Підприємства скляної промисловості масово припиняють діяльність

Підприємства скляної промисловості масово припиняють діяльність

На днях стало відомо про те, що декілька підприємств скляної промисловості одночасно припинили свою діяльність. Про це офіційно заявила Асоціація Підприємств відповідної галузі на своїй сторінці в одній із соціальних мереж. Наразі не йдеться про повну ліквідацію виробничих потужностей, але весь персонал офіційно відправляють на простій. 

Керівництво усіх підприємств заявило про те, що вони не можуть продовжувати виробництво та знаходяться на стадії банкрутства. Подальша робота може призвести до повної ліквідації та неможливості проводити виробничу діяльність. Відновити роботу жодне виробниче підприємство не може, оскільки вартість газу є непосильною для виробника. В офіційному повідомленні йдеться про те, що встановлена вартість газу є непосильною ношею не лише для виробничої галузі, але для всієї української економіки. 

Виробники заявляють про те, що скоріш за все Україна втратить цю галузь народного господарства. І тоді держава знову таки ж підвищить свою залежність від імпорту. Взагалі подібна ситуація є надзвичайною для безпеки української промисловості та економіки. Вже багато представників різних галузей звертаються до влади з проханням надати їм певні дотації на покриття збитків чи сплату встановленої вартості газу. Проблема в тому, що фактична собівартість готового виробу наразі дуже висока. Підвищуючи ціну реалізації, компанія автоматично зменшує попит на неї. Формується певне замкнуте коло, розірвати яке поки не вдається нікому.

Написати коментар