Вибір кредитної компанії

При виборі позики в Чернігові спирайтесь на такі фактори:

 1. Доступність кредиту. Дізнайтесь, чи надасть вам компанія кредит та чи підходите ви під її вимоги.
 2. Відсотки. Обирайте не надто високу відсоткову ставку. Звертайте увагу на акції та знижки.
 3. Термін кредиту. Визначте строк, за який вам було б зручно закрити кредит. Не розтягуйте позику на надто довгий термін.
 4. Комісії. Впевніться, що компанія надає прозорі умови про вартість послуги. Для цього можна ознайомитись з правовими документами.
 5. Надійність. Оцініть відгуки та огляди на нашому сайті та у всьому інтернеті. Дізнайтесь, наскільки надійна компанія.

Приклад розрахунку

Сума кредиту розраховується опираючись на термін і процентну ставку продукту.

Більшість МФО в Чернігові надають позики з процентною ставкою 1-2% в день. Деякі фірми проводять акції для нових клієнтів на кредити під 0,01%.

Термін кредитування здебільшого складає 30 днів. Іноді компанії надають позики на строк до 365 днів.

За кожен день користування позикою нараховуються відсотки. Для збереження фінансів можна встановити менший термін кредитування або звернутися у фірму, яка пропонує дострокове погашення зі сплатою відсотків тільки за дні користування кредитом.

Перший кредит під 0,01%

Популярна акція серед мікрофінансових організацій — кредит під 0,01%. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Найпопулярніша ставка на займ в Чернігові — 2% на день. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

RECREDIT

Компанія надає кредити на суму до 100 000 гривень, а так само перекредитування мікропозик. У сервісі можна оформити позику на будь-які потреби, наприклад на подорож, ремонт техніки, покупку продуктів, оплату медичних послуг і так далі. Крім споживчих позик, Сервіс займається кредитуванням фізичних осіб і бізнес.

Verocash

Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. VeroCash видає кредит на банківську карту видає всього під 1,49%. Термін дії позики від сьоми до тридцяти днів.

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику в Чернігові?

Кредит в МФО Одеси може отримати дієздатний громадянин України, якому виповнилось 18 років. Максимальний вік зазвичай становить 75 років, але деякі компанії не мають верхнього вікового порогу для позичальників. З документів знадобляться лише паспорт та ІПН. Також необхідно мати мобільний телефон та електронну пошту для підтвердження і банківську карту для надходження грошей. Такий тип кредиту називається безвідмовним. Понад 95% клієнтів отримують схвальну відповідь.

Як отримати позику в Чернігові?

Для отримання позики потрібно пройти кілька простих кроків:

 1. Вибір компанії. Прочитайте огляди на нашому сайті, зробіть вибір і натисніть на кнопку "Отримати кредит".
 2. Визначення характеристик. На онлайн-калькуляторі виставіть потрібну суму і термін та оцініть відсотки.
 3. Реєстрація та заповнення заяви. Введіть свої дані. Вказуйте тільки чесну та власну інформацію, перевіряйте її на помилки. Після реєстрації відкриється доступ до облікового запису.
 4. Верифікація карти. Введіть дані з карти. На ній буде заблоковано суму до 5 грн. Введіть суму в строку на екрані. Далі цією картою можливо буде користуватися безпосередньо з особистого кабінету для виплати позики або оформлення пролонгації.
 5. Очікування підтвердження. На телефон прийде підтвердження з кодом для підписання документа за 10-15 хв.
 6. Підписання угоди. Прочитайте угоду в особистому кабінеті. У тому випадку, якщо умови вас влаштовують, введіть код з СМС. Гроші надійдуть на карту через декілька хвилин.

Де взяти кредит в Чернігові з поганою кредитною історією?

Більшість МФО надають кредити в Чернігові з поганою КІ. Для компанії важливе лише вчасне погашення кредиту. Завдяки вчасному погашенню клієнт може покращити свою кредитну історію.

Чи можу я отримати займ в Чернігові без довідки про доходи?

Для оформлення займу в МФО не знадобиться довідка про доходи та офіційне працевлаштування. Компанії надають однакові послуги для клієнтів, незалежно від їх соціального та фінансового статусу. Клієнт самостійно повинен визначити, чи зможе він погасити кредит.