Вибір кредитної компанії

Ретельно підійдіть до вибору сервісу. Опирайтесь на такі моменти:

 1. Вимоги компанії. Перед оформленням кредиту в Кривому Розі продивіться вимоги до позичальника та звірте їх зі своїми можливостями.
 2. Відсоток. Оцініть розмір відсоткової ставки та проаналізуйте, наскільки він прийнятний для вас.
 3. Термін кредитування. Подумайте, за який строк вам було б зручно погасити кредит. Знайдіть МФО, яка пропонує такий термін.
 4. Комісія. Продивіться умови кредитування та дізнайтесь, чи є в компанії комісії (відкриті або приховані).
 5. Репутація. Перегляньте огляди та відгуки від користувачів. Зверніть увагу на співвідношення поганих та хороших відгуків.

Приклад розрахунку

Від терміну кредитування і відсоткової ставки залежить і кінцева сума до виплати.

МФО у Кривому Розі здебільшого пропонує кредити під 1-2% на добу. При першому зверненні можна натрапити на акційні умови і отримати кредит під 0,01%.

Найчастіше компанії використовують стандартний термін кредитування — 30 днів. Але він може бути як більше, так і менше, коливаючись в діапазоні від 7 днів до 1 року.

Зменшення терміну кредитування несе за собою зменшення фінальної суми. Ми радимо обирати найменший термін, за який ви б змогли погасити кредит. Також можна звернути увагу на сервіси з безвідсотковим достроковим погашенням кредиту.

Перший кредит під 0,01%

Перший кредит під 0,01% зараз можна отримати в переважній більшості компаній. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Займ в Кривому Розі найчастіше надають зі сталою процентною ставкою 2%. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

 

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

Твоя Позика

Твоя Позика – це кредитна компанія, яка пропонує швидкі та зручні кредити на вигідних умовах. Серед переваг компанії можна відзначити високу швидкість оформлення кредиту, можливість вибору зручного графіка погашення, відсутність прихованих комісій та штрафів. Крім того, перший кредит можна взяти на сумму 150 000 грн!

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику у Кривому Розі?

Кредит на карту чи готівкою в Кривому Розі може отримати дієздатний громадянин України. Він має бути в рамках 18-75 років. З документів знадобиться лише паспорт, ІПН та банківська карта. МФО надають безвідмовні кредити всім, хто виконує ці прості умови.

Як отримати позику у Кривому Розі?

Оформлення позики в Кривому Розі складається з декількох етапів, які не займуть у вас понад 40 хвилин:

 1. Вибір МФО. З нашого рейтингу виберіть компанію, яка надає найбільш комфортні умови для вас.
 2. Визначення суми та терміну. На онлайн-калькуляторі вкажіть параметри та подивіться на розрахунок кінцевої суми. За наявністю, введіть промокод.
 3. Реєстрація і заявка. Вкажіть власні дані чесно, перевірте їх на помилки. Оформлення кредиту на іншу особу вважається шахрайством.
 4. Підтвердження карти. Внесіть дані карти і зачекайте, поки на ній буде заблоковано випадкову суму до 5 гривень. Суму напишіть в поле на екрані. Це дасть змогу користуватись картою в особистому кабінеті і виплачувати позику напряму.
 5. Підписання договору. На вказаний номер надійде СМС з кодом і рішенням. Код слід ввести під договором в особистому кабінеті після ознайомлення з ним. Гроші надійдуть через декілька хвилин після підтвердження.

Де взяти кредит у Кривому Розі з поганою кредитною історією?

Мікрофінансові компанії надають кредити у Кривому Розі з поганою КІ. Якщо клієнт виплатить позику вчасно, він зможе підвищити показник кредитної історії.

Чи можу я отримати займ у Кривому Розі без довідки про доходи?

Для оформлення швидкої позики не потрібна довідка про доходи. Клієнт не повинен мати офіційне працевлаштування чи підтверджувати свій прибуток. Для компанії має значення лише погашення позики в зазначений термін.