Вибір кредитної компанії

Позичальнику треба опиратись на такі фактори при виборі позики у Вінниці:

 1. Можливість кредитування. Впевніться, що компанія надасть вам кредит. Перевірте вимоги до клієнта та зіставте зі своїми можливостями.
 2. Відсоткова ставка. Визначте найбільший розмір відсоткової ставки, яку вам буде комфортно виплачувати. Шукайте пропозиції в цьому діапазоні.
 3. Термін кредитування. Оберіть термін кредитування з оглядом на відсоткову ставку. З меншим терміном можна економити на відсотках.
 4. Комісії. Дізнайтесь, чи немає в компанії прихованих комісій. Всі витрати по кредиту повинні бути вказані на сайті відкрито.
 5. Огляди на компанію. Оцініть репутацію МФО, прочитайте відгуки та статті про неї. 

Приклад розрахунку

Фінальна сума до сплати базується на терміні кредитування і відсотковій ставці, яку виставляє компанія.

МФО у Вінниці пропонують різні відсоткові ставки — від 0,2% до 3,5%. Найпопулярніший діапазон — 1-2% на день. Також на багатьох сервісах можна отримати перший кредит під 0,01%.

Стандартний максимальний термін кредитування — 30 днів. Деякі компанії пропонують строки до 1 року.

Радимо обирати оптимальне співвідношення терміну кредитування і ставки для уникнення переплат. Зверніть увагу на компанії, які пропонують безкоштовне дострокове погашення без сплати відсотків за неактивні дні.

Перший кредит під 0,01%

Компанії пропонують знижку на перший кредит — його можна отримати під 0,01%. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Частіше за все можна зустріти займ у Вінниці під 2% на день. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

RECREDIT

Компанія надає кредити на суму до 100 000 гривень, а так само перекредитування мікропозик. У сервісі можна оформити позику на будь-які потреби, наприклад на подорож, ремонт техніки, покупку продуктів, оплату медичних послуг і так далі. Крім споживчих позик, Сервіс займається кредитуванням фізичних осіб і бізнес.

Verocash

Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. VeroCash видає кредит на банківську карту видає всього під 1,49%. Термін дії позики від сьоми до тридцяти днів.

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику у Вінниці?

Кожен дієздатний повнолітній громадянин України має право отримати кредит на карту чи готівкою в Вінниці. Йому треба лише надати паспорт, ІПН, банківську карту та зареєструватись в ораному сервісі за допомогою мобільного телефону та електронної пошти. МФО зазвичай надають безвідмовні кредити. Кредит на великі суми може мати додаткові вимоги до позичальника та його документів.

Як отримати позику у Вінниці?

Оформлення займу у Вінниці складається з простих етапів:

 1. Вибір компанії. З нашого списку оберіть МФО, яка пропонує найбільш прийнятні умови для вас.
 2. Підрахунок позики. Оберіть параметри кредиту — суму, термін. Оцініть відсоткову ставку і введіть промокод, якщо сайт має таку можливість.
 3. Реєстрація і анкетування. Зареєструйтесь на сайті та заповніть заявку на отримання кредиту. Вказуйте лише правдиві дані та перевіряйте на помилки.
 4. Верифікація карти. Введіть дані з карти. На ній сайт заблокує випадкову суму до 5 гривень. Після введення точної суми на екран вам відкриється доступ до користування картою через особистий кабінет (сплата позики, пролонгація тощо).
 5. Підтвердження кредиту. На телефон надійде СМС з рішенням і кодом для активації умов кредитування. В особистому кабінеті ознайомтесь з договором і введіть цей код, якщо вас все влаштовує.

Де взяти кредит у Вінниці з поганою кредитною історією?

У позичальника є можливість взяти кредит у Вінниці з поганою КІ. Компанії лояльно ставляться до позичальників і надають можливість виправити кредитний рейтинг. Для цього треба сплачувати кредит вчасно. Допускається навіть вчасна пролонгація.

Чи можу я отримати займ у Вінниці без довідки про доходи?

МФО надають позики без довідки про доходи. Для швидкого кредиту не важливий навіть вид працевлаштування та джерело надходження коштів. Достатньо мати необхідний прибуток для погашення позики.