«Rozetka» розширює свій вплив і на фінансовому ринку

финансы кредиты

За офіційними заявами представників компанії «Rozetka»  найближчим часом планується придбання одного з українських банків. Наразі перемови йдуть щодо придбання такої установи як «Ідея Банк».  Поки не зрозуміло, це наміри реальні чи лише спроба розширити асортимент послуг, що надаються даним маркетплейсом. 

Треба відмітити й той факт, що не лише «Rozetka» претендувала на такий предмет інвестування. Наразі відомо, що представники ПУМБ активно вели перемови. За неофіційними даними, саме ПУМБ і став остаточним власником зазначеної фінансової установи. Він придбав її у польського власника  Getin Holding. Вартість купівлі становить 50 мільйонів доларів.

Слід зазначати, що головним плюсом в цій ситуації є те, що в списку претендентів сама «Rozetka» була не на останньому місці. Вона входила в трійку лідерів, яким може пощастити стати остаточним власником банку. Але що стало остаточним фактором впливу не відомо.

Таким чином, можна робити висновок про те, що «Rozetka» не збирається обмежувати спектр свої послуг тільки маркетплейсом. Якщо вона вже заявила про свої можливості щодо купівлі банку, то можна прогнозувати, що це була перша, але не остання спроба.

Цікавим залишається і те, що представники «Rozetka» ніяким чином не прокоментували результати перемовин та той факт, що вони програли в цій боротьбі. І навіть на офіційні запити пресслужба компанії ніяким чином не реагує.

Нагадаємо, що компанія «Rozetka» працює на українському ринку вже не перший рік. Офіційним роком заснуванням є 2005 рік, але активного розвитку маркетплейс набув саме останні 5 років. Спочатку бренд був започатковано з однією метою – реалізація саме електроніки, а впродовж вже кардинальних змін платформа перетворилася на маркетплейс. В цьому році офіційно заявлено про те, що бренд вийшов не лише на вітчизняний ринок, але й на ринок Молдови та Узбекистану. 

Написати коментар