Вибір кредитної компанії

При виборі компанії для оформлення позики в Києві варто звернути увагу на такі моменти:

 • Можливість отримати кредит. Позичальнику можуть не надати займ, якщо він не відповідає базовим вимогам МФО. Перед процедурою оформлення варто звіритись з ними.
 1. Розмір відсоткової ставки. Визначіться, яка ставка буде для вас прийнятною. МФО пропонують кредити зі ставкою від 0,2% до 3,5% на день.
 2. Термін кредитування. Розрахуйте найменший термін, за який вам буде зручно повернути кредит. Зверніть увагу на компанії, в яких добре поєднується відсоткова ставка і термін кредитування.
 3. Комісії. Зазвичай мікрофінансові організації не мають прихованих комісій, але перед отриманням кредиту треба бути впевненим в цьому. Прочитайте інформацію про кредитора на нашому сайті.
 4. Репутація сервісу. Репутацію можна відстежити за допомогою відгуків та оглядів. 

Приклад розрахунку

Кінцева сума, яку клієнт виплатить, залежить від кількох факторів — суми кредитування, терміну та відсоткової ставки.

Майже всі МФО в Києві пропонують клієнтам фіксовану відсоткову ставку. Найпопулярніший формат — кредит під 1-2% на день. Перший кредит можливо отримати під 0,01%, якщо компанія проводить відповідну акцію. 

Типовий термін кредитування складає 30 днів. Але можна зустріти сервіси, які надають займ на термін до 1 року.

Якщо позичальник обирає невеликий термін кредитування, він сплачує меншу суму. Кредит також можна погасити достроково і не виплачувати відсотки за дні, які залишились.

Перший кредит під 0,01%

Деякі МФО пропонують спеціальну пропозицію для нових клієнтів — позику під 0,01%. Приклад розрахунку такого кредиту на 1 000 гривень:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Частіше за все, МФО користуються кредитною ставкою 2%. Розрахуємо кредит на 1 000 грн з такою ставкою:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

Твоя Позика

Твоя Позика – це кредитна компанія, яка пропонує швидкі та зручні кредити на вигідних умовах. Серед переваг компанії можна відзначити високу швидкість оформлення кредиту, можливість вибору зручного графіка погашення, відсутність прихованих комісій та штрафів. Крім того, перший кредит можна взяти на сумму 150 000 грн!

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику в Києві?

Отримати кредит на карту чи готівкою в Києві завдяки МФО може будь-який клієнт, який підпадає під мінімальні вимоги — громадянство України, наявність паспорта, ІПН та актуальна карта українського банку. Деякі організації можуть мати додаткові умови — якісна кредитна історія, офіційне працевлаштування тощо. Якщо ви розумієте, що не підходите під ці критерії, ми радимо шукати безвідмовні кредити в Києві. Для їх отримання достатньо бути дієздатним громадянином України.

Як отримати позику в Києві?

 1. Оберіть компанію. Знайдіть на нашому сайті МФО, яка підходить під ваші критерії.
 2. Виставіть параметри. На онлайн-калькуляторі вкажіть необхідні термін і суму, оцініть відсотки і введіть промокод за наявністю.
 3. Зареєструйтесь і пройдіть анкетування. Чесно відповідайте на всі питання. Після реєстрації відкривається доступ до особистого кабінету.
 4. Верифікуйте карту. Вкажіть дані карти та дочекайтесь, поки компанія заблокує на рахунку випадкову суму до 5 грн. Введіть у поле на екрані суму і отримайте доступ до своєї карти в особистому кабінеті.
 5. Дочекайтесь підтвердження. Воно надходить в середньому за 15 хвилин.
 6. Підпишіть договір. Ознайомтесь з документом і введіть код з СМС. Він прирівнюється до електронного підпису.

Де взяти кредит в Києві з поганою кредитною історією?

Більшість компаній надають кредити в Києві з поганою КІ. Для МФО важливе лише ставлення позичальника до актуальних кредитних обов’язків. Якщо він буде платити внески вчасно, то зможе навіть підвищити свій кредитний рейтинг.

Чи можу я отримати займ в Києві без довідки про доходи?

Для отримання позики в МФО не потрібна довідка про доходи. Це відрізняє кредитні організації від банків. Клієнт має лише надати інформацію про суму свого прибутку та тверезо оцінити, чи зможе він вчасно погасити займ.