Монобанк готовий до випуску картки у біткоїнах

фінансові новини

Попит породжує пропозицію. Це правило ринку працює завжди. І саме тому Монобанк розробив для своїх клієнтів картку в біткоїнах. Це такий самий платіжний засіб, як і інші картки, тільки призначений для платежів у криптовалюті. І начебто це чудова новина, але тільки Національний банк Україні все ніяк не може дати добро на запуск такого продукту. І тому з цього приводу висловився засновник банку Олег Гороховський. 

Він зазначив, що йому не зрозумілі дії НБУ. Коли справа стосується мікрофінансових компаній, які стягують із бідних українців шалені відсотки, то все гаразд. А коли фінансовий ринок реально потребує такого продукту, то про щось думають. Олег Гороховський зазначив, що Україна зараз відстає від усього світу, який активно використовує карти в різних криптовалютах. Більшість платіжних систем уже мають такі продукти, і незрозуміло, чому українці мають відмовлятися у такій фінансовій послузі. 

У свою чергу голова Національного банку України Кирило Шевченко зазначив, що в принципі вони не є противниками чогось нового. І так, до них уже зверталися з подібними заявками кілька комерційних банків. Поки що вони думають і зважують усі ризики, оскільки платежі в біткоїнах чи в іншій подібній валюті пов’язані з багатьма спірними моментами. І затримують вони цей процес лише через те, що хочуть захистити активи українців та бізнесу.

Написати коментар