Терміновий підбір: 7 високооплачуваних вакансій, що чекають на вас

Зараз час для змін: 7 вакансій з високою зарплатою, які терміново потребують працівників

На сайті Work.ua роботодавці представили вакансії, які мають невідкладну потребу в кандидатах, зібравши більше 35 гарячих вакансій. MFO-RATING вибрав 7 найбільш високооплачуваних з них.

  1. Менеджер з продажу (HoReCa), Київ: заробітна плата 25 000−45 000 грн. Компанія SUNNYLIFE в пошуках ефективного продавця з високим рівнем комунікативних навичок, з досвідом в галузі HoReCa не менше 1 року, та впевненим використанням програм 1С або аналогічних CRM-систем. Основні завдання включають збільшення числа клієнтів, заключення контрактів, виявлення клієнтських потреб та аналіз ринку. Зарплата відображає результативність.
  2. Менеджер з логістики, Київ: заробітна плата 50 000 грн. Транспортно-експедиційна компанія «Пас-Транс» залучає енергійну та добре організовану людину для обробки замовлень на доставку вантажів. Робота передбачає взаємодію з постійною базою перевізників, укладання договорів та супровід відправлення товарів з відстеженням даних в системі. Пропонуються: офіційне працевлаштування, спільні поїздки на відпочинок за рахунок компанії та службовий автомобіль.
  3. Компанія з нерухомості Valion Real Estate Group оголошує вакансію Рекрутера в Києві з заробітною платою 30 000 грн. Вимагається досвід в HR, володіння сучасними методами рекрутингу, організованість і комунікативність. Рекрутер буде відповідальний за просування кандидатів, оптимізацію процесів найму та формування резервного пулу кадрів. Робота з понеділка по п’ятницю від 9:00 до 18:00.
  4. HR People Partner в Дніпро зі зарплатою від 18 000 до 20 000 грн: Досвід роботи в HR-менеджменті від року є важливим. Завдання: організація онбордингу новачків, збір відгуків від співробітників, проведення індивідуальних зустрічей з працівниками, управління корпоративною культурою та внутрішньою комунікацією.
  5. Заступник головного бухгалтера в Києві, з заробітною платою 25 000−30 000 грн. Виробнича компанія EnginUP вимагає: досвід роботи на виробництві, вміння обліковувати продукцію, розуміння основ бухгалтерського обліку для підприємств на загальній системі оподаткування та здатність працювати в системах “клієнт-банк” та MEdoc. Графік роботи: понеділок-п’ятниця, 8:00-17:00.
  6. “Дерево Карпати” оголошує вакансію Менеджера з продажу в Львові з заробітною платою від 18 000 до 40 000 грн. Компанія шукає відповідального і швидкоадаптованого кандидата, який володіє вміннями ведення продажів та опрацювання холодних дзвінків, знанням Word, Excel і 1С 8. «Дерево Карпати» пропонує комфортабельні умови роботи, офіційне працевлаштування та зарплату (ставка + КРІ).
  7. Шеф-кухар у Тернополі може очікувати заробітну плату в 20 000 грн в мережі «Сім’я ресторанів файного міста». Від кандидатів очікують досвід роботи як шеф-кухар чи су-шеф, вміння управляти колективом і налаштування процесів від постачання до подачі готової страви. Обов’язки включають організацію виробництва, підбір і утримання команди, взаємодію з постачальниками і контроль закупівель. В мережі можна очікувати кар’єрне зростання та знижки на продукцію для співробітників.

Якщо вам потрібна швидка позика до зарплати, MFO-RATING допоможе вам обрати найкращі умови. Знайдіть відповідну пропозицію вже сьогодні! 💸

Хочу взяти гроші до зарплати! 💸

Написати коментар