Банки готові до «чорної» п’ятниці та значного зростання запитів на кредитні продукти

Банки готові до «чорної» п'ятниці та значного зростання запитів на кредитні продукти

Представники банківської спільноти заявили про те, що вони готові до зростання попиту на запити щодо кредитних продуктів. Такий сплеск вже почався з понеділка 22 листопада і продовжується досі. Бум виданих кредитів відбудеться з п’ятниці на суботу, коли більшість великих компаній таки запустять добрі акційні пропозиції.

Так було сказано про те, що в період гарячих цін звичайний обсяг запитів на кредитні продукти зростає десь на 30-40% порівняно з аналогічним періодом. Крім того, поточний рік показав, що люди вже пристосувалися до нових реалій та стабілізували свій економічний добробут. Так, середній запит на кредит зріс на 20-25% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Люди стали більше купувати та звертати увагу на більш дорогі товари.

Банки заявляють, що вони підготували цікаві кредитні пропозиції для своїх клієнтів. Так, представники ПУМБ, ОТБ та інших фінансових установ заявили про те, що вони зараз пропонують абсолютно безвідсоткову розстрочку на всі покупки. Крім того, будь-яку операцію можна оформити на розстрочку без сплати відсотків. Просто потрібно в онлайн-банкінгу зробити відповідний запит.

Цікава особливість у тому, що за 4 дні чорної п’ятниці банки оформлять стільки споживчих кредитів, скільки вони зазвичай оформлюють за цілий місяць. При цьому попит мають як паперові кредити, які можна оформити в магазинах, так і онлайн позики, коли банки пропонують отримати кредит дистанційно. Наприклад, цього року багато банків заявили про те, що вони змінили вектор свого розвитку. І незважаючи на присутність представників банків у магазинах, вони простіше та швидше оформлятимуть кредити через онлайн додатки.

Наприклад, той самий ПУМБ пропонує оформити «телефонні кредити» прямо в залі магазину. Співробітники банку знаходяться у залах продажу, а в руках у них звичайний смартфон. Достатньо заявити про своє бажання і кредит прямо там буде оформлений лише за паспортом.

Але треба бути обережними

При цьому банкіри попереджають, що потрібно дуже уважно підбирати кредитний продукт саме під час «чорної» п’ятниці. Потрібно звертати увагу на додаткові умови кредитування, оскільки не всі кредитори працюють чесно. І той кредит, який буде оформлений у цей період, може стати найбільшою помилкою за останній тиждень.

Звичайно, не варто забувати і про ціни, які анонсовані у мережах. Вартість в даний період, та ще з урахуванням нарахованих відсотків, може виявитися досить невигідною порівняно зі звичайною ціною в період без знижки.

Написати коментар