Вибір кредитної компанії

Вибір компанії для оформлення позики в Полтаві містить в собі такі пункти:

 1. Вимоги до позичальника. Звертайте увагу на умови компанії і порівнюйте їх зі своїми можливостями.
 2. Відсотки. Обирайте компанію з найвигіднішою відсотковою ставкою, перевіряйте, чи проводить сервіс акції.
 3. Термін кредитування. Виберіть компанію з найбільш підходящим для вас терміном та можливістю дострокового погашення, аби не переплачувати за зайві дні.
 4. Приховані платежі. Прочитайте правовий документ компанії та впевніться, що продукти не містять додаткових комісій, про які кредитор змовчує.
 5. Репутація. Ознайомтесь з відгуками та оглядами про сервіс на нашому сайті та у пошуку. 

Приклад розрахунку

Клієнт сплачує суму, яка формується в залежності від відсоткової ставки та терміну кредитування.

Найбільш популярна відсоткова ставка в Полтаві ​​— 1-2% на день користування послугою. Більшість МФО пропонують знижену ставку на перший кредит — 0,01%.

Термін кредитування може становити до року, але зазвичай він не перевищує 1 місяць.

Чим менший термін кредитування обирає клієнт, тим менше відсотків він сплатить в кінці строку. А в компаніях, які надають безкоштовне дострокове погашення, кредит можна повернути коли завгодно, не сплачуючи відсотки за залишок терміну.

Перший кредит під 0,01%

МФО в Полтаві пропонують кредити для нових позичальників під 0,01%. Приклад розрахунку такого кредиту на 1 000 гривень:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Найчастіше компанії використовують кредитну ставку 2%. Розрахуємо кредит на 1 000 грн з такою ставкою:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

Твоя Позика

Твоя Позика – це кредитна компанія, яка пропонує швидкі та зручні кредити на вигідних умовах. Серед переваг компанії можна відзначити високу швидкість оформлення кредиту, можливість вибору зручного графіка погашення, відсутність прихованих комісій та штрафів. Крім того, перший кредит можна взяти на сумму 150 000 грн!

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику в Полтаві?

Для отримання займу в Полтаві треба виконати декілька простих вимог. Позичальник повинен бути повнолітнім та мати громадянство України. З документів необхідно надати лише паспорт та ІПН. Обов’язкова також наявність актуальної карти українського банку, телефону та електронної пошти. Такий кредит називають безвідмовним, тому що дані обробляються алгоритмами і при правильному введенні інформації шанс відмови — мінімальний.

Як отримати позику в Полтаві?

Для оформлення кредиту ми підготувати універсальну інструкцію:

 1. Оберіть компанію. На нашому сайті виберіть МФО, яка найбільше підходить під ваші вимоги.
 2. Підрахуйте параметри. Скористайтесь онлайн-калькулятором для виставлення необхідних суми та терміну. Оцініть відсоткову ставку і за можливістю введіть промокод.
 3. Зареєструйтесь і подайте заявку. Дайте відповіді на всі запитання, вказуючи лише власну інформацію. Перевірте анкету на помилки.
 4. Верифікуйте карту. Введіть дані банківської карти, на яку плануєте отримати позику. На ній буде заблоковано випадкову суму до 5 грн. Введіть суму в поле на екрані і карту буде прикріплено до особистого кабінету.
 5. Підпишіть документ. Зачекайте підтвердження. Воно надійде на телефон разом з кодом для підписання договору. Прочитайте умови та підпишіть документи цим кодом. Гроші надійдуть на карту упродовж декількох хвилин.

Де взяти кредит в Полтаві з поганою кредитною історією?

МФО надають кредити в Полтаві з поганою КІ. Клієнт не обов’язково повинен мати ідеальний рейтинг. Від нього вимагається лише вчасно сплачувати внески. Таким чином він може покращити свою кредитну історію.

Чи можу я отримати займ в Полтаві без довідки про доходи?

Довідка про доходи не є обов’язковим документом для отримання кредиту в МФО. Клієнт може її додати за наявністю в деяких сервісах для покращених умов. Але здебільшого компанії не звертають увагу на тип працевлаштування і стаж.