Вибір кредитної компанії

При виборі позики в Житомирі зверніть увагу на такі моменти:

 1. Можливість кредитування. Ознайомтесь з умовами компанії та вимогами до клієнта. Впевніться, що ви відповідаєте зазначеним правилам.
 2. Відсоткова ставка. Визначтесь з відсотковою ставкою, яку ви вважаєте прийнятною. 
 3. Термін кредитування. Обирайте термін кредитування разом з відсотковою ставкою. Не виставляйте надто довгий строк.
 4. Комісії. Прочитайте правові документи обраної компанії і дізнайтесь, чи включає договір додаткові грошові внески.
 5. Репутація. Оцініть відгуки та статті про МФО. 

Приклад розрахунку

Позичальник сплачує суму з розрахунком на обраний термін та відсоткову ставку компанії.

МФО в Житомирі працюють з відсотковими ставками від 0,2% до 3,5%. Частіше за все зустрічаються кредити під 1,5% чи 2%. Першу позику можна отримати на акційних умовах під 0,01%

Термін кредитування зазвичай складає 30 днів. Іноді можна зустріти тарифи, які пропонують оформити кредит на термін до 1 року.

Обирайте термін кредитування так, щоб не переплачувати за зайві дні. Відсотки нараховуються за кожен день кредитування.

Перший кредит під 0,01%

Компанії пропонують знижку на перший кредит — його можна отримати під 0,01%. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 0.01% = 0,1 грн
 • Відсотки за 10 днів: 0,1 грн * 10 = 1 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 0,1 грн * 30 = 3 грн

Кредит під 2%

Найчастіше можна зустріти займ в Житомирі під 2% на день. Розрахунок на 1 000 грн:

 • Відсотки за 1 день: 1 000 грн * 2% = 20 грн
 • Відсотки за 10 днів: 20 грн * 10 = 200 грн
 • Відсотки за місяць (30 днів): 20 грн * 30 = 600 грн

Де краще взяти кредит?

SlonCredit

«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів.

RECREDIT

Компанія надає кредити на суму до 100 000 гривень, а так само перекредитування мікропозик. У сервісі можна оформити позику на будь-які потреби, наприклад на подорож, ремонт техніки, покупку продуктів, оплату медичних послуг і так далі. Крім споживчих позик, Сервіс займається кредитуванням фізичних осіб і бізнес.

Verocash

Умови кредитування в цій компанії прості і доступні для кожного. Відсоткова ставка по кредиту на банківську карту тут набагато вигідніше, ніж у конкурентів. VeroCash видає кредит на банківську карту видає всього під 1,49%. Термін дії позики від сьоми до тридцяти днів.

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати позику в Житомирі?

Оформити кредит на карту чи готівкою в Житомирі може громадянин України, якому виповнилось 18 років. Для отримання послуги треба надати лише паспорт, ІПН та банківську карту. Також позичальнику треба мати мобільний телефон та електронну пошту для зв’язку з МФО. Такий кредит називають безвідмовним. Понад 95% анкет отримують ухвальну відповідь. Причини відмови зазвичай в помилках. Їх можна виправити і відправити анкету повторно.

Як отримати позику в Житомирі?

Реєстрація кредиту в Житомирі складається з простих етапів:

 1. Вибір компанії. Виберіть МФО, яка пропонує найбільш вигідні умови для вас.
 2. Підрахунок параметрів. Виберіть опції кредиту — суму, термін. Оцініть процентну ставку і введіть промо-код, якщо на сайті є така функція.
 3. Реєстрація та заявка. Зареєструйтеся на сайті та уважно заповніть заявку на отримання кредиту.
 4. Перевірка карти. Введіть дані з картки. На рахунку сайт заблокує випадкову суму до 5 гривень. Введіть суму в поле на екрані і отримайте доступ до користування картою через особистий кабінет.
 5. Схвалення кредиту. На телефон буде відправлено СМС з рішенням і кодом для активації кредиту. Прочитайте договір в особистому кабінеті і введіть код, якщо вас все влаштовує.

Де взяти кредит в Житомирі з поганою кредитною історією?

Мікрофінансові компанії дають можливість отримати кредит в Житомирі з поганою КІ. Позичальник може мати активні кредити або заборгованості в минулому. При вчасному погашенні позики клієнт підвищить свій кредитний рейтинг.

Чи можу я отримати займ в Житомирі без довідки про доходи?

МФО надають кредити без довідки про доходи, застави та поручителя. Для швидкого займу не треба мати офіційне працевлаштування чи підтверджувати прибуток. Позичальник сам розраховує свої можливості.