Промокоди, знижки і акції на позики у нашому Telegram-каналі

Veomini Огляд

veomini веоміні лого

Veomini — це мобільний додаток для миттєвих кредитів. Позичальник просто вказує необхідну суму кредитування і за 2 хвилини гроші надходять йому на карту. Першу позику компанія надає під 0,01%. Сума кредиту при першому зверненні становить 1 500 грн і з часом зростає до 6 000 грн. Термін кредитування — до 30 днів. Позику можна отримати у будь-який час доби навіть у вихідні та свята.

Veomini — дочірній продукт компанії Moneyveo (ТОВ “Манівео Швидка Фінансова Допомога”). Він був створений з ціллю надати ще простіші умови кредитування, ніж на сайті компанії та полегшити процес отримання позики з телефону.

Компанія надає послуги згідно з такими документами:

Свідоцтво про реєстрацію. Серія та номер свідоцтва: ІК №105 від 21.03.2013 р.

Ліцензія (Розпорядження Нацкомфінпослуг №1001 від 14.05.2015 р.)

Перший займ до 1 500 грн, під 0,01% в день! 🤑💸✅

Про компаніюVeomini

Офіційний сайтveomini.com.ua
Сума кредитуваннявід 500 грн до 6 000 грн
Перший займдо 1 500 грн
Термінвід 3 до 30 днів
Відсоткова ставка2 %
Швидкість видачі2 хвилини
Мета кредитуДо зарплати, На бізнес, На весілля, На відпочинок, На ремонт, На техніку
Форма видачіОнлайн на карту
Графік прийому заявокЦілодобово
Мінімальний вік18 років
Максимальний вік70 років
Необхідні документіПаспорт і ІПН
Тип працевлаштуванняДекретна відпустка, Пенсіонер, Працюючий неофіційно, Працюючий офіційно, Працюючий офіційно, Студент, Тимчасово не працюючий
ПролонгаціяМожлива пролонгація на термін до 30 днів.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиПри простроченні нараховується штраф і пеня. Розмір вказано в договорі.

Отримання повторного кредиту 

Оформлення нової позики можливе при повній сплаті попередньої. В додатку позичальник може отримати лише один кредит. Якщо він сплатив займ, варто зачекати 24 години для оновлення даних в Бюро Кредитних Історій. При простроченому внеску варто чекати 72 години перед подачею нової заявки.

Пролонгація — відстрочити виплатуVeomini

Позичальник може оформити пролонгацію чи реструктуризацію позики на термін до 30 днів. Термін можна продовжувати декілька разів.

Часткове та дострокове повернення коштівVeomini

Можливе дострокове погашення кредиту (навіть з пролонгацією). Якщо кредит погашено достроково, позичальник сплатить лише відсотки, що нараховані за дні користування послугою.

Клієнт також може вносити суму частинами. Відсоткова ставка буде перерахована на залишок суми.

Що буде, якщо не платити кредитVeomini?

Для боржників передбачені покарання у виді пені та одноразового штрафу. Сума штрафу вказується в кредитному договорі та визначається в залежності від умов кредитування позичальника.

КомуVeomini надає кредит?

Для оформлення позики в додатку Veomini знадобляться:

 • Вік — 18-70 років
 • Громадянство України та актуальна прописка
 • Паспорт та ІПН
 • Електронна пошта
 • Мобільний телефон
 • Карта будь-якого українського банку з позитивним балансом на рахунку

Для роботи з додатком не треба мати офіційне працевлаштування чи ідеальну кредитну історію. Позику може отримати:

 • Безробітний
 • Неофіційно працевлаштований
 • Студент
 • Мама в декреті

Чому відмовлено в кредиті відVeomini?

Додаток був створений для швидкого надання безвідмовних кредитів. А тому причини відмови здебільшого технічні і не складають більше ніж 3% на рік. Причиною відмови можуть бути: 

 • Помилки в анкеті. Анкета — це “документ” позичальника в додатку. У ньому повинна міститись вся актуальна інформація про позичальника. Іноді клієнти допускають помилки у паспортних даних чи інших важливих пунктах. В цьому випадку анкета відправляється на допрацювання, а помилки в ній можна виправити у будь-який момент.
 • Проблеми з картою. До карти позичальника є ряд вимог. По-перше, вона повинна мати актуальний термін придатності + 60 додаткових днів (на виплату позики). По-друге, важливо мати на карті хоча б 5 грн. Ці гроші необхідні для проходження верифікації.
 • Багато боргів. Якщо позичальник має на своє ім’я понад три кредитів з прострочками, компанія не зможе надати ще і нову позику. 
 • Не оновилась інформація про позичальника. Після кожного виплаченого кредиту банки чи МФО відправляють дані до Бюро Кредитних Історій. На обробку інформації потребується час — від 24 до 72 годин.

