Pango

При отриманні позики в банку, однією з обов’язкових умов є підтвердження позичальником джерела доходів. Тому отримати кредит без довідок і поручителів особам, які працюють неофіційно або віддалено практично неможливо.

Однак таку позику можна оформити в компанії Pango, що займається онлайн кредитуванням. Кредитна організація видає клієнтам мікропозики на підставі 2 документів, без заставного забезпечення і без поручительства третіх осіб.

Перший займ до 15000 грн, під 0,1% в день

Про компанію Pango

Офіційний сайт https://pango.com.ua/
Сума кредитуваннявід 500 грн до 20000 грн
Перший займдо 10000 грн
Термінвід 91 до 120 днів
Відсоткова ставка0,01%
Швидкість видачі5 хвилин
Мета кредитуДо зарплати, На бізнес, На весілля, На відпочинок, На ремонт, На техніку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявок24/7
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік65 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяВідсутня
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиПри простроченні ставка збільшується, нараховується пеня, компанія має право подати до суду.

Умови кредитування в Pango

Розповімо про цю організацію докладніше. Pango відрізняється від інших мікрофінансових організацій України терміном кредитування. Позика видається користувачами на термін від 91 до 120 днів. Для нових клієнтів перша позика в компанії видається практично без відсотків – під 0,01% на день.

Однак ця ставка діє в так званий пільговий період, що становить 15 днів. Далі вже починають нараховувати 2,1% щодня. Якщо повернути позику до закінчення пільгового періоду, переплата буде мінімальною. Під час видачі мікрокредиту також може стягуватися комісія в розмірі від 0 до 17% суми позики.

Оформити кредит можуть навіть позичальники з поганою кредитною історією. Сума кредиту для таких користувачів залежить від кількості прострочень і кількості кредитних організацій, в яких оформлені позики.

Швидкий кредит онлайн без довідок і поручителів у Pango

На сервісі Pango позичальник надає інформацію з паспорта і свій номер платника податків. Це всі документи, які потрібні для оформлення мікропозики. Ідентифікувавши свою банківську картку, яка має бути активною, позичальник при отриманні позитивного рішення підтверджує цифровим кодом згоду з положеннями кредитного договору та отримує гроші на картковий рахунок.

Оформляється такий кредит онлайн, без довідок і поручителів, без надання заставного майна. Компанії також не цікаві цілі, на які беруться гроші в борг, і тому вона не вимагає від позичальників звіту про використання кредитних коштів. На сайті клієнту надається можливість самостійного вибору на кредитному калькуляторі бажаної суми позики й терміну кредитування. Тут же можна побачити і розмір переплати.

Кредит на карту без поручителя з двома документами

Компанія зробила інтерфейс свого сайту максимально простим і зручним у використанні. Процедура оформлення позики без довідок і поручителів на сервісі інтуїтивно зрозуміла навіть малодосвідченому користувачеві. Завдяки тому, що всі дії з оформлення кредиту відбуваються онлайн, позичальник економить свій час.

Для отримання грошей у борг потрібні український паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, мобільний телефон, активний email, активна картка, випущена українським банком, і доступ у мережу з будь-якого пристрою.

Для того щоб узяти кредит без поручителів і довідок, позичальник має зареєструватися й авторизуватися на сервісі Pango.

Подальші дії з отримання кредиту на картку без поручителя такі:     

 При ухваленні позитивного рішення потрібно підтвердити згоду з умовами кредитування. Робиться це за допомогою цифрового коду, який приходить у СМС.

Якщо все зроблено правильно, гроші моментально надходять на картковий рахунок. Якщо в позиці відмовлено, клієнт може подати заявку ще раз після закінчення місяця.

Як погасити кредит без довідок і поручителів

Погасити кредит, взятий без довідок і поручителів, можна одним із таких способів:

Користуватися сервісом Pango зручно людям, які обмежені часом і терміново потребують невеликої грошової суми на період до 4 місяців. Оформлення кредиту без довідок і поручителів відбувається швидко. Гроші надходять на рахунок позичальника моментально.

Співробітники мікрофінансової організації вибудовують з клієнтами довірчі відносини, тому в МФО немає вимог щодо надання довідок, застави та поручительства. Співпрацюючи з Pango, тисячі жителів України вже розв’язувати фінансові питання.

Написати коментар