Монобанк найближчим часом забезпечить своїх клієнтів банкоматами

Монобанк найближчим часом забезпечить своїх клієнтів банкоматами

Перший онлайн-банк України – Monobank заявляє офіційно про те, що він готовий перейти частково на офлайн формат роботи з клієнтами. З цією метою він планує забезпечити своїх клієнтів наявними банкоматами. Саме про це нещодавно заявив один із засновників банку.

Цікавим моментом є той факт, що кожний пристрій буде мати власну назву. Яку саме, можуть вирішити клієнти банку. Гороховський вже звернувся у соціальних мережах до клієнтів банку з пропозицією самостійно обрати декілька варіантів назв, які будуть використані для банкоматів. Перевага й в тому, що установа буде обирати п’ять переможців, яким запропонує певні додаткові преференції в обслуговуванні. Зокрема, їм безплатно оформлять платинові карти банку.

Поки не зрозуміло, в якій кількості такі пристрої будуть представлені на ринку й чи будуть вони супроводжуватися якимось додатковими функціями. Невідомий й зовнішній вигляд банкоматів. Але засновники Монобанка впевнені, що вже найближчим часом перші пристрої з’являться у звичайному побуті українців.

Написати коментар