Вибір кредитної компанії

Для вибору кращої позики в Івано-Франківську рекомендується звернути увагу на такі пункти:

 1. Можливість оформлення. Дізнайтесь, чи задовільняєте ви вимогам обраної МФО.
 2. Відсоткова ставка. Визначте зручну відсоткову ставку, за якою було б не проблематично гасити кредит.
 3. Термін кредитування. Оберіть найзручніший термін, зверніть увагу на відношення відсоткової ставки до кількості днів кредитування.
 4. Комісії. Зверніть увагу на прозорість компанії. Всі додаткові платежі повинні бути відображені на видних місцях на сайті.
 5. Репутація. Дізнайтесь інформацію про кредитора з відгуків та оглядів. Обирайте тільки компанії з ліцензією та хорошою репутацією.

Приклад розрахунку

Фінальний платіж залежатиме від відсоткової ставки та терміну кредитування.

Найбільшою популярністю користуються МФО, які пропонують базову ставку 1-2% та знижку на перший кредит до 0,01% на день.

Більшість МФО пропонують максимальний термін кредитування до 30 днів. Інколи можна зустріти компанії, що надають кредит на термін до року.

Після оформлення послуги за кожен день користування грошима буде нараховуватись відсоток. Чим меншим буде термін кредитування, тим меншу суму доведеться сплатити позичальнику.

Перший кредит під 0,01%

Часто можна зустріти акцію — перший кредит під 0,01%. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Більшість МФО надають займ в Івано-Франківську під 2% на день. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

RECREDIT

Компанія надає кредити на суму до 100 000 гривень, а так само перекредитування мікропозик. У сервісі можна оформити позику на будь-які потреби, наприклад на подорож, ремонт техніки, покупку продуктів, оплату медичних послуг і так далі. Крім споживчих позик, Сервіс займається кредитуванням фізичних осіб і бізнес.

Verocash

Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. VeroCash видає кредит на банківську карту видає всього під 1,49%. Термін дії позики від сьоми до тридцяти днів.

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику в Івано-Франківську?

Займ в Івано-Франківську доступний клієнтам, які відповідають таким умовам:

 1. Наявність паспорту, ІПН та банківської карти
 2. Громадянство України
 3. Вік — 18-75 років

Таку послугу називають безвідмовним кредитом. Для отримання позики на більші кошти знадобиться розширений пакет документів.

Як отримати позику в Івано-Франківську?

Для отримання позики необхідно пойти декілька швидких кроків:


 1. Вибір компанії. Спираючись на огляди з нашого сайту, оберіть компанію з більш вигідними умовами.
 2. Визначення параметрів. Підрахуйте на онлайн-калькуляторі суму, термін та відсотки. Також при підрахунку можна ввести промокод.
 3. Заповнення заявки. Пройдіть реєстрацію та анкетування. Вкажіть чесну інформацію про себе, а паспортні дані перевірте на помилки.
 4. Верифікація карти. Введіть дані з карти. На ній буде заблоковано випадкову суму до 5 грн. Введіть цю суму в поле на екрані. Надалі карта стане доступна в особистому кабінеті для проведення операцій.
 5. Очікування підтвердження. Отримайте рішення по кредиту в СМС. З позитивним рішенням також надходить код для наступного кроку.
 6. Підписання договору. Увійдіть в особистий кабінет і ознайомтесь з договором. Підпишіть його за допомогою коду.

Де взяти кредит в Івано-Франківську з поганою кредитною історією?

Кредити в Івано-Франківську з поганою КІ надають майже всі МФО. Компаніям важливе вчасне повернення коштів.Шляхом вчасної сплати кредиту позичальник може підвищити свій кредитний рейтинг.

Чи можу я отримати займ в Івано-Франківську без довідки про доходи?

Так. Кредит без довідки про доходи, поручителя і застави можна отримати тільки в МФО. Позичальник не повинен мати навіть офіційне працевлаштування.