Коли люди зможуть отримати 1000 за вакцинацію

Коли люди зможуть отримати 1000 за вакцинацію

Влада обіцяла, що 19 грудня 2021 року стартує програма надання додаткової тисячі гривень тим громадянам, які мають зелений сертифікат та пройшли повний курс вакцинації. Але наразі з офіційними заявами виступив Михайло Федоров, який обіймає посаду міністра цифрової трансформації.

Міністр заявив, що, на жаль, 19 грудня ніхто з громадян не зможуть отримати обіцяну 1000 гривень. Основна причина – не до кінця автоматизовано процес зарахування коштів від міністерства до звичайної людини на банківську картку. Також є дуже багато бюрократичних перепон, які не до кінця наразі вирішені.

Але Михайло Федоров звернув увагу на те, що затримка наразі коливається від 1 до 3 днів. Всі питання будуть вирішені найближчим часом. Хвилюватися не варто і всі охочі зможуть отримати гроші.

Треба зазначити, що наразі в додатку «Дія» вже доступна послуга «еПідтримка». Пілотний проєкт було запущено вже в понеділок, 13 грудня. Для того, щоб подати заявку на отримання коштів, необхідно було оформити спеціальну картку в банку через онлайн-банкінг. Потім достатньо було в «Дія» сформувати запит та відправити його на розгляд. 

В понеділок в пілотному проєкті взяли участь десятки людей. Але наразі ніхто з них не отримав кошти. Система надає наступну відповідь «Запит в обробці. Повідомимо, коли гроші будуть зараховані в банк». Тому питання щодо отримання коштів наразі відкрите. Але люди сподіваються, що вже скоро зможуть скористатися можливістю.

І якщо багато експертів такі заходи осуджують, то молодь охоче оформлює картки та подає заявки на тисячу. Оскільки це чудова можливість перед новорічними святами сходити до кінотеатру або театру.

Написати коментар