Умови кредитуванняVeomini

Оформити кредит в компанії можна на таких умовах:

 • Сума кредиту — від 500 до 6 000 грн
 • Перший кредит надається на суму до 1 500 грн
 • Термін кредитування — від 3 до 30 днів
 • Перший кредит під 0,01%
 • Відсоткова ставка — від 2% (в залежності від суми та терміну)
 • Можливе часткове та дострокове закриття кредиту
 • Доступна пролонгація та реструктуризація

Як взяти кредит вVeomini

Додаток є унікальним в українському секторі кредитування. Позичальнику пропонується пришвидшена процедура отримання позики. Всю реєстрацію можна пройти “на ходу”. Для отримання коштів треба зробити такі дії:

 1. Завантажити додаток у Play Market та встановити його на своєму телефоні. Просто введіть в пошуку Play Market назву Veomini. Закачка відбувається в лічені секунди.
 2. Зареєструйтесь. Введіть свій номер телефону та вигадайте пін для входу.
 3. Заповнити коротку анкету, вказавши особисті та контактні дані. Заповнюйте всі поля уважно та намагайтесь не допускати помилок. Не вказуйте неправдиву інформацію спеціально. Спеціалісти компанії швидко розпізнають обман.
 4. Вибрати необхідну суму та термін на кредитному калькуляторі. Там же можна подивитись відсоткову ставку та фінальну суму, яку необхідно буде сплатити в кінці терміну кредитування.
 5. Ввести та верифікувати картку, на яку компанія перекаже гроші. Введіть дані карти та дочекайтесь, поки на ній заблокується випадкова сума до 5 грн. Введіть суму в поле на екрані. Якщо сума введена правильно, карта прикріпиться до додатка. Змінити карту або додати ще одну можна в налаштуваннях.
 6. Дочекатися рішення по заявці. Заявка розглядається приблизно 2 хвилини. Коли ваші дані буде перевірено, на екрані висвітиться повідомлення про схвалення.
 7. Підписати електронний договір. Ознайомтесь з усіма умовами в документі і погодьтесь з ними, якщо вам все підходить.

Кошти надходять позичальнику за 30-90 секунд після підписання договору. Будь-які затримки пов’язані з банком позичальника і спричинені не по вині додатку. Іноді банку необхідно детально розглянути надходження платежу, але зазвичай це не займає багато часу.

Для оформлення наступної позики введіть свій номер телефону. Вам надійде одноразовий код з СМС-повідомлення для підтвердження. Після цього введіть пін-код від акаунту. За бажанням ви можете прив’язати авторизацію через Face-ID чи відбиток пальцю. Вхід в додаток Veomini нагадує вхід в інтернет-банкінг.

Як виплатити кредитVeomini

Повернути гроші можна будь-яким зручним способом:

 • У додатку ВеоМіні в особистому кабінеті (через верифіковану карту в один клік).
 • Через онлайн-сервіс 2click за назвою компанії.
 • У терміналі 2click за іконкою компанії на екрані.
 • У касі банку за реквізитами та власними даними.
 • В інтернет-банкінгу.

Приклад розрахунку кредиту

Стандартний кредит
Щоденна процентна ставка2%
Річна процентна ставка (APR)727%
Сума кредиту1000,00 грн
Термін кредиту10 днів
Відсотки за 1 день1000,00 грн * 2% / 100 = 20 грн
Відсотки за 10 днів20 грн х 10 днів = 200 грн
Сума до повернення1000,00 грн + 200 грн = 1200 грн

Плюси і мінусиVeomini

Плюси мобільного додатка компанії VeoMini:

 • Інноваційний формат отримання кредиту за декілька хвилин.
 • Простий зрозумілий інтерфейс та швидка реєстрація в особистому кабінеті.
 • Для новачків діє знижка, перший кредит надається під 0,01%.
 • Існує програма лояльності для постійних позичальників.
 • Заявку на отримання грошей можна подавати у режимі 24/7 навіть у свята.
 • Прозорі умови кредитування без додаткових комісій та платежів.

Недоліком можна назвати невелику суму, доступну для отримання в кредит.

Акції та промокодиVeomini

Компанія пропонує скористатись спеціальною програмою бонусів для постійних клієнтів, яка називається “Рівні лояльності”. Рівні лояльності – це програма, з якою кожен користувач може отримати в додатку постійну знижку до 50%. При закритті навіть одного кредиту позичальник стає учасником цієї програми та отримує власний Рівень. З кожним наступним погашеним вчасно кредитом Рівень підвищується. Разом із підвищенням Рівня зростає індивідуальна знижка та розмір доступної суми кредиту.

Також у додатку регулярно проходять акції, які присвячені святам. Акційні умови одразу входять в підрахунок кредиту на онлайн-калькуляторі, а тому не треба вводити жодних додаткових кодів.

КонтактиVeomini

Офіційний сайт: veomini.com.ua

Телефон гарячої лінії: 0 800 21 87 20

Електронна пошта: support@veomini.com.ua

Юридична адреса: 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15, літера Б, поверх перший

Поширені запитання

Чи може взяти позику в Veomini пенсіонер?

Так, кредити доступні навіть для пенсіонерів до 70 років. При цьому не потрібно надавати пенсійне посвідчення, умови кредитування для усіх вікових груп однакові.

Чи можна отримати кредит у Veomini з поганою кредитною історією?

Так, в сервісі лояльно ставляться до минулих прострочень та навіть активних кредитів у позичальника. Важливо тільки не мати багато боргів одночасно та судових рішень з приводу їх виплати.

Що робити, якщо забув пароль для входу в Veomini?

У додатку передбачено 3 способи входу: Face-ID, Touch-ID та ПІН-код. Якщо клієнт забув ПІН-код, він може увійти за допомогою іншого способу та змінити його в особистому кабінеті. Якщо ж Face-ID чи відбиток пальцю не було налаштовано, акаунт буде заблоковано. Для розблокування знадобиться декілька хвилин часу та слідування підказкам додатку.

Як дізнатись статус заявки по кредиту Veomini?

Рішення по заявці одразу ж з’явиться на екрані в додатку. Час очікування не перевищує 2 хвилини. Надалі в додатку буде виводитись вся актуальна інформація по кредиту — термін, сума до повернення, відсотки.

Написати коментар