно подати заявку (без заповнення анкет, вся дані зберігаються на сайті.

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка1,9%
Річна процентна ставка (APR)693,5%
Сума кредиту1000,00 грн
Термін кредиту10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 1,9% / 100 = 19,5 грн
Відсотки за 10 днів19,5 грн х 10 днів = 195 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 195 грн = 1195 грн

Як виплатити кредит OnCredit

Повернути кредит в OnCredit можна такими способами:

 • В особистому кабінеті з верифікованої карти. Це найшвидший метод з запропонованих, гроші надійдуть моментально.
 • Готівкою через термінали або каси банків. У цьому разі кошти можуть йти упродовж декількох днів.
 • За допомогою інтернет банкінгу. Зручний варіант для тих, хто хоче оплатити максимально швидко.

Плюси і мінуси OnCredit

У компанії безліч позитивних відгуків. В них можна узагальнити такі плюси:

 • Лояльні умови при отриманні позики з поганою кредитною історією.
 • Промокоди, які дають величезну знижку, відносно пропозицій багатьох інших МФО.
 • Автоматичне ухвалення при другому і наступних зверненнях.
 • Дострокове, часткове погашення та пролонгація необмежену кількість разів.
 • Позики доступні всім групам населення.

Мінуси виділяють лише два:

 • Висока кредитна ставка, немає акційної ставки для новачків.
 • Немає програми лояльності.

Чому відмовлено в кредиті від OnCredit?

Компанія лояльно ставиться до всіх позичальників і схвалює більше 90% заявок. Стаються і відмови, але причин для них не так багато:

 • Надання помилкової або свідомо неправдивої інформації в анкеті. При заповненні заявки на отримання кредиту треба бути уважним і вказувати точні дані. Варто також перевірити всю заявку перед відправленням. Надання ж даних іншої людини може не тільки спровокувати відмову у кредиті, а ще і довести справу до звинувачення у шахрайстві.
 • Невідповідність клієнта вимогам компанії. Це може бути відсутність українського громадянства, вік до 18 років тощо.

Дуже погана кредитна історія разом з відсутністю регулярного доходу. Якщо у клієнта є велика кількість заборгованостей, які він не виплачує або ж навіть справа доходила до суду, новий кредит він може не отримати.

Якщо заявка була відхилена, при цьому ви знаєте, що відповідаєте вимогам сервісу, спробуйте увійти в OnCredit і перевірити, чи немає в анкеті помилок. При необхідності виправте їх. Пізніше ви зможете спробувати відправити заявку ще раз.

Акції та промокоди OnCredit

Промокод дозволяє оформити позику в OnCredit зі знижкою – її точний розмір залежить від умов акції або свят. Компанія регулярно викладає промокоди на офіційний сайт або в соцмережі. Тому варто стежити за ними, щоб вихопити істотну знажку на кредит.

Контакти OnCredit

Офіційний сайт: oncredit.ua

Електронна пошта: info@oncredit.ua

Телефон: 0 800 21 21 33

Адреса: 04073, м.Київ, пр. Степана Бандери, 8, корпус 6

Прийом дзвінків щодня з 9:00 до 18:00

Поширені запитання

Які умови кредитування в Oncredit для людей з поганою КІ?

Для отримання позики в ОнКредит не потрібна ідеальна кредитна історія або довідка про доходи. Ці фактори не впливають на ставку. , В Oncredit можна отримати займ під 1,9% на день або 693,5% на рік. Знизити ставку можна за допомогою промокодів, які можна вводити в поле біля онлайн-калькулятору.

Що потрібно для оформлення пролонгації в OnCredit?

Пролонгацію в ОнКредит можна оформити лише на 10 днів, але кількість разів необмежена. Для оформлення треба внести на карту суму, що дорівнює відсоткам по кредиту та в особистому кабінеті ввімкнути пролонгацію. З верифікованої карти компанія зніме гроші та дозволить продовжити виплату в звичному режимі.

Коли можна зв’язатись з менеджерами OnCredit?

Можна отримати допомогу спеціалістів за телефоном 0 800 21 21 33 кожного дня з 9.00 до 18.00. Також є можливість написати на електронну пошту компанії - info@oncredit.ua.

Що робити при відмові в OnCredit?

Головне - не панікувати і просто перевірити анкету. Найчастіше відмови стаються через помилки в паспортних даних, адресі або номері телефону. Це не страшно, після виправлення заявку можна відправити знову.

Написати коментар