У більш ніж половини українців за минулий рік погіршилося матеріальне становище

У більш ніж половини українців за минулий рік погіршилося матеріальне становище

Щорічно різні наукові інститути та рейтингові агентства досліджують економічний добробут країни, її населення. Так ось рівень матеріального зростання та причини, які викликали певні зміни, було вивчено Інститутом Разумкова. Вони провели відповідні дослідження та систематизували отримані результати щодо рівня добробуту українців.

Так за минулий рік понад 53% українців відчули значне скорочення доходів. Близько 40% респондентів зазначили факт того, що їх фінансовий стан не погіршився, але й не поліпшився. Він залишився на тому рівні, як і в попередньому році. І лише 7% опитуваних зазначили, що вони поліпшили рівень свого добробуту та змогли підвищити рівень матеріального забезпечення.

Коли у людей запитали про можливі проблеми та шляхи їх вирішення, то близько половини зазначили той факт, що вони не вірять чинній владі. Так, наприклад, 53% опитуваних вважають дії Президента України Володимира Зеленського не ефективними та не зовсім прийнятними відповідно до реалій часу. Близько 32% вважають діє влади частково ефективними, але не повною мірою. Третина людей вказали на те, що Володимир Зеленський не має повноважень та досвіду для вирішення певного коло труднощів.

Стосовно причин, які призвели до такої ситуації з погіршенням фінансового стану людей, то вони різні. Наприклад, 12% опитаних вважають головною причиною війну з Росією та постійне психологічне навантаження, яке існує у просторі. Цікавий факт, що лише 6% респондентів звинувачують у такій ситуації пандемію та ті світові кризові явища, які впливають і на вітчизняну економіку. В опитуванні взяли участь люди віком від 18 років. Загальна кількість респондентів  – 1200 осіб.

Написати коментар