Кредитні канікули для позичальників та власників кредитних карт впроваджує ПриватБанк

кредині канікули Україна

Оскільки ПриватБанк є фінансовою установою, яка свого часу видала фізичним та юридичним особам велику кількість кредитних карток та споживчих кредитів, своєчасно запропонувала впровадити кредитні канікули для клієнтів. Йдеться абсолютно про всі кредитні продукти – від кредитної картки до іпотеки.

Кредитні канікули – це змога позичальнику, на чиє ім’я було оформлено позику, не платити по своїм зобов’язанням, які передбачені кредитною угодою. Кредитні канікули можуть бути різними – від можливості зовсім не платити відсотки та тіло кредиту до того, що позичальник повинен сплачувати мінімальний платіж та відсотки, а ось вся заборгованість буде подовжена до певного періоду. ПриватБанк наразі запропонував клієнтам повністю не сплачувати свої борги. З 1 березня до 1 червня поточного року позичальники можуть зовсім не здійснювати ніяких платежів по своїм кредитам. Саме таку інформацію надано в офіційному пресцентрі фінансової установи.

Додатково такі переваги будуть надані тим, хто вже допустив прострочення платежу. Але головне – щоб загальний строк такої заборгованості та прострочення не перевищував 90 днів. Про всі умови пільгового періоду та особливостей обслуговування кредитних карток клієнти можуть подивитися на офіційній сторінці ПриватБанку.

Для справедливості слід зазначити, що воєнний стан на Україні – це певний форс-мажор. Це надає законне право всім сторонам кредитної угоди не виконувати свої зобов’язання. Таким чином, навіть, якщо ПриватБанк чи інша фінансова установа офіційно не заявила про впровадження таких канікул, позичальник може самостійно відмовитися від сплати заборгованості. У випадку, коли все ж таки банк буде нараховувати пеню та відсотки, правда буде на стороні самого позичальника. Після закінчення війни він може оскаржити претензії банку щодо зменшення загальної суми боргу.

Рекомендується усім особам, які мають все ж таки боргові зобов’язання перед банками та іншими фінансовими установами, звернутися до свого банку та отримати більш детальну інформацію. Наразі складно додзвонитися до представників банку, але в онлайн режимі працюють чат-боти. Вони можуть також надати подібні відомості.

Нагадуємо також, що напередодні ПриватБанк заблокував використання кредитних карток. Власники платіжного засобу не могли зняти кошти з карток. Але вже сьогодні він такі обмеження скасував.

Написати коментар