Монобанк зменшить розмір додаткових бонусів для  своїх клієнтів 

Монобанк зменшить розмір додаткових бонусів для  своїх клієнтів 

Власники Монобанку заявили, що вони змушені для своїх клієнтів зменшити відсоток додаткових бонусних нарахувань. І таких заходів буде вжито вже з 1 грудня 2021 року. 

Так представники Монобанку виступили з офіційною заявою, що насамперед вони зменшать бонусні нарахування щодо клієнтів, які зберігають кошти на рахунках Монобанку. Відсоток, що нараховується на залишок власних коштів фізичних осіб, буде значно зменшено. Попередньо зменшення становитиме 25% щодо  кешбеку та миль, що нараховуються як бонуси. Щодо процентної ставки на залишок коштів, то з 1 грудня відсоток становитиме 3%. А розмір нарахованих миль також з різних продуктів буде обмежено в залежності від типу карти.

При цьому сам власник банку Гороховатський зізнався, що Монобанк вимушено визнає свій програш за клієнтів. Він заявив, що навіть не знає, що вони зможуть запропонувати своїм клієнтам замість минулих нарахувань, але за рахунок економічних та ринкових умов вони змушені скоротити обсяг додаткових бонусів для клієнтів. 

Що спричинило такі зміни і чому перший онлайн банк, який став лідером онлайн кредитування, вимушено змінив свою політику щодо залучення нових клієнтів, достовірно не відомо. З одного боку, експерти сходяться на думці, що в Монобанку не все так добре, як здається на перший погляд. І причини мають глобальний характер. З іншого боку, є абсолютно протилежний погляд. Монобанк знижує відсоткову ставку на залишок коштів для клієнтів, оскільки не відчуває нестачу клієнтів. Він є єдиною фінансовою установою, яка працює виключно в онлайн-режимі, а тому і не має конкурентів. Клієнти, які потребують подібних послуг, все одно залишаться в даній системі і не переходитимуть до інших компаній. Причина – немає аналогів у подібних послуг на території України.

Не варто забувати і про ставку Центробанку, яка останні півроку також була значно знижена. Відповідно, всі банки зменшили й відсотки за депозитами. Але якщо порівнювати з тим самим Приватбанком чи іншими фінансовими установами, то вони пропонують ставку 5-7% на залишок власних коштів. Але не заявлені Монобанком 3%. Достовірно правду не знає ніхто. Просто увагу привертають заяви Гороховатського, який у песимістичному настрої підніс таку новину. Звісно, це може бути «чорним» піаром. Але реальну ситуацію покаже лише майбутнє.

Написати коментар