Професії з найбільшими зарплатами в Україні: топові позиції

фінансові новини України 2021

Професії з найбільшими зарплатами в Україні: топові позиції

Звичайно, всі бажають працювати за призначенням. Але бажано, щоб до нього додатково сплачували гарну заробітну плату, забезпечували достойний соціальний пакет, та ще у відпустку не забували щорічну відпускати. І далі про найбільш високооплачувані топові професії в Україні, які користуються не лише попитом, але й забезпечують гарну заробітну плату.

Професія перша – маркетолог

маркетолог Україна

 Вакансію з оплатою працею в 120 000 гривень пропонує компанія «АСА-ПЛЮС», розташована в Києві. Вимоги до претендента достатньо високі, готові взяти на роботу лише людину з профільною освітою, досвідом роботи від 5 років в даному сегменті. Серед функціональних обов’язків зазначено ведення соціальних мереж компанії, яка зокрема займається будівництвом житлових комплексів. Також необхідно вести переговори та підписувати контракти  з партнерами, контрагентами, складати аналітичні та фінансові звіти за результатами роботи. 

Роботодавець вказую і на те, що необхідно вміти складати плани, бюджети, стратегію розвитку та просування. 

Професія друга – фінансовий директор

Фінансовий директор Україна

Вакансія з оплатою працею в 160 000 грн. Пропонує таку оплату компанія з Києва. Перевага пропозиції в тому, що додатково забезпечується медичне страхування. 

З вимог до претендента – це обов’язково профільна освіта, досвід роботи – від 5 до 10 років, а також наявність кваліфікації за CIPA. Додатково роботодавець висуває вимогу щодо вільного володіння англійської та української мовами, податкового законодавства, міжнародних стандартів.

Професія третя – брокер з нерухомості

Брокер з нерухомості Україна

На третьому місці вакансія з меншою оплатою праці – 100 000 грн. Пропонує посаду київська організація. Складність полягає в тому, що не зрозуміло, яким чином формується оплата праці. Зазначено, що виплата залежить від мотивації праці та продуктивності. Іншими словами: кількість підписаних контрактів впливає прямо пропорційно на заробітну плату.

Перевага в тому, що немає конкретних вимог до претендентів. Потенційно стати брокером з нерухомості може кожен. Головне – мати здібності та пройти співбесіди.

Звичайно висока оплата праці вимагає від претендента і певних кваліфікаційних навичок. Наприклад, наразі неможливо отримати посаду з високою оплатою без знання ПК, певних програм та англійської мови. Також присутнє і територіальне розмежування – у Києві зарплати на порядок вище, ніж в інших регіонах. Але за нагоди та можливості можна знайти непогані вакантні посади.

Написати коментар