Вибір кредитної компанії

При виборі компанії для оформлення позики в Києві варто звернути увагу на такі моменти:

 • Можливість отримати кредит. Позичальнику можуть не надати займ, якщо він не відповідає базовим вимогам МФО. Перед процедурою оформлення варто звіритись з ними.
 1. Розмір відсоткової ставки. Визначіться, яка ставка буде для вас прийнятною. МФО пропонують кредити зі ставкою від 0,2% до 3,5% на день.
 2. Термін кредитування. Розрахуйте найменший термін, за який вам буде зручно повернути кредит. Зверніть увагу на компанії, в яких добре поєднується відсоткова ставка і термін кредитування.
 3. Комісії. Зазвичай мікрофінансові організації не мають прихованих комісій, але перед отриманням кредиту треба бути впевненим в цьому. Прочитайте інформацію про кредитора на нашому сайті.
 4. Репутація сервісу. Репутацію можна відстежити за допомогою відгуків та оглядів. 

Приклад розрахунку

Кінцева сума, яку клієнт виплатить, залежить від кількох факторів — суми кредитування, терміну та відсоткової ставки.

Майже всі МФО в Києві пропонують клієнтам фіксовану відсоткову ставку. Найпопулярніший формат — кредит під 1-2% на день. Перший кредит можливо отримати під 0,01%, якщо компанія проводить відповідну акцію. 

Типовий термін кредитування складає 30 днів. Але можна зустріти сервіси, які надають займ на термін до 1 року.

Якщо позичальник обирає невеликий термін кредитування, він сплачує меншу суму. Кредит також можна погасити достроково і не виплачувати відсотки за дні, які залишились.

Перший кредит під 0,01%

Деякі МФО пропонують спеціальну пропозицію для нових клієнтів — позику під 0,01%. Приклад розрахунку такого кредиту на 1 000 гривень:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Частіше за все, МФО користуються кредитною ставкою 2%. Розрахуємо кредит на 1 000 грн з такою ставкою:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

RECREDIT

Компанія надає кредити на суму до 100 000 гривень, а так само перекредитування мікропозик. У сервісі можна оформити позику на будь-які потреби, наприклад на подорож, ремонт техніки, покупку продуктів, оплату медичних послуг і так далі. Крім споживчих позик, Сервіс займається кредитуванням фізичних осіб і бізнес.

Verocash

Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. VeroCash видає кредит на банківську карту видає всього під 1,49%. Термін дії позики від сьоми до тридцяти днів.

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику в Києві?

Отримати кредит на карту чи готівкою в Києві завдяки МФО може будь-який клієнт, який підпадає під мінімальні вимоги — громадянство України, наявність паспорта, ІПН та актуальна карта українського банку. Деякі організації можуть мати додаткові умови — якісна кредитна історія, офіційне працевлаштування тощо. Якщо ви розумієте, що не підходите під ці критерії, ми радимо шукати безвідмовні кредити в Києві. Для їх отримання достатньо бути дієздатним громадянином України.

Як отримати позику в Києві?

 1. Оберіть компанію. Знайдіть на нашому сайті МФО, яка підходить під ваші критерії.
 2. Виставіть параметри. На онлайн-калькуляторі вкажіть необхідні термін і суму, оцініть відсотки і введіть промокод за наявністю.
 3. Зареєструйтесь і пройдіть анкетування. Чесно відповідайте на всі питання. Після реєстрації відкривається доступ до особистого кабінету.
 4. Верифікуйте карту. Вкажіть дані карти та дочекайтесь, поки компанія заблокує на рахунку випадкову суму до 5 грн. Введіть у поле на екрані суму і отримайте доступ до своєї карти в особистому кабінеті.
 5. Дочекайтесь підтвердження. Воно надходить в середньому за 15 хвилин.
 6. Підпишіть договір. Ознайомтесь з документом і введіть код з СМС. Він прирівнюється до електронного підпису.

Де взяти кредит в Києві з поганою кредитною історією?

Більшість компаній надають кредити в Києві з поганою КІ. Для МФО важливе лише ставлення позичальника до актуальних кредитних обов’язків. Якщо він буде платити внески вчасно, то зможе навіть підвищити свій кредитний рейтинг.

Чи можу я отримати займ в Києві без довідки про доходи?

Для отримання позики в МФО не потрібна довідка про доходи. Це відрізняє кредитні організації від банків. Клієнт має лише надати інформацію про суму свого прибутку та тверезо оцінити, чи зможе він вчасно погасити займ